IVF v únoru, březnu,... 2013 🙂

reennddyy
21. únor 2013

Ahoj holky,vím že je tu založená diskuze už o IVF,ale je poněkud starší a tak nějak to celý přečíst,by mi trvalo věčně.A tak sem se rozhodla založit další diskuzi na toto téma,tak se nezlobte 🙂 Jinak já mám naplánovanou IVF na březen...Dnes jsem vyfasovala injekce a od mrchy začínám píchat(kolem 2-3.3 má přít)...Tak bych si s někym o tom ráda povídala,vyměňovala názory,atd...

hanndy
15. kvě 2013

@mariiianka nestvi a vytas tu fotku 😠 😠 😀
@renca1978 sice nas svtes ze jedes vyletit a na nas se vyprdikujes,ale co nam zbyva ze?? Uzijte si to

mariiianka
16. kvě 2013

Dobré ranko,bude tu dnes vůbec někdo 🙂

slaboska
16. kvě 2013

@mariiianka bude,ale vy jste včera na mě prděly tak ja Vam to dnes vracim 😀

hanndy
16. kvě 2013

Cus zeny ja se na dnesek omluvuju,jeste jsem teda asi kouknu kolem obeda,ale ted jdu na ranni kavu k sousedce a pak musim sict zahradu a to mam tak na 2 hodky 😉

slaboska
16. kvě 2013

@hanndy taky dobra vymluva 😀 ja mam taky vymluvu,ja za chvili odchazim k Dr.na štitnou žlazu,pak zajdu s holkama na kavu a pak hodim opalovačku,takže tu budu taky až odpoledne.a koukam,že je to jedno stejně jsme tu jenomm my 2
@hanndy 😀 😀

mariiianka
16. kvě 2013

@slaboska kdy,vždyť jsem tady s tebou včera strávila den 😎
@hanndy zase kávičkování 😀 a zahradu si užij,vím o čem mluvíš.My ten náš lán máme tak na 4 hoďky,ale v kuse se to fakt nedá 😒 .Naštěstí jsem toho teď ušetřena 😅

mariiianka
16. kvě 2013

@slaboska TŘI!!!!!!!

slaboska
16. kvě 2013

@mariiianka no konečně a až tedka mužu napsat 3 😀 když to mate tak velky tak si mate pořidit ten trakturem.ja když sekam tak za 2 hodky mam hotovo,ale jak pišeš tedka nesekam,ale řeknu ti chybi mi to.ja celej život bydlela v byt a až tedka 2 roky bydlime v baračku a mě zatim sekani travy bavi 😉 zepetej se mě za 2 roky 😀

mariiianka
16. kvě 2013

@slaboska já už jsem tady od samého rána a tady prostě nikdo,dlouho spíte 😀 .My nemůžeme mít trktůrek,poněvadž mám všude samýmý keříky a kytky 😀 .Takže chodím za manželem a peskuju ho,aby mi nic neposekal 😀 😀 😀

slaboska
16. kvě 2013

@mariiianka tak ten musi mit z tebe radost.ja vstavala už v 6ale čekala jsem se kdo se tady kdy objevi,aby jste neřekly,že Vas zase nahanim 😀

mariiianka
16. kvě 2013

@slaboska no někdy teda fakt má 😅 .Ale nenadělá semnou nic.To jsi klidně mohla,ale já v 6 měla ještě hlubokou noc 😀 😀 .Dej pozor aby jsi se na sluníčku nepřipekla 😀 😀

slaboska
16. kvě 2013

@mariiianka no neuděla s tebou nic 😉 nepřipeču,ja jen tak light 😀 jak sviti sluničko,tak mi ten den připada hnedka lepši.ja nevim,proč tedka tak brzo vstavam,prostě už mi nejde usnout ☹ že by nervy s porodu 😀

mariiianka
16. kvě 2013

@slaboska porodu se neboj,zvládla to každá,tak to zvládneš i ty 😉 ,stojí to za to.Jak je sluníčko,tak den je mnohem krásnější 🙂

slaboska
16. kvě 2013

@mariiianka jako řeknu ti,že porod je pro mě nočni mura,ale jak řikaš zvladla to každa tak i ja 🙂 tak ja se loučim,musim k tomu Dr.odpol.se tady samozřejmě ukažu.

