IVF v únoru, březnu,... 2013 🙂

reennddyy
21. únor 2013

Ahoj holky,vím že je tu založená diskuze už o IVF,ale je poněkud starší a tak nějak to celý přečíst,by mi trvalo věčně.A tak sem se rozhodla založit další diskuzi na toto téma,tak se nezlobte 🙂 Jinak já mám naplánovanou IVF na březen...Dnes jsem vyfasovala injekce a od mrchy začínám píchat(kolem 2-3.3 má přít)...Tak bych si s někym o tom ráda povídala,vyměňovala názory,atd...

slaboska
11. dub 2013

@mariiianka děkuji ani neviš jak strašnou radost mam.hrozila nam u mimča arytmie plodu a naštesti se nepotvrdila,takže snad to zvladneme do 9.měsice už v klidku.holky,ja Vam moc přeji at co nejdřive zažijete,co my dneska.

mariiianka
11. dub 2013

@slaboska tak to radost tím pádem je obrovitánská.Tak to je dobře,že to dopadlo dobře,teď už si to budeš užívat v klídku.Stojí to za to viď 😵 😵 😵

slaboska
11. dub 2013

@mariiianka řeknu ti,že už jsem zapoměla i na ty nervy co jsem zažila při ivf 😀 ty nervy staly za to 😀

mariiianka
11. dub 2013

@slaboska to je jasný,za takovou sladkou odměnu to stojí vždycky.A já pevně věřím,že se nám to splní nám všem tady 😉

hanndy
11. dub 2013

@slaboska je holcicka krasny ,hlavne ze jste zdravi a mala se ma k svetu

slaboska
11. dub 2013

@hanndy no řadi si v tom břiško slušně,nechtěla se nechat ani změřit 😉 ale asi se pak unavila a šlo to 😉 a kde je Renča ta se domlouva na ten porod nebo se stresuje ze zitřka 😀

hanndy
11. dub 2013

@mariiianka jasne ze drzim s tebou,ale uz sem malem selhala 😀

ratatooy
11. dub 2013

@slaboska tak gratulujeeemmm to je super že vam vyšla holčička

a co jinak holky ja mam cekem slušný příznaky na ms i nohy me začaly bolet

mariiianka
11. dub 2013

@hanndy jak je to možný.Jen se hezky drž a hlavně myslet pozitivně 😅
@ratatooy snad to bude dobrý a ms nepříjde

ratatooy
11. dub 2013

@mariiianka no už tomu moc neveřm přijde mi jak kdybych mela malou dávku léku na podporu

hanndy
11. dub 2013

@ratatooy presne ja je mela taky bolest bricha a stehna,jasna mrcha a musim zaklepat od 10 je to v poho,tak pekne hajnout a nozky hore

hanndy
11. dub 2013

@mariiianka ja myslim pozitivne me akorad zase nastval ten muj chlap,tak jsem ho chtela natruc udelat,ale vydrzela jse 😝 m

hanndy
11. dub 2013

@ratatooy to je prekerka a nasla jsi nakej ten utros

ratatooy
11. dub 2013

@hanndy no nenašla všechn o sem tenkrát vratila do lekarny a stejne by byl 3roky starej no nic zejtra asi zajedu na krev,a pěkne se mi motá šiška teda

ratatooy
11. dub 2013

@hanndy 10den sme zitra tak třeba je to konečná bolest

hanndy
11. dub 2013

@ratatooy ja myslela od 10hod. ze me bricho neboli 😀 ty kdybych tady mela tak krabicku na vic,tak bych ti ji poslala chjo,tak krev bude urco poz. A kdy mas jet do Car.

mariiianka
11. dub 2013

@hanndy no jo chlapy,víš já si oddychla,když ten můj šel po týdnu do práce.Dneska jsem ho naštvala asi,jsem mu řekla,ať v pondělí nic zázračnýho nečeká,že kolem nich běhám místo abych odpočívala a od tý doby jak je miloučkej

slaboska
11. dub 2013

@ratatooy děkuji a ja držim tobě pěstičky pokud pujdeš na krev.

ratatooy
11. dub 2013

@hanndy no prosim te v utery jim budu volat jestly je test pozitivni a pak nas ob jednavaji ž na ten 7tt

mariiianka
11. dub 2013

@ratatooy tak budeme na tebe moc moc myslet,ať je krev pozitivní a vše v pořádku

hanndy
11. dub 2013

@mariiianka vis co ja jsem rikala ze do testu budu delat vse krom vytirani,tak ze zitra vysaju a on vytre a to pako mi reklo treba si zitra vytres sama podle testu,tak jsem ho chtela hned udelat no.. ale brali jsme to s rezervou a smichem on ma z toho zitrka asi vetsi strach nez ja 😀

hanndy
11. dub 2013

@ratatooy az v 7 tydnu to si delas srandu ne? Ja jestli bude test poz.tak tam asi zitra brnknu a pristi tyden krev a Utz

mariiianka
11. dub 2013

@hanndy to já snad dělám taky vše,ale s mírou 😅 .Netahám těžký věci a moc to nepřeháním.Ale když byl s těma zubama,tak jsem kolem skákala jak šašek,fakt nevím.Ale né,zase si nemůžu stěžovat.Ale fakt jsem byla ráda,když už teda šel do práce.Testu se neboj,bude to tam,ti věřím,že mě v tom nenecháš 😀 .Táhneme za jeden provaz přeci 😉

hanndy
11. dub 2013

@mariiianka coz ja taky,ale s tim vytiranim se nabid on protoze vi ze ten kybl je tezkej jako svina a ten mop se taky zdime na prdlacku.
Devce ja si myslim ze jsem se tim dusikem navnadila az moc a jestli zitra bude bilo,tak se zblaznim

mariiianka
11. dub 2013

@hanndy určitě nebude,proč by tam jinak byl,jen tak pro srandu,to určitě né.Já ti věřím a TVÝM bublinkám taky 😉

hanndy
11. dub 2013

@mariiianka ja uz sem se takhle spalila mockrat vis,uz mam zase cerny myslenky,tak a dost zitra tam budou a basta 😅

slaboska
11. dub 2013

@hanndy divala jsem se do koule a budou 😉

mariiianka
11. dub 2013

@hanndy to já vím,že se bojíš.To já taky jak tohle vše dopadne.To je jasný,že tam budou,hlavně s těma mýma super testama,s těma to úplně jasný 😀 .To budou čárky jaký svět ještě neviděl 😀 .Hele já už to stejně teď neovlivním,ale je jasný,že mi je tam zase vykoukáme 😅

mariiianka
11. dub 2013

@slaboska no paráda,to jsme potřebovali vědět 😀

hanndy
11. dub 2013

@slaboska no ja jsem se te chtela zeptat jestli by ses mi tam nejukla 😀 hned jsem klidnejsi 😀