IVF v únoru, březnu,... 2013 🙂

reennddyy
21. únor 2013

Ahoj holky,vím že je tu založená diskuze už o IVF,ale je poněkud starší a tak nějak to celý přečíst,by mi trvalo věčně.A tak sem se rozhodla založit další diskuzi na toto téma,tak se nezlobte 🙂 Jinak já mám naplánovanou IVF na březen...Dnes jsem vyfasovala injekce a od mrchy začínám píchat(kolem 2-3.3 má přít)...Tak bych si s někym o tom ráda povídala,vyměňovala názory,atd...

ratatooy
9. kvě 2013

@ak24 ono tam bude videt delší dobutřeba ale odsavat určo ne jak piše renča neco jinyho je to u jednočetnyho to by asi byla z toho infekce

ratatooy
9. kvě 2013

já bych si dala játra😀si nechám zajit chut,no se tu ted cpu ořechama,tak taky končím...holky jite všechno nebo se držíte seznamu zakazanych potravin v tehu

renca1978
9. kvě 2013

@ratatooy cauky, jatra bych si taky dala, ale holt smula................hele, ty orechy bys taky moc nemela, ne?vim teda o arasidech, ze se v tehu nesmi

mariiianka
9. kvě 2013

@renca1978
@ratatooy ahojky,vy mi teda děláte chutě 😀

ratatooy
9. kvě 2013

@renca1978 jj i ořech se nemaji myslim si že všechny,pak ty jatra a plisnový sýry a kurna nakladanej hermoš bych si dala taky

renca1978
9. kvě 2013

@ratatooy tyyyy joooooo, hermelin taky miluju, pane boze, ja uz chci rodiiiiiiit, at se muzu konecne nadlabnou po porodu ceho chci 😀 😀 😀

ratatooy
9. kvě 2013

@renca1978 no tak na to mužeš zapomenout pokud budeš kojit 😀

slaboska
9. kvě 2013

@ratatooy ja se toho držim,taky mam rada hermelin,ale jak pišeš mame smulu i po porodu,ale až dokojime tak to rozjedeme 😀 jak je pěkně tak tu nikdo nechodi,že? 😀 holky dnes jsem byla na te těhu cukrovce a vše v pořadku 😀 ja počitala,že ji samozřejmě budu mit a světě div se nemam 😉

mariiianka
9. kvě 2013

@slaboska tak to je super.A podle čeho jsi soudila cukrovku,podle sladkýho kolik toho sníš 🙂 ?Až půjdu já,tak určo bude 😅 .Ale ono má zítra pršet,tak tu budeme zase všechny nalezlý 😀

ratatooy
9. kvě 2013

@slaboska no ja to rozjedu hned po porodu,pač nekojím,mam to vrozeny a dědičný po mamce,ale musím to rozjet hlavne s váhou směrem dolů

ratatooy
9. kvě 2013

@slaboska jo ja ji mela cukrovku a čekam ji i po druhy

slaboska
9. kvě 2013

@mariiianka usoudila jsem,že ji budu mit,protože mam ve po čem prd 😀
@ratatooy byla tam jedna co je tedka po druhe těhotna a u prvniho cukrovku měla a tedka u druheho nema 🙂 ja jěště nevim jestly budu kojit 😉 řeknu Vam za par měsicu 😀

hanndy
10. kvě 2013

Nazdarek tehule,jak se mate koukam ze resite co jist a co ne a kocarky taky v plnym proudu 😀 ale nak to tady vazne to spite ci co? 😀

mariiianka
10. kvě 2013

ahojky,koukám dnes nikde nikdo ☹

slaboska
10. kvě 2013

@mariiianka ahojky,tady neni skoro nikdy nikdo ☹

mariiianka
10. kvě 2013

@slaboska ahojky,tak já nakukuju stále a nic ☹ .Kde jsou sakra všechny,když je dnes ošklivo 😒

slaboska
10. kvě 2013

@mariiianka ja dnes byla na gyndě a pak jsme chodily s kamoškou po městě,u nas blo dopol.pěkn a tedka akorat nesviti sluničko,ale je pěkně.a Renča na to kašle uplně ☹

hanndy
10. kvě 2013

A ja vam jako dneska nestacim 😀

mariiianka
10. kvě 2013

@slaboska u nás pěkně leje.Jo Renča už na nás kašle 😅 .Já ještě 3 dny a zase budu klidnější,doufám

mariiianka
10. kvě 2013

@hanndy no jo,dneska je to tady strašně ukecaný viď 😀

slaboska
10. kvě 2013

@hanndy stačiš,ale musiš nam povdět co je u tebe noveho? 🙂
@mariiianka až se začněme bavit o jidle tak Renča zareaguje 😉 😀 v poděli jdeš?

ratatooy
10. kvě 2013

@slaboska slyším jídlooo

mariiianka
10. kvě 2013

@slaboska jj,už konečně v pondělí.Já nevím,kde se dneska toulá.Ale dávájí hokej,tak asi někde fandí 😀

mariiianka
10. kvě 2013

@ratatooy že by to fakt fungovalo 😀

ratatooy
10. kvě 2013

jamyslim že sme tu zbyli jen 4 a zbytek se přesunul do ivf kveten červen

ratatooy
10. kvě 2013

@mariiianka no to si piišššš,mi jsme ted dojely z nakupu začalo pršet a za hodinku mam jet ke kamošce na rozlučku se svobodou

slaboska
10. kvě 2013

@mariiianka tak to fandi asi už od včera od odpol.protože jinak tu nebyla 😠 tak ses dočkala 🙂a to jdeš na ultrazvuk?
@ratatooy dalši co slyši na jidlo,holky my vime jak na Vas 🙂

ratatooy
10. kvě 2013

no a už je po dešti to dlouho netrvalo

hanndy
10. kvě 2013

No ja uz myslela ze uz vam nevonim ☹ u me nic noveho nejmi az na to ze od utery zvracim a mam kakaci,takze wc je muj nej kamos..

ratatooy
10. kvě 2013

@hanndy je to je nemilé,ted řádí furt nejaky virozy