IVF v únoru, březnu,... 2013 🙂

reennddyy
21. únor 2013

Ahoj holky,vím že je tu založená diskuze už o IVF,ale je poněkud starší a tak nějak to celý přečíst,by mi trvalo věčně.A tak sem se rozhodla založit další diskuzi na toto téma,tak se nezlobte 🙂 Jinak já mám naplánovanou IVF na březen...Dnes jsem vyfasovala injekce a od mrchy začínám píchat(kolem 2-3.3 má přít)...Tak bych si s někym o tom ráda povídala,vyměňovala názory,atd...

ratatooy
4. čer 2013

@renca1978 ja mam cystu na ledvine ale zatim mi to nic nedela

renca1978
4. čer 2013

@ratatooy ja to porad nechapu..............to co popisujes, mi taky delali, ale nic zaplatila jsem jenom 100,-Kc za fotku.......jinak ty cysty jsou vetsonou v pohode..............mam kamaradku, neni teda tehule, ale jednu ledvinu ma plnou cyst, chodi na kontroly, a v poho...............kdezto u tech sutru je to blby ze se ti muze jakkoliv posunout a zablokovat odtok moci...............to uz se pak resi operacne, nebo prave tema stentama v tehu............

renca1978
4. čer 2013

@ratatooy to by melo bejt v klidku 😉

ratatooy
4. čer 2013

@renca1978 no je tam v tom nejakej rozdíl,je tvuj dr registrovanej v holandsku pro NT screning

slaboska
4. čer 2013

@renca1978 ty maš přehled,brali mi tu steril.a pravě.že v patek ☹ no na tom UZ se mu něco nezdalo na leve straně,ale nijak se nevyjadřil,proto muj gyndař byl nasrany,že jsem tam byla vlastně zbytečně 😠 😠 jinak s tim screeningem jsem to měla jak ty taky jsem platila jen za fotku.

ratatooy
4. čer 2013

@renca1978 třeba si mela tyk ten scren v 10tt a každej si to učtuje jak chce ale u toho placenyho pojištovnou nezadava ty vysledky z krve do toho utz

slaboska
4. čer 2013

@mariiianka tak u nas se to naštesti děla tak,že vezmou krev jde se na ultrazvuk a pokud ten den do 15.30 nezavolaji tak i krev vyšla v pořadku a je vše ok.14 dni čekat klepla by mě pepka 😀

renca1978
4. čer 2013

@ratatooy on sam to prave nedela, proto mne poslal jinam, akreditovany pracoviste, kde to delaj, byl to kombinovanej test UZ s krvi...........na ty jsem byla 14 dni pred UZ, a pak se to dohromady na tom UZ vyhodnocovalo.............nebo co navic ti delali?

renca1978
4. čer 2013

@ratatooy to jsem nemela, dela se ve 12tt...............dalsi bude ve 22tt, mi tam rikali

ratatooy
4. čer 2013

@renca1978 no tak tím to asi bude že ja sem nemusela do brna ikdyž tam si za to berou tak 1000,.a ted nevim ale myslim že u meho dr je v tom i video z utz,takže to máš stejny ale u prvniho to muj gyn ješte nemel a delal to stejne on akorát že se nedavaly dokupy utz s krvi oboje se delalo samostatne

ratatooy
4. čer 2013

@renca1978 právě mi řikal že krev se musi vzit max 10tt a utz ten 12tt

renca1978
4. čer 2013

@slaboska hele ono by nebylo uplne na skodu aby si se ukazala jeste jinymu urologovi..........pockej na ty vysledky moci a pak nekam jinam zavolej................vic hlav, vic vi.............a taky pokud necte dr. dobre z UZ, mohl tam nejakej malej stin klido prehlednout a kaminek nevidel...............to uz se mi stalo..............sla jsem jinam, a tam ho nasli............ja s tim bojuji od svych 23 let............mam k tomu dyspozice, a jeste nikdo nezjistil, z ceho se mi tvori............

