IVF v únoru, březnu,... 2013 🙂

reennddyy
21. únor 2013

Ahoj holky,vím že je tu založená diskuze už o IVF,ale je poněkud starší a tak nějak to celý přečíst,by mi trvalo věčně.A tak sem se rozhodla založit další diskuzi na toto téma,tak se nezlobte 🙂 Jinak já mám naplánovanou IVF na březen...Dnes jsem vyfasovala injekce a od mrchy začínám píchat(kolem 2-3.3 má přít)...Tak bych si s někym o tom ráda povídala,vyměňovala názory,atd...

renca1978
14. čer 2013

@mariiianka tuhle mame my, moc se mi libi

renca1978
14. čer 2013

@mariiianka joooo, ona psala, ze jde na nakupy na zitrejsi grilovacku 😉

renca1978
14. čer 2013

@mariiianka Ja za chvili taky mizim, prijede likvidator skod z pojistovny a pak musim vyzvednout to auto

mariiianka
14. čer 2013

@renca1978 aha,to jsem nějak nezaregistrovala 😅 .My jedeme zítra na šedesátiny.No spíš jen asi já 😒

mariiianka
14. čer 2013

@renca1978 jasan,já jdu taky něco dělat a pak musím ještě vyzvednout kytku.Třeba se sejdeme navečer 😉

renca1978
14. čer 2013

@mariiianka Marusko vecer urcite 😉 tesim se, paaaaaaaaaaaaa

mariiianka
14. čer 2013

tak jak jste se všichni měli celý den

samanta001
15. čer 2013

Dobrý den, můžu se zeptat na kolkátý den od prvního dne ms může vyjít embryotransfér při KET? Děkuji.

martas14
15. čer 2013

@samanta001 ahojky, většinou to bývá 18-náctý den, plus mínus jeden den, hlavní je aby dobře narostla sliznice

samanta001
15. čer 2013

@martas14 děkuji za odpověď. Jde mi o to, že 6.7. máme jet na dovolenou a ms se dostavila se spožděním až dnes tak jestli to stihnem. Ale pokud je to okolo 18dní tak by jsme to měi mít akorát...

martas14
15. čer 2013

@samanta001 fíha to bude teda na těsno 😀 ....no v každém případě, pak bys měla dva dny dát nejmíň trochu víc klidový režim, aby se mohlo embryjko pěkně zahnízdit a takové balení na dovču, to bývá spíš horor....tak to dobře zvládněte a přivezte si s dovolenky krásné // 😉 a kam se vůbec chystáte?

samanta001
15. čer 2013

@martas14 já vím, že to chce klidový režim, proto se domnívám, že bude lepší dovča kde si hodím nohy nahoru a manžel se bude starat o syna než být doma a tahat se s tím naším uličníkem do třetího patra bez výtahu 🙂 jedeme jen na moravu...

martas14
15. čer 2013

@samanta001 tak to je jiná, to je určitě lepší 😉 taky to mám teď úplně stejný ....tak tfuj tfuj a jen samý dobrý zprávy

ratatooy
15. čer 2013

@samanta001 no ket se plánuje na dobu kdy yvá ovulace

ratatooy
15. čer 2013

@samanta001 ale zaleží car od caru v našem by me ani takto rychle nevzaly protože chtejí mít pd kontrolou tu poslední ms

slaboska
16. čer 2013

ahojky,koukam,že je venku krasně a tady ani noha 😀 jen dotaz,řešily jste tady cestovni postylky a mate někdo ten koš na mimčo?ja si ho teda pořidila,ale nikdo z Vas o něm nemluvi,Vy ho mit nebudete???

