IVF v únoru, březnu,... 2013 🙂

reennddyy
21. únor 2013

Ahoj holky,vím že je tu založená diskuze už o IVF,ale je poněkud starší a tak nějak to celý přečíst,by mi trvalo věčně.A tak sem se rozhodla založit další diskuzi na toto téma,tak se nezlobte 🙂 Jinak já mám naplánovanou IVF na březen...Dnes jsem vyfasovala injekce a od mrchy začínám píchat(kolem 2-3.3 má přít)...Tak bych si s někym o tom ráda povídala,vyměňovala názory,atd...

sakalmilion
5. dub 2013

@renca1978 no to asi jo....nebudu se tolik pozorovat 😉

janice_opice
6. dub 2013

tak 9. den a dušík není, včera byl špatnej test asi, :( ofiko mám testovat až od zítra,ale nevím no...MS má přijít až 13.4. Kamarádka říkala, že se jí // objevily až 13. den od ET taky neměla PK tak já ještě budu doufat ...

renca1978
6. dub 2013

@janice_opice Jani, ty si nemela PK?tak treba se opravdu ukazou az pozdeji, pro jste nemely PK?mozna si to uz psala.............ted nevim.............Jeste porad musis verit, co ja jsem se toho o // nacetla...............a nektery holciny to tam maj opravdu pozdeji

hanndy
6. dub 2013

@janice_opice ty jsi testila i vcera a mela jsi dusika a dneska ne?? Treba to byl jeste preg.nebo vadnej test. Me pritel taky porad premlouva at ho ududelam,ale me se do toho nechce

janice_opice
6. dub 2013

@renca1978 ne neměla psala jak nám doktorka podělala stimulaci a poslala mě na OPU dřív takže nakonec z 26 foliko§ odsáli jen 3 vajíčka, pprotože ostatní nestihla dozrát...:( dvě se oplodnila a doktoři řekli, ž v takto malém množství nnemá cenu dělat PK, že by se nemusela emb. vyvíjet v inkubátoru, že v děloze jim bude líp. Takže 26.3. jsem měla OPU a 28.3. jsem si pro ně šla. ofiko mám testovat až od zítra

janice_opice
6. dub 2013

@hanndy pregnyl určo ne, měla jsem ovitrelle a ten jsem měla z těla už .5tý den, testím každý den 😀 je to pro mě lepší,když je tam furt bílo, líp se s tím smiřuju, třeba ještě budu překvapená🙂 a taky u 1.IVF se mi ukázaly // tay nějak až 13. nebo dokonce 14. den a to jsem šla zrovna i na krev..a taky to nebyla PK a ted si tu ke mně vlezl pod deku 11.ti letej začínající puboš 🙂 no uvidíme

renca1978
6. dub 2013

@janice_opice to o ty doktorce jsem cetla, hele ja mela jen jedno jedinny vajicko, a mely jsme PK, ICSI, AH...........nam to naopak doporucili, je pravda ze byla jen 72 hodin, ale i tak jsme to riskli
Ty se mas................bych 11ti lety dite brala hned, musi bejt s nema sranda 😀

janice_opice
6. dub 2013

@renca1978 tak ti nevím no co si tom mysle, jestli to bylo celý zvrtaný IVF...no ještě to jednou zkusíme a pak už se asi dá nebudeme trápit navíc ty prachy. Renčo moc ti to přeju🙂)) Jo je s nim sranda - to jsou věci co z něj padaj občas 😀 😀 😀

hanndy
6. dub 2013

@renca1978 tak ty jsi taky mela 3deni em. Mimochodem moc vam to sluselo ve svatebnim a ty jsi mela hrozne krasny saty ta sukne nema chybu