ratatooy
4. čer 2013

@renca1978 takže jako myslím to že je v tom rozdil když to delá dr jen tak v ordinaci a nebo ten kdo na to má oprávnění

renca1978
4. čer 2013

@ratatooy no dyt jo, na UZ jsem byla ve 12tt a na krvi o cca 14 dni drive...............podle mne je to to samy.............ale ty si rikala, ze mas nejaky video, a to ja nemam, tak asi za to si platila, ne?

renca1978
4. čer 2013

@ratatooy on to nikdo bez opravneni ani delat nemuze...................jsou k tomu potreba neco jako by atestace

renca1978
4. čer 2013

@ratatooy ale to je jedno, hlavne, ze nam to dobre dopadlo............. 😉

ratatooy
4. čer 2013

@renca1978 no práve ale delá,nedavno se o tom psalo na prosincovkách že to delaji normalne gyn jen pošlou krev do laboratoře

slaboska
4. čer 2013

@renca1978 diky za radu.počkam na ty vysledky na patek a je mi jasny,že ani memu gyndaři se to nelibi když mi jěště on sam odebiral moč.ja si přece jen tak z dlouhe chvile tu bolest nevymyšlim 🙂 a včera v lekarně jsem se dozvěděla,že jako těhu nemužu pit urolog.čaj,že tam je nějaka latka,kterou těhu nemuže,že mam mit nějaky specialni,je to pravda?

ratatooy
4. čer 2013

@renca1978 ja prave si nejsem jista tim videem ale myslim si že ho holky mely od našeho gyn tay je seznam kdo to muže delat www.fetalmedicine.com/foundation
ja sem dostala papír a tam byli 3 možnosti že si budto zaplatím ten screning nebo si ho nechám udelat klasicky až s tripple testama a nebo nechci nic.ale na tripple už nepujdu

ratatooy
4. čer 2013

@slaboska je tam myslim kontryhel ten se nsmí

slaboska
4. čer 2013

@ratatooy ja nevim co,ale něco tam pry je.a si myslela,že to jsou bylinky tak že to mužu,jěště,že mi to lekarnice řekla.

ratatooy
4. čer 2013

@slaboska no ja teda bylinky využivam skoro všechny,ale ten kontryhel vim ten zpusobuje odlučování děložní sliznice

slaboska
4. čer 2013

@ratatooy ja pravě bylinky vubec nevyuživam,tak jsem to netušila.a prosim tě ty už jedno mimčo maš tak bys mi mohla poradit.jak je to s tou mateskou?na tu se jde 6 tt ped porodem.tedka jsem na neschopence a na tu mateřskou 6 tt před porodem přjdu automaticky nebo proto musim něco udělat?

renca1978
4. čer 2013

@slaboska urologicky caj nesmis, je prilis agresivni....................ani zadny zeleny caje, jako treba Nestea, to je na ledviny nejhorsi drijak...............bohuzel, cista voda je nejlepsi

renca1978
4. čer 2013

@ratatooy ta stranka mi nejde nacist, ale nevadi..............zkusim to otevrit jeste pozdeji, kazdopadne mne ten muj dr. rekl, ze to taky umi, ale nema prave ten certifikat, a tak ze na to musim jit jinam...............byla jsem u Apolinare, ale u nejakyho profesora, staryho.......nevim, jak se jmenoval..............

renca1978
4. čer 2013

@slaboska ani zadny jiny ledvinovy bylinkovy caje se v tehu nesmi

renca1978
4. čer 2013

@slaboska jooooo, a na brusinky taky zapomen, jsou dobry na mocak, ledvinam naopak ublizi, podporuji tvorbu ledvinovych kamenu

slaboska
4. čer 2013

@renca1978 ale sirup mužu,ne?ja už holou vodu nemužu ani cejtit tak si dam vždy par kapek sirupu a do pul litru vodu.ja nechapu,že pro těhu něco nevymysli 😠

slaboska
4. čer 2013

@renca1978 ani brusinky?a ta mi je včera v lekarně dala 😠

ratatooy
4. čer 2013

@slaboska mužeš jit 6 nebo 8 tydnu před porodem,musiš jit na socku se nahlasit donést to do práce,no už si to moc nepamatuju,ale bylo s tím celkem lítání,jenže ted zase je ta mateřská a rodičák uplne jinak