ratatooy
16. čer 2013

@slaboska ja ho mit určo na druhy nebudu protože nemám misto,ale pak bych ho v baraku chtela na 3tí

ratatooy
16. čer 2013

@slaboska ale určo je to lepší jak cestovka ty sou fakt jen na občasny přespání,nic moc kvalita

slaboska
16. čer 2013

@ratatooy děkuji.tak to jsem rada,už jsem si řikala,že jsem koupila blbost.mě to pravě přijde,že to je super.mužu ho mit v mistnosti kde zrovna jsem.tak to jsi mě potěšila 🙂

martas14
16. čer 2013

@slaboska ahoj já ho u dcery měla taky, protože postýlku na spaní mám v patře, takže kam bych malou tady dole šupla a za mě teda super, moc doporučuji spávala mi v něm do půl roku měla jsem jí tam třeba i večer než jsme šli spát třeba v jedenáct, tak jsem si jí pak vzala až sebou.....a té parády co to nadělo, když došli do kúta 😀 😀 no a pak je taky super věc to houpací křesílko 😉

renca1978
16. čer 2013

@slaboska cauky, ja urcite ne...............mame dve postylky, jedna bude v loznici v patre, tam bude mimco pres noc a druha v pokojiku v prizemi pres den.cestovni postylku mame jen kdyz pojedeme k nasim nebo na dovcu treba.......ale ten kos je asi dobrej 😉

slaboska
16. čer 2013

@martas14 až do pul roku?mě někdo řikal,že to je zbytečny,že to je tak na 1-2 měsice.houpaci křesilko už mame.pravě taky mame 2 patra a když bych byla dole tak kam ji dat,na zem 😉 proto jsme ten koš kupovaly.

slaboska
16. čer 2013

@renca1978 Pepča budeme mit 2 postylky 😀 o tom jsem taky uvažovala,ale ten koš mi přišel dobrej.tak uvidime.a jak ty se maš takhle v neděli 😉

martas14
16. čer 2013

@slaboska tak zbytečný, když už jsi do něj ty investice dala, tak to mi nepříjde spíš naopak 😀 tak jasný, že pak už v něm nebyla furt, ale vždycky na ty její etapy spací jsem jí tam šupla, než s ní lítat na horu a pak zase pro ni, navíc jsem jí měla na očích kdyby něco, takže člověk je úplně v klidu, koš měl i kolečka, takže stačilo dvakrát žduchnout a malá byla v limbu
mě přišel teda rozhodně lepší než cestovní postýlka, ta je fakt tak na občasné spaní a to ještě jsme do ní pořídili pořádnou matrac, protože ty cestovní jsou na prd 😝

slaboska
16. čer 2013

@martas14 pravě,že je dobry,že to je na klečka a mužu s ni jezdit po celym baraku.jo,využiju ji 😉 a měla jsi i ten monitor dechu,ja si ho pořidila a strašně moc lidi mi ho vymlouva,že s nim jsou strašny nervy 😠 člověku zkazi každou radost 😠 😠

renca1978
16. čer 2013

@slaboska my tu postylku co mame v pokojicku mame taky na kolecka, coz asi bude fajn.............monitor dechu je nejdulezitejsi vec!!!to ti rekne kazdej doktor, muze odhalit i srdecni vady.............a zachranit miminku i zivot, ja mam Babysense II se dvema deskama, takze ho budu mit v kazdy postylce..............

renca1978
16. čer 2013

@slaboska jinak nic moc nedelam, dala jsem se do renovace nabytku, manza chtel vyhodit takovou nadhernou starou komodu, tak uz 3 dny se s ni hraju, obrousila jsem ji, a dnes natiram na bilo, a dam ji pak do pokojiku 🙂

renca1978
16. čer 2013

@slaboska my jsme tu jednu dostali od znamych...........koukam, ze si tady zase pisu sama, tak ja jdu pokracovat v praci.paaaaaaaaaaaa

samanta001
16. čer 2013

@martas14 děkuji a taky přeji hodně štěstí...

martas14
16. čer 2013

@slaboska jo jo v postýlce jsem ho měla, je to prostě taková jistota, horší je ho nezapomenout vypnout, když si vezmeš rozespala bejby na kojení 😀 myslím mi ale taky jednou falešně zapípalo, nebo se malá možná nějak odvalila, ale i tak přestože jsem taky na to slyšela nějaké negativní názory, tak jsem proto mít ho, přece jen jistota je jistota, kór když má člověk to první malé miminko a se vším se teprve sžívá....