mariiianka
16. kvě 2013

@slaboska jj,užij si krásný den 😉

ratatooy
16. kvě 2013

ahoj,vy jste toho zase spsaly,sem tu nebyla,tak musim řict novinky,už dneska 3den je mi celkem dobře,a docela se teda obávám jestly neni neco špatne,ikdyž občas se mi blbe udelá,ale včera me tak strašne zabolelo v zádech jako na ms,mela sem už vysadit utroš a vubec neexistuje vydrží to 3dny max a začnu krvácet,tak nevim jestly ho mám brát dál jestly to má smysl,nebo to nechat být at si telo poradí

ratatooy
16. kvě 2013

@renca1978 dobrý jména,olivera schvaluju a viktorku taky,u na skluk je jasnej jakub,a holka nevime chtela sem anežku ale chlap to asi by nedal

mariiianka
16. kvě 2013

@ratatooy ahojky,podívej na mě,není mi vůbec špatně,už ani prsa moc nebolej.Na kontrolu jdu 27.,včera jsem odevzdala jen papíry a neschopenku ze sanusu.Hele a co ti na to říká dr.,že jako by jsi dál krvácela.To je docela mazec.Ale ještě ho určo nevysazuj,víš že se má brát až do 12.týdne,tak to vydrž

ak24
16. kvě 2013

@ratatooy ahoj no podle meho doktora seto ma uživat do 12tt,,,ja ho tedy opčas zapomenu vzit,,,,,ze začatku jsem taky špinila ale to jsemuž psala a co jsem doma z nemocnice tak jeste asi 8 dni jsem špinila a doktor prej žejeto normalni prej nesmim mit bolesti a hodne krvacet,,ale ja mela ten hematon na děloze a prej proto tak špinim ,,no tet mije tedy dobře taky a taky si řikam že snad je vše v pořadku ,,na konrtolu jdu za tyden,,,,,

ratatooy
16. kvě 2013

@mariiianka ja to beru práve podle našeho caru do 9tt,dr nic no ješte nikdo nepřišel na to proč to je třeba mi řekne ve středu víc

ratatooy
16. kvě 2013

@ak24 jenže já špním prakticky už dva mesíce

slaboska
16. kvě 2013

@ratatooy u nas se taky bere do 12 tt a dokonce Dr.na štitne žlaze mi řikala,že y ho nechala cele těhu.
@mariiianka už jsem tady 😀

ratatooy
16. kvě 2013

@slaboska no asi to tak dopadne ale už mam vyzkoušno že mi stačí dávka klidne dve tabletky na 3dny

slaboska
16. kvě 2013

@ratatooy tak to zas neni tak strašny,ale je to masakr,že takhle pořad krvaciš,mimčo ma rado asičervenou barvu,to bude holčička 😀

ratatooy
16. kvě 2013

@slaboska no zatim si to myslim že to bude holka,u kluka bylo tehu uplne jiny,ikdyž je jiny každy tehu ale třebaa....

mariiianka
16. kvě 2013

@slaboska a jakpak ses měla.Nejsi připečená od slunka 😀 .U nás to pěkně fouká

slaboska
16. kvě 2013

@mariiianka připečena nejsu,než jsem kolem 2 přišla domu tak už nesvitilo ☹ a vitr u nas foukal taky,zitra ma pršet 😠 a copak jsi dělala ty?

renca1978
16. kvě 2013

cauky, mnauky, zdravim ze Spindlu 🙂 Jak se mate pri dnesku?

renca1978
16. kvě 2013

v hotelu je wifi, takze budu v kontaktu s vama, jupiiiiii 😀 jinak pocasi spatny, docela chladno a fouka studenej vichr............jinak u mne dneska zase bolest delohy jako krava............ted uz dobry 😉

slaboska
16. kvě 2013

@renca1978 ahojky,tak to jsem rada,že ses ozvala.u nas dopol.pěkně odpol.pod mrakem,ale foukal vitr.a z čeho tě boli kačka? ☹