IVF v únoru, březnu,... 2013 🙂

reennddyy
21. únor 2013

Ahoj holky,vím že je tu založená diskuze už o IVF,ale je poněkud starší a tak nějak to celý přečíst,by mi trvalo věčně.A tak sem se rozhodla založit další diskuzi na toto téma,tak se nezlobte 🙂 Jinak já mám naplánovanou IVF na březen...Dnes jsem vyfasovala injekce a od mrchy začínám píchat(kolem 2-3.3 má přít)...Tak bych si s někym o tom ráda povídala,vyměňovala názory,atd...

renca1978
13. kvě 2013

@slaboska rozhodne bych nesla na celej uvazek..............to ne 😉 vim ze mimco poroste jako z vody, a chci si ho uzit 🙂 ale to jeste hodne predbiham................. 🙂

slaboska
13. kvě 2013

@renca1978 no s tim jak ti skačou ty tt tak porodiš ani nebudeme vědt kdy jsi to stihla 😀

renca1978
13. kvě 2013

@slaboska Mne spis prijde, ze tobe to nejak rychle naskakuje 🙂 mne se to taaaaaaaahne...

mariiianka
13. kvě 2013

tak holky konečně jsem vás dočetla,uff dalo to ale práci 😀

slaboska
14. kvě 2013

dobre rano maminky a skoro maminky 🙂

hanndy
14. kvě 2013

@slaboska ahojky nemela jsi chrapat do 10 ja sedim u doktorky zase vcera jsem se nedostala vubec na radu musela jsem valit do prace..
@renca1978 ale ja delam ve fabrice,takze zadna radost a kazdy dalsi den je utrpi,ale mimco neprichazi,tak se poohlidnu po nicem jinem

slaboska
14. kvě 2013

@hanndy ja vim,že měla,ale mě to nejde ☹ fabrika,to je muj nejhorši sen.to už tam vydržiš do těhu,to nema cenu už hledat něco jineho 😉

slaboska
14. kvě 2013

to jsem tady dneska jako sama ☹ to jste všichni poslechly Renču a spite do 10 😀

ratatooy
14. kvě 2013

@renca1978 prosim te to je uplna blbost 50%ženskejm nic v tehu neni,a ono to není je jen na začatku neduhy přijdou neboj se,ještě toho budeš mit,dost,jako třeba bolest kyčlí,kostrče,ted nevim jak se tomu říká ale me šilene bolela piční kost😀,žebra,a další a další,to že ti neni blbe na začatku mužeš bejt jen rada,me j dneska celkem tuk tuk taky dobře

ratatooy
14. kvě 2013

@slaboska ahoj mi mely dneska budíček až v půl osmý zázrak

slaboska
14. kvě 2013

@ratatooy no konečně se někdo ozval,ja myslela,že Vam všem Renča rozeslala prašky na spani 😀 a je ti dobře?Renača by pořad nějak nevolnosti a až je dostane bude prosit at odejdou 😀 ja je měla a jsem rada,že odešli 😠

ratatooy
14. kvě 2013

@slaboska no dneska zatím se držím

slaboska
14. kvě 2013

@ratatooy to je dobře,ale zaleži jak dlouho 😉

mariiianka
14. kvě 2013

dobré ranko,koukám tady už to opět žije a to je dobře 😉

slaboska
14. kvě 2013

@mariiianka nežije,kromě Ratatooy na mě všichni kašlete 😠

mariiianka
14. kvě 2013

@slaboska ale nekašleme 🙂 ,já to dřív nestíhám,než vypravím dítko do školy,obejdu náš zvěřinec.No já vím,včera jste byli pěkně ukecaný,taky mi to večer dalo záhul,než jsem vás dočetla 😀

slaboska
14. kvě 2013

@mariiianka vidiš aspon ses večer nenudila 🙂 jo,ja chapu,že mate děti 😉

mariiianka
14. kvě 2013

@slaboska to rozhodně ne 😀 .Zítra pojedu konečně ke svýmu dr. s papírama,tak jsem zvědavá jestli na mě koukne nebo mě objedná na jindy.Ale už chci taky fotečku z utz 😠

mariiianka
14. kvě 2013

já vůbec nechápu,co tady fňukám s fotkou,když vy jste včera už rodili 😀 😀 😀

slaboska
14. kvě 2013

@mariiianka 😀 😀 😀 tak tedka jsem se nasmala.sice rodily,ale na fotečku se radi podivame,my už žadnou nemame tak mužu aspon koukat.Vanesska za celou dobu nam dovolila 3 fotky,jinak se pořad natači zadama,nevim pokom je takova netykavka 🙂 ja myslim,že se na tebe i podiva,ne na tebe,ale mimčo 😀

ratatooy
14. kvě 2013

no holky ja musim toho dneska zvládnout co nejvic udlat když je mi jakž takž dobře

hanndy
14. kvě 2013

@slaboska a ja ted prijela od ty doktorky a nic moc teda jedu to zkonzultovat se svagrici,tak v 11 jsem tady jak na koni a ty uy mas kouly zase venku,ze mi predpovidas ze tam dlouho nebudu 😀

slaboska
14. kvě 2013

@hanndy nemam 😀 tentokrat davam na svuj pocit a ten je lepši než cela koule 😀 😀

mariiianka
14. kvě 2013

@slaboska Já jsem se včera taky docela nasmála,když jsem to zpětně pročítala 😀 .Ale já tu fotku už vážně chci 😀
@hanndy tak šup šup,ať jsi tu co nejdříve 😉
@ratatooy prosím tě a kolik toho pečeš na tu svadbu.Jinak jsem se dočetla,že zítra nebudeš mít moc příjemný den,to je mi líto ☹

renca1978
14. kvě 2013

@hanndy aha, mozna to chce zmenit praci a pak prijde i miminko, uvidis 😉

slaboska
14. kvě 2013

@mariiianka tak řekni Dr.že pokud ti neuděla fotku tak se od tama nehneš,uvidiš jak rychle bude fotit 😀

slaboska
14. kvě 2013

@renca1978 no nekecej,princezna nam už vstala 😉 😀

renca1978
14. kvě 2013

@ratatooy tak hlavne at ti ten stav vydrzi, jinak ta pici 😀 kost je stydka kost 😀 jsi mne rozesmala hned po ranu 😀

renca1978
14. kvě 2013

@mariiianka proc ti nedali foto v CAR?ja si ji vyptam vzdy a vsude 😀 jojoj, vcera jsme rodili, a dneska prijede slaboska a nauci my ditko chodit na toaletu 😀 to je fofrrrrrrrrrrrrr 😀

renca1978
14. kvě 2013

@ratatooy vcera jsme s manzou koukaly poprve na bozske dorty od Markety na prima love, a nic moc teda..............ty je mas nadherny..........manzel mi rika, ze kdyz se porad tak nudim, at zacnu vyrabet mini dortiky............dokazete si predstavit, jak by vypadaly?ja nemam zadny vlohy, upecu maximalne babovku a strudl 😀 😀 😀