IVF v únoru, březnu,... 2013 🙂

reennddyy
21. únor 2013

Ahoj holky,vím že je tu založená diskuze už o IVF,ale je poněkud starší a tak nějak to celý přečíst,by mi trvalo věčně.A tak sem se rozhodla založit další diskuzi na toto téma,tak se nezlobte 🙂 Jinak já mám naplánovanou IVF na březen...Dnes jsem vyfasovala injekce a od mrchy začínám píchat(kolem 2-3.3 má přít)...Tak bych si s někym o tom ráda povídala,vyměňovala názory,atd...

mariiianka
29. kvě 2013

@renca1978 ahojky,já tobě též,ale teď si říkám,že jsem to s tím pěkným dnem asi přehnala.Po ránu krásné sluneční paprsky nás probudili a opět se to začíná mračit ☹ ,to jako letos léto nebude???

renca1978
29. kvě 2013

@mariiianka tak mne to zase tak moc nevadi, kdyz jsem tehu......... 😉 U nas je zatim hezky, ale nemyslimm , ze to vydrzi

mariiianka
29. kvě 2013

@renca1978 včera jsem si objednala pár věcicek,akorát jsem měla asi počkat,aby pak nebylo něco špatně ☹ ,abych si to nějak nezakřikla,no ale odolej 😅

hanndy
29. kvě 2013

Ahoj holky u nas na jihu uz se to taky mraci a maji byt kroupy,jdu makat papa vecer se snad ukazu,ale mam hroznej splin holky vcera to na me nak vlezlo a nechce to jit pryc ☹

ratatooy
29. kvě 2013

@slaboska me se v těhu prsa nemění mam je furt stejny

pavlis321
29. kvě 2013

No jo no máš pravdu. Děkuji za podporu a slova útěchy...... Vyřešili jsme to. Nechali jsme mražáčky mražáčkama a máme zažádáno o adopci.-))))) Chytli jsme s manželem úplně nový směr. Jsme úplně na začátku, ale moc se těšíme.
Budeme jezdit na pěstounská setkání, projdeme pár testama a uvidíme.Držte nám palce...... 😵

renca1978
29. kvě 2013

@hanndy Ahoj, a jaky mas plany v nejblizsi dobe?

renca1978
29. kvě 2013

@mariiianka vis co, pokud se neco spatnyho ma stat, tak se to stane, nehlede na to, co sis nakoupila.........ja uz taky mam neco pro mimco, nejaky hadriky a taky jsem v sobotu nakoupila nadherny bavlneny pleny 🙂 z tech mam velikou radost, mam monitor dechu, chuvicky, ohrivac lahvi, lustr do pokojicku, prebalovak a vanicku od Jane..........Neco malo pokoupim zase pristi mesic 😉 joooooo, a malem bych zapomnela, mame taky postylku 😉 Nevis o nekom, kdo pouzival na koupani mimca kyblik misto vanicky?ja totiz moc nechapu, jak v tom to mimco umejes 😀 kdyz je tam tak poskladany 😀

hanndy
29. kvě 2013

@renca1978 nekam se zakopat a nevylejzat 😀 no to by bylo asi nejlepsi teda 😀 nemam v planu nic,nejsou sily

renca1978
29. kvě 2013

@hanndy ale prosim te, mne pripadas dle psani energickej clovek 😉
Vidis, ze te vcerejsi depkareni neopustilo 😒 jed nekam na dovcu vycistit hlavu!!!

hanndy
29. kvě 2013

@pavlis321 to je uzasny ze jste se rozhodli pro adopcatko,my jsme o tom taky mluvili,ale nak se nemuzeme rozhoupat

hanndy
29. kvě 2013

@renca1978 ty jsi me rozesmala a zalozis me,abych si tu hlavu vycistila? jo 3mes. Jsem si valela sunky,peno tudis zadny,tak ted musim makat,energickej clovek jsem,ale jak kdy

renca1978
29. kvě 2013

@hanndy dyt nikdo nerika abys letela na Mauricius 😀

slaboska
29. kvě 2013

ahojky,tak dnes se hlasim,ale ne z dobryma zpravama ☹ dnes rano ve 3 jak jsem šla na wc jsem zjistila,že krvacim.zažila jsem těžky peklo,malem skolabovala.manža mě hodil k Dr.a ten zjistil,že to neni z dělohy a že se ani neoteviram(aspon něco pozitivniho)a male rdičko pěkně bylo.byla jsem odeslana na urologii a chtěli si mě tam hned nechat,ale ukecala jsem to na zitra na rano.takže odebrana krev a vysledky zitra.ale už mam zjišteny,že mam zanět ledvin 😠 😠 😠 a to jsem si řikala,že to do porodu zvladnu.je mi z toho cely den zle ☹

