IVF v únoru, březnu,... 2013 🙂

reennddyy
21. únor 2013

Ahoj holky,vím že je tu založená diskuze už o IVF,ale je poněkud starší a tak nějak to celý přečíst,by mi trvalo věčně.A tak sem se rozhodla založit další diskuzi na toto téma,tak se nezlobte 🙂 Jinak já mám naplánovanou IVF na březen...Dnes jsem vyfasovala injekce a od mrchy začínám píchat(kolem 2-3.3 má přít)...Tak bych si s někym o tom ráda povídala,vyměňovala názory,atd...

renca1978
20. čer 2013

@mariiianka tak je to asi z tech veder.............

mariiianka
20. čer 2013

@slaboska ahojky,prosím tě takový věci vůbec nečti,každý to prožívá jinak.Aby jsi nám vůbec porodila v srpnu 😉

mariiianka
20. čer 2013

@renca1978 vždyť jsem říkala,že jsem byla zvyklá na zimu 😀 a pak mě to skolilo hned u prvního sluníčka 😀 😀 .Tak hlavně,aby se to teď neotočilo 