IVF v únoru, březnu,... 2013 🙂

reennddyy
21. únor 2013

Ahoj holky,vím že je tu založená diskuze už o IVF,ale je poněkud starší a tak nějak to celý přečíst,by mi trvalo věčně.A tak sem se rozhodla založit další diskuzi na toto téma,tak se nezlobte 🙂 Jinak já mám naplánovanou IVF na březen...Dnes jsem vyfasovala injekce a od mrchy začínám píchat(kolem 2-3.3 má přít)...Tak bych si s někym o tom ráda povídala,vyměňovala názory,atd...

ratatooy
4. čer 2013

@renca1978 nejlepši je otehotnet po druhy je asi jedno pokud jseš furt po celou dobu zamestnana a když je to dřiv jak za tu dobu co sis určila tak si mužeš zvednout mesične častku abys dobrala do druhy mateřský tech 220.000

renca1978
4. čer 2013

@ratatooy ale treba u nas v praci se vratila holka po 3 letech do prace, do 14 dnu zjistila, ze je tehule a nemaj ji tu MD z ceho pocitat......................tak ja ti nevim, jsem z toho jelen

ratatooy
4. čer 2013

@renca1978 to j blbost to se počítá opet z platu

ratatooy
4. čer 2013

@renca1978 ja ikdyž do práce nenastoupím vubec tak se mi počítá Md z platu co sem mela u prvniho

renca1978
4. čer 2013

@ratatooy aha...............tak to nevim, co teda mektala 😀 😀 😀

hanndy
4. čer 2013

dobre ranko zeny 😀 😀 zitra mate narizeno spat dyl ano,protoze jako tohle docitat kazdej den neminim,ale materska me moc netankuju takze to bylo letem svetem 😀 😝

hanndy
4. čer 2013

tak se semnou nebavte no 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😠

renca1978
4. čer 2013

@slaboska hele, tak jsem volala na tu pojistovnu, mas narok na prispevek 800,-Kc od druheho trimestru, pr. na vitaminy, nebo predporodni kurzy, tatinek u porodu............a kdyz se mimco narodi, tak na koojeni, ockovani, plavani...............poslat pak ucet na pojistovnu, vcetne okopirovane prukazky pro tehule................ma to ale hacek, musis mit aktivovanou kartu zivota a vlastne jeste jeden hacek, plati to zatim do 30.6.2013, ale asi to prodlouzi, rikala operatorka do dalsiho roku.........................

renca1978
4. čer 2013

@hanndy cauky, on tady asi zase nikdo neni.............................to maj holky na salamu 😀 😀 😀 😀

hanndy
4. čer 2013

@renca1978 salam je slabe slovo 😀 😀

slaboska
4. čer 2013

@renca1978 diky za info....a ty jako stihneš porodit do 30.6.2013 nezlob se,ale ja ne 😀
@hanndy tak ty chrniš jak baryn,tady si člověk jen odskoči a ty už brleš,proč ses nepřidala rano 😉 😀

renca1978
4. čer 2013

@slaboska ale dyt jsem ti psala, ze se to vztahuje na obdobi od 2.trimestru.................oni to prodlouzi, takze je uplne jedno, kdy porodis................zalezi na tobe same, jestli toho chces vyuzit..............ja myslela, ze to bude vyssi castka, nevim, jestli kvuli 8 stovkam podstooupim tolika peripetii,vcetne vyplnovani formularu na e-strankach...........spis se na to vyprdnu, na coz oni spolehaji 😀

hanndy
4. čer 2013

@slaboska ty jsi se teda predvedla 😀

slaboska
4. čer 2013

@renca1978 aha,aj to blbě pochopila 😉 tak ja si pravě řikam,že 800kč mi za to nestoji,kdybys napsala 8tisic tak běžim už tedka 🙂

slaboska
4. čer 2013

@hanndy 😀 😀 jsem rada,že už si mě všimaš 😉 ja už měla strach,že ses urazila a odešla 😉 i dneska jdeš na nočni?

hanndy
4. čer 2013

@slaboska to si myslis ze jsem naka urazlivka? Ale ted jsem zase v pelechu jdu zkusit jeste na hodku usnout s nocni koncim v patek rano a jdu az v pondeli odpoledne

slaboska
4. čer 2013

@hanndy ne,to si nemyslim.tak si jěště zdřimni,my mužeme spat v noci.to jsi teda chudera tolik nočnich po sobě.

hanndy
4. čer 2013

@slaboska a je po spani,mam tady rusitele 😀 jsem rada ze semnou soucitis 😉

mariiianka
5. čer 2013

přeji dobré ráno........

