IVF v únoru, březnu,... 2013 🙂

reennddyy
21. únor 2013

Ahoj holky,vím že je tu založená diskuze už o IVF,ale je poněkud starší a tak nějak to celý přečíst,by mi trvalo věčně.A tak sem se rozhodla založit další diskuzi na toto téma,tak se nezlobte 🙂 Jinak já mám naplánovanou IVF na březen...Dnes jsem vyfasovala injekce a od mrchy začínám píchat(kolem 2-3.3 má přít)...Tak bych si s někym o tom ráda povídala,vyměňovala názory,atd...

ratatooy
30. bře 2013

@hanndy no jasny z tech hormonu,je jich až dost,me te sliznici vubec nemeřily,ale vm že minimum je 7mm a ja sem u ivf mela myslím 12mm

hanndy
30. bře 2013

Holky,tak nam snehulacci prezili rozmrazeni,trosku to ze me spadlo tak ve 12 si pro ne jedu,myslete na me

renca1978
30. bře 2013

@hanndy jupiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii 🙂 🙂 🙂

mariiianka
30. bře 2013

tak mám u sebe 2 bublinky a 4 sněhuláčci 😵 .Tak uvidíme za 14 dní 😉

renca1978
30. bře 2013

@mariiianka Hodne stesti 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉

mariiianka
30. bře 2013

@renca1978 moc děkuju,teď se bude opravdu hodit 🙂

reennddyy
autor
30. bře 2013

@mariiianka Tak ti přeji ať se bublinkám u tebe líbí a budou tam chtít zůstat až do úplného konce 🙂 Hodně štěstíčka přeji 😉

mariiianka
30. bře 2013

@reennddyy díky moc a snad to dopadne tentokrát dobře 😵

reennddyy
autor
30. bře 2013

@mariiianka určitě 😉 Rok 2013 je plodnej rok 😀

slaboska
30. bře 2013

@hanndy tak držim pěstičky a za 10 dni 🙂 se ěšim až nam ukažeš test 😉

hanndy
30. bře 2013

@mariiianka taky preju hodne stesti at ti to vyjde ja uz jsem taky konecne doma mam u sebe 2 snehulacky a 2 porad cekaji u ledu

hanndy
30. bře 2013

@slaboska dekuju moc no s testikem chci vydrzet co nejdyl,takze zadny duchareni necekejte 😀

slaboska
30. bře 2013

@hanndy ale nas to duchařeni bavi,stejně to nevydržiš 😉 😉

hanndy
30. bře 2013

@slaboska to ja vim ze vas to bavi 🙂 ale nene (mozna) 😀 😀

slaboska
30. bře 2013

@hanndy tak jasny,že nas to bavi 😀 tak uvidime jak dlouho to vydrži.hlavně držim pěstiky at to dopadne na vybornou 🙂

mariiianka
30. bře 2013

@hanndy tak super,brzy obě najdeme // 😉

hanndy
30. bře 2013

@mariiianka jj jeste se k nam prida Ratatooy

mariiianka
30. bře 2013

@hanndy jasan 🙂 .Budem těhulinky všechny 😵 .Tak doufám,že vám to tu nezkazím

mariiianka
30. bře 2013

@sakalmilion ahojky,tak jak ti dnes je?V úterý na tebe budu myslet a držet palečky 😵

sakalmilion
30. bře 2013

@mariiianka ahojky...no ráno mě ještě pěkně bolelo břicho..byli jsme nakoupit a asi jsem to přehnala...byla jsem ráda,že jsem si pak lehla a vzala paralen na bolest ☹ ted už je to mnohem lepší...jen lehce pobolívá podbřišek..jo jinak tobě držím pěstičky,at se bublinky držej 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

sakalmilion
30. bře 2013

@hanndy já se k vám taky přidám..... 😉 😉 😉

mariiianka
30. bře 2013

@sakalmilion víš že se máš šetřit 😉 .Jen hezky odpočívej.A jinak děkuji,snad se udržej,aspoň teda jedno.Jinak samozřejmě že se přidáš,to je jasný 😵

hanndy
31. bře 2013

@sakalmilion tak s tim se pocita akorad si nepomatuju vsechny a na tabulku jsem zapomela 😀
@mariiianka no spis si myslim ze vam to pokazim ja 😒

sakalmilion
31. bře 2013

@hanndy nene...tady to všem klapne....VÍM TO !!!!!!!!!!!!!!!!

slaboska
31. bře 2013

@hanndy co to vedeš za řeči,proč by jsi to měla pokazit,přestan zlobit 😠 😠 musiš miminam věřit,aby se jim u tebe libilo 🙂

slaboska
31. bře 2013

@sakalmilion ty už jsi jasnovědka jako ja 😀 😀

mariiianka
31. bře 2013

@hanndy na takový věci nesmíme ani pomylet,musíme myslet pozitivně.Ale červíček stále hlodá a hlodat bude,to je jasný.Už aby bylo za námi aspoń těch 10 dní co 😀 ,jak to má člověk vydržet

hanndy
31. bře 2013

@sakalmilion to me taky zajima ty mas pred sebou kristalovou kouly ci co? 😀 tak ja jsem vetsinou byla ta smolarka ktery to jako jediny nevyjde,uvidime co zmrzlinky dovedou

sakalmilion
31. bře 2013

@hanndy no jasně...jsem byla v minulém životě čarodějnice 🙂

eevvaa
31. bře 2013

ahoj, holky mám prosbičku, jak dlouho trvá schválení ivf na vzp?