renca1978
6. dub 2013

@hanndy ahojky, ano 3 denni embryjko 🙂 jedno jedinne 🙂

renca1978
6. dub 2013

@janice_opice Hele jeste neni nic ztraceny, a ke vsemu si mela zavedeny dve, coz taky zvysuje sance 🙂 jeste je podle mne brzy na nejaky zavery 😉 vydrz jeste 😉

janice_opice
6. dub 2013

@renca1978 no jo však jo, byli to bojovníci tak jim věřím!!! ještě není nic ztraceno, jeslti se zavrtali až v úterý tak maj ještě čas na produkci hcg 😉 dí za podporu a mimochodem hanndy má pravdu o těch svatebních fotkách 🙂

hanndy
6. dub 2013

@renca1978 ja jsem prave koukala na ty tvoje testiky a na 3deni jsou uplne k neuvereni,taky bych to videla na 2

renca1978
6. dub 2013

@hanndy Na uz jsem byla brzy, jeste to tam nebylo videt, uvidime v ten patek.............jak jsme byly na ty kontrole, tak doktorka na to taky koukala, ze se to malokdy vidi, po OPU nam nedavaly temer zadny sance............ale jeste abychom mely srdicko, a bude to zase o neco lepsi 🙂

renca1978
6. dub 2013

@janice_opice nemas vubec zac 😉 jakou pravdu o fotkach?neviiiiim

hanndy
6. dub 2013

@renca1978 no ze vam to na svatbe moc sluselo a ty tvoje satky uza..

renca1978
6. dub 2013

@hanndy aha, mockrat dekuju.......jojo, byl to krasnej den, v cervnu uz to bude rok, to to leti............................. 🙂

janice_opice
6. dub 2013

@renca1978 super moc ti to přeju je to stejně zázrak!!!!!!!! 😉 no já když nad tím tak přemýšlím tak mám fakt ještě čas..Nž dorostla do stadia blatocysty, což tedy byl cca minulou neděli a uhnízdila se....🙂)musim jim dát nějakej čas přece a do MS mužu furt doufat🙂 ty jo tak to máte bojovníka jak blázen!!!!to je super 😉

janice_opice
6. dub 2013

@renca1978 My se brali v listopadu 😀 😀 😀 😀 jsme oba magoři taky přidám pár fotek🙂)))) a ted je to rok a 5 měsíů

renca1978
6. dub 2013

@janice_opice ja tomu stejne porad nemuzu uverit 🙂 uz si pripadam jako blazen 😀 ja tomu od zacatku vubec neverila, cely 3 dny do transferu jsem probrecela, jedinny kdo tomu fakt veril byl manzel..............jestli to vyjde, tak se na nas opravdu stesti konecne usmalo a zacnu verit na zazraky 🙂

renca1978
6. dub 2013

@janice_opice jeeeeeeeeeee, tak sup sem s nema 🙂

janice_opice
6. dub 2013

@renca1978 Vyjde to je jasný je to bojovník!!!!!!!j pár fotek sem odpolko lupnu ted musím nakrmit všechnu zvěř doma :D

renca1978
6. dub 2013

@janice_opice jasny, zatim paaaaaaaaaaaaaaaa

mariiianka
6. dub 2013

přeji krásnou sobotu holky 😉

renca1978
6. dub 2013

@mariiianka ahoj, Tobe taky 🙂

mariiianka
6. dub 2013

@renca1978 jakpak se dnes máš.Já se docela nudím doma 😒

renca1978
6. dub 2013

@mariiianka mne je fajn, akorat chvilema trosku tlaky v brise, jinak dobry...........u mne dnes taky nuda, jako kazdej den 😀 co ty?

hanndy
6. dub 2013

@mariiianka ahoj holka

mariiianka
6. dub 2013

@renca1978 no u mě dnes nějaká depka,celý to na mě nějak asi lehlo 😖 .Ráno mi to nedalo,zkusila jsem testík,je tam sice slaboulinka čárka,ale nic moc.

mariiianka
6. dub 2013

@hanndy ahojky,jak ty jsi na tom