renca1978
29. kvě 2013

@slaboska cauky, jejda mane, to je v prdeli................takze ATB?a z ceho?ja se strasne bojim tech kamenu, jak na ne trpim.................dostan do sebe tekutiny,at je procistis......to je mi moc lito, neprijemne

hanndy
29. kvě 2013

@slaboska teda ty jsis uzila,ale hlavne ze s malou to nema nic spolecneho a jak se ti to stalo? tyjo ty resis tak zasadni veci a ja tady resim kraviny

hanndy
29. kvě 2013

@renca1978 a tam bych klido jela a hned co nejdal od CR 😀

slaboska
29. kvě 2013

@renca1978 piju 4 litry denně a asi to je teda malo.asi ATB,ale pořad nechapu proč u toho musim ležet v nemocnici ☹
@hanndy vubec nevim jak jsem k tomu přišla,přitom jsem na sebe tak opatrna,nosim pod trikem i košilky a vidiš,je to k h...kdyby člověk tak o sebe nepečoval tak je to lepši ☹

renca1978
29. kvě 2013

@slaboska to se divim, pijes hodne, ja vypiju pry mych kamenech 2-2,5 litru...................Lezet s tim nikde nemusis, tyhle zanety jsou v tehu caste, staci Augmentin/Amiksiklav 1,2 g a 8 hodin................kamoska to nedavno taky mela, brala ATB, a nikde nelezela, lezet muzes i doma, stejne s tebou nic delat nebudou........................

slaboska
29. kvě 2013

@renca1978 pravě to si řikam taky,že ležet mužu doma,ale oni mě chtěji tam,pry na 5 dni 😠 ale ja řikala,zitra tam pujdu at mi udělaji potřebna vyšetřeni a v patek chci domu.a vidiš ty viš o čem mluviš a řikaš,že doma mužu byt.

renca1978
29. kvě 2013

@slaboska mely by ti udelat UZ ledvin, jestli tam neni kaminek, nebo nejaka dilatace.............ale pak by te mely pustit domu, atb se nevyhnes, ale u tebe to nicemu nevadi, Vanesska uz je velika...............

renca1978
29. kvě 2013

@slaboska a mocis normalne?

slaboska
29. kvě 2013

@renca1978 uz mi dneska dělali a pravě na leve straně se jim něco nezda,tak pry chtěji zjistit jestli to je těhotenstvim a nebo ne.močim normalně,nepali mě to,nic mě neboli.a už tedka nečuram ani tu blbou krev.a atb mi už tedka nevadi?ja mam strach,že to Vanesce uškodi ☹

renca1978
29. kvě 2013

@slaboska ne, nektery atb se v tehu muzou.............a hlavne ona uz je velika, to uz nevadi..................
Ono to muze bejt treba, ze ti mala na tu ledvinu tlaci..............neboj se nic, bude to v poradku.............i kdyz vim, ze to je neprijemne.krome UZ ti stejne nic delat podle mne nebudou, event. nechaj vykapat infuzi, coz je stejne jenom voda............pokud nebudes mit bolesti, nema smysl pridavat nejaky analgetika do infuzi................a to, ze uz necuras krev je skvely znameni, ledvinky se cisti...........podle mne ti je Vanesska jakoby prilehla..............

slaboska
29. kvě 2013

@renca1978 ja ji dam přilehla 😀 pěkně si mi to vysvětlila jsi moc hodna ani neviš jak jsi mě uklidnila,malem jsem se zblaznila,ale ten pocit samozřejmě znaš.hlavně ty si hlidej ty kameny at nezažiješ stejny šok jak ja. 😉

hanndy
29. kvě 2013

@slaboska hele koukej Vanesce domluvit at ti slape nikam jinam 😀

renca1978
29. kvě 2013

@slaboska mne to ceka skoro na 100 %, bohuzel 😒 mam 2 maly, o kterych vim, to jsem ti uz psala...............ale myslim, ze u tebe to opravdu nebude nic vaznyho............hodne se to v tehu stava, jak mimco roste, vim, ze je blby abych ti psala at ses v klidu, to asi moc nejde, ale myslim, ze to bude v poho.................
Mne urco budou zavadet stenty do levy ledviny, mi rikal i muj porodnik, a to si teprve zobnu 😒

slaboska
29. kvě 2013

@renca1978 tak to tě teda lituji,to ja oproti tobě nemam nic.myslim,že tohle se stava i ciganum,ja myslim,že ne 😠 ja ti věřim,že to bude dobry 😀
@hanndy jojo vyřidim,zaleži jestli mě poslechne 😀

renca1978
29. kvě 2013

@slaboska cikanum urcite neeeeeeeeeeeee 😉

slaboska
29. kvě 2013

@renca1978 no ja si to myslim 😠 v přištim životě chci byt černa 😀