renca1978
5. čer 2013

Dobre rano vsem............ 😉

mariiianka
5. čer 2013

@renca1978 ahojda,když on tu dneska snad nikdo není 😒

renca1978
5. čer 2013

@mariiianka ahojky, nechci plasit, ale pomalu a jiste se to tady rozpada.......................ale ono se to dalo trosku cekat..............doufam, ze si dame aspon vedet, ze se nam narodily miminka 😉

mariiianka
5. čer 2013

@renca1978 to nesmíme dopustit,aby se nám to rozpadlo ☹ .Já jsem se dala do žehlení prádla,nevím kde se to u nás pořád bere 😕

renca1978
5. čer 2013

@mariiianka nesnasim zehleni, o vikendu taky budu.....ja osobne jsem tady ty nasi diskusi moc vdecna, mne to tady hodne pomohlo nejenom v tech zacatcich.............je to skoda 😒 o to vic mne to mrzi................Maru, nam vcera prisla postylka 🙂 je tak krasna a tak malicka 🙂 ja ji nechtela montovat, ze az pozdeji, a nez jsem se nadala, tak ji manzel slozil............snad to neprivola nic spatn eho

mariiianka
5. čer 2013

@renca1978 mě to taky nebaví,ale nic jinýho mi nezbívá a počkej až vás bude víc,to bude teprve něco 😀 .Mě tady ta diskuze taky strašně moc pomohla a hlavně mě stále držíte,sama bych se zbláznila.Jůůů,super postýlka,tak se těším na fotečky a neboj nic špatnýho to nepřinese 😉 .My máme malou ložnici,tak jsem taky jako vyměřovala kam se nám bude vejít,ale jo snad jí tam nacpu 😀 .Potřebovali by jsme vyhrát,aby jsme měli podkroví,protože máme předělaný starý domeček.Jinak já jsem zjistila,že nakoupím už jen nějaký košilky a overali a nic jinýho,teda z oblečení

renca1978
5. čer 2013

@mariiianka Maru, tady jsem nasla neco pro mimca......................jukni na to.............
http://www.malykasparek.cz/malykasparek-cz/esho...
JInak ja toho obleceni musim jeste nakoupit dost, ale nebudu to prehanet...................spise chci pokoupit 62 velikost, a jen par mensich kousku.....................
My mame mistnosti velke, postylka se vejde, ale taky by se hodila nejaka financni vyhra, nemame jeste vsechno zarizene, jak bychom chtely, a taky nam jeste chybi napr. zabradli......................a tech veci je vic..............ale ja jsem ted na PN, takze je ta situace trosku tezsi...............moje PN jde cela na hypoteku, ostatni plati manzel..............skoda, ze ani to porodne uz ti v dnesni dobe nikdo neda.....................stoji to za prd

mariiianka
5. čer 2013

@renca1978 jééé,tady z toho kašpárka jsem taky už něco objednala 😅 .Koupila jsem si takový kabátek plyšánkový ve vel.62,ale nevím nevím,příjde mi to docela maličký,tak snad nebudeme mít nějakýho obříka 😀 ,jinak má smůlu.No musím prohrabat ještě věci po Adélce,tam se snad taky ještě něco najde.No my hypotéku naštěstí teda nemáme,ale v budoucnu bude potřeba nová střecha,takže nás to taky nemine,ale teď rozhodně nehrozí.ale stále je do něčeho investovat.No mě stačí když jdu na nákup,za pětistovku v tý tašce toho moc nemám,takže hrůza.A porodný nedostaneš,protože jste dostatečně bohatý,zkus se načernit a pak se nad tebou smilujou 😀 .Já jsem dostávala příspěvek na dítě 200,-,ale jen ze začátku,pak už jsem se na to vykašlala,poslali mi dopis do vlastních rukou,že na to nemáme nárok.Tak já nevím,furt chtějí,aby se rodili děti a pak nemáš na nic nárok,tak to je docela síla 😠

renca1978
5. čer 2013

@mariiianka jojo, tento stat ti nic neda.......................jen bere..............ja pracovala poctive 15 let, a co ja zaplatila na danich............a kdyz jsem mela proplaceny prescasy, vsechno co jsem mela navic sezraly dane................takze ve finale jsem tam byla skoro zadarmo 😒 Nerikam, jsou lidi, co jsou na tom opravdu spatne................ale ja si myslim, ze kdyz se clovek snazi, tak si muze nasetrit penizky a mit se lip.............holt nekdy se clovek musi umet uskromnit..............Ja i kdyz jsem jeste nemela manzela, setrila jsem misto chozeni po barech, a diky tomu jsem procestovala skoro celej svet, takze to jde, kdyz se chce...............a pak se vsechny ty parmenky ptaly, kde ty na to beres, litas si porad nekde po svete?????prave ze jsem nikdy neparila 5x tydne jako vetsina mych znamych, co jsou schopni utratit tisice za vecer............a pak si ke mne prisli pujcit, aby mely na dovolenou do blbyho Recka..............Zkratka vzdycky jsem se o sebe dokazala postarat a nebyla na nikom zavisla................Bejt mladsi, hned se ostehuji jinam, vim, vsude je chleba o dvou kurkach ale tady to za moc nestoji, maj se tady dobre jenom ti, co nemakaj.............ti dostanou porodne, ruzny prispevky...............nam pracujicim a slusnyym lidem tady psenka nepokvete 😠 😠 😠 Tady se maj dobre jen cikani a nemakacenka.............

mariiianka
5. čer 2013

@renca1978 naprosto souhlásím.Ale nebudeme se tím rozčilovat,stejně my to nezměníme.víš,že my těhulky se nesmíme stresovat 😀 ,takže Reni klid a buďme rádi za to,co máme 😉 .I když toho není mnoho,ale k nám ty pravý poklady teprve příjdou 🙂 .

renca1978
5. čer 2013

@mariiianka No jejej, miminko bude ten nejvetsi poklad 😉