IVF v únoru, březnu,... 2013 🙂

reennddyy
21. únor 2013

Ahoj holky,vím že je tu založená diskuze už o IVF,ale je poněkud starší a tak nějak to celý přečíst,by mi trvalo věčně.A tak sem se rozhodla založit další diskuzi na toto téma,tak se nezlobte 🙂 Jinak já mám naplánovanou IVF na březen...Dnes jsem vyfasovala injekce a od mrchy začínám píchat(kolem 2-3.3 má přít)...Tak bych si s někym o tom ráda povídala,vyměňovala názory,atd...

mica21
30. dub 2013

@renca1978 tak to jo. říkala jsem si, že až dostanu těhu průkazku, tak bych taky mohla něco začít kupovat. Je pravda, že jak mi je zle, tak na to nemám ani náladu 😉

renca1978
30. dub 2013

@mica21 mne je prave uplne dobre, tak vymyslim blbosti..............jsem poverciva, vetsi nakupy budu delat az ve 3 trimestru 🙂

mica21
30. dub 2013

@renca1978 to je rozumné, taky se moc předčasně neraduji, nenakupuji a tak..Nic proti nikomu, ale mě přijdou fotky těch teček na ulrazvuku trochu předčasné..Doufám, že jsem nikoho neurazila 😕

renca1978
30. dub 2013

@mica21 tak predcasne sice jo, ale asi jsme si tim pocitem euforie a stesti prosli vsechny, takze ja to neodsuzuju, at si sem da kazdej fotku jakou chce........mam kamaradku, ktera prisla o mimco ve 26 tt, takze pokud nebudu mimino drzet v naruci, stojim nohama pevne na zemi............................muze se stat cokoviv, zadna tady nema vyhrano, a myslim si, ze si tady vsechny holky jsou toho vedomy

mica21
30. dub 2013

@renca1978 taktéž neodsuzji, jen můj názor a pocit. Určitě se nejen tady všechny strachujeme, a myslím, že se budem o ně strachovat už celý život 🙂

renca1978
30. dub 2013

@mica21 presne tak, budeme se bat uz porad 🙂

ratatooy
1. kvě 2013

@renca1978 neni to nebezpečný to je normalní,je to tím jk se zvetšuje deloha a nebo potom když se prcek hejbe tak vždycky na jednom miste jakoby se vyboulí a ztvrdne ale toto teda nebolí neim co maš přesne ty al magnezko ti určo neublíží je to vitamin

ratatooy
1. kvě 2013

@mica21 jj to je přesně jak píšeš a včera sem mluvila se sousedkou a je jí přesne takto zle a budou mít holčičku tak třebááááá...🙂jinak u malyho mi taky zle nebejvalo takhle

ratatooy
1. kvě 2013

@slaboska nene myslela sice velky ale jiny že ji dr nedelá když jde na kontrolu tak ji jen prohlidne bez utz jn jako ji deti ho nezajimaji v tu chvilu

ratatooy
1. kvě 2013

@renca1978 @mica21 holky věřte že u druhyho ditete už to bude jiný než u prvniho to sem byla uplne v prdeli kdybych mela ho nekomu pujčit jen na pochování takže jako mimino si ho nikdo nepochoval to sem dovolila až kolem 4mesice no a do 7mesice sem ho vubec nedala nikam k babičce na noc neo tak neco to nehrozilo a ted u druhyho už přemejšlim že ho budu muset učit na druhou babičku protože šimon si zvykl na tu s kterou bydlime a u našich vubec nespává,takže druhy jde hned od mala

ratatooy
1. kvě 2013

@mica21 akorát teda c je blbý-doufam že to u nas tak nebude-tak ta sousedka řikala že ji přestalo byt zle před 2tydnama a za 3týdny rodí

slaboska
1. kvě 2013

@ratatooy tak to ma teda chudera blby,to bych se zblaznila kdyby se každych 14 dni na miminko nepodival.tak cca měsic na zpatek jsem u Dr.podepisovala petici,že pojištovna pravě ty ultrazvuky chce zrušit i ten 2.screening ve 20 tt 😠 😠 přitom pro tu maminku je to hodně duležite.

ratatooy
1. kvě 2013

@slaboska a ten druhej ve 20tt to nejsou ty triple testy?ja už si to nepamatuju mi jdem na první v 10tt a to si budu sama platit misto triple testů na ty pak už nepuju

renca1978
1. kvě 2013

@slaboska pokud tohle udelaj, tak to bude jako za komunistu, ustavy pro postizene budou praskat ve svech............diky nasi debilni vlade........Za chvili budou zensky zase rodit na polich, jako nase prababy, protoue na peci nebudou mit penize, za chvili to tady bude jako v Americe, zdravotnictvi jen pro bohate lidi, ostatni maj smulu 😒 Porad rikam, nemit tady barak, uz tady nejsme, z toho systemu tady bych blila

renca1978
1. kvě 2013

@ratatooy cauky, jak sama platit?dyt na to mas narok snad?nebo neeeeeeee?

ratatooy
1. kvě 2013

@renca1978 jj to jo ale toto je neco lepšího prej misto prvniho screnningu budto si necham udelat klasickej zadara nebo tento za 1200,.je v tom i video,spíš jde o to že se daji vady zjistit co nejdřív a ne až nekdy v 18tt

ratatooy
1. kvě 2013

@renca1978 proste je to misto triple testu ktery delaji až ve 2 trimestru

renca1978
1. kvě 2013

@ratatooy a to mas krev i UZ?ja teda nevim, jestli v tom mam video, to mi zatim nikdo nerekl, ale mam to zadarmo...........tak nevim........

ratatooy
1. kvě 2013

@renca1978 jo je v tom krev,moč,a utz měření,normalne v tom video nebejvá na to musi byt i secializovany pracovište od nas se na to jezdi do brna kdo chtel ale naš dr si ted udelal akreditaci nakoupil novy přistroje a frčí to ted u nej

renca1978
1. kvě 2013

@ratatooy JO, tak na to ja jdu taky, dela jenom 5 pracovist v republice, mi rikal muj dr....Meri se velikost tylniho laloku

mariiianka
1. kvě 2013

@mica21 ahoj a děkuji

mariiianka
1. kvě 2013

jinak přeji krásný 1.máj 🙂

renca1978
1. kvě 2013

@mariiianka Tobe taky 🙂

mariiianka
1. kvě 2013

@renca1978 no u nás to spíš vypadá jak na podzim 😒

renca1978
1. kvě 2013

@mariiianka U nas taky, ale libani pod rozkvetlou tresni i pres tu zimu probehlo 😀

mariiianka
1. kvě 2013

@renca1978 tak u nás se to ještě nestihlo 😒 ,manžel je v práci.Ale až dorazí,tak bude muset 😅 .A jsem v šoku,naše dítě,nejdřív žádnýho sourozence nechtělo a už mění,ale chce bráchu.Jak to jen zařídit 😀

renca1978
1. kvě 2013

@mariiianka tak to je super, budes mit velikou pomocnici 😉

mariiianka
1. kvě 2013

@renca1978 no to teda nevím,ještě se vše může změnit.Mě připadá,jak kdyby už šla pomalu do puberty,ale v 7 letech?To je docela brzo,mě si asi brzo švihne 😕

renca1978
1. kvě 2013

@mariiianka to jeste snad asi ne, na pubertu je podle mne jeste brzy.........si myslim 🙂

mariiianka
1. kvě 2013

@renca1978 no ona ta dnešní mládež je docela pokročilá,oproti nám,co jsme byli.Já to vidím na těch dětech ve škole,když tam jdu občas něco platit.Docela mazec.Jo holka,to tě všechno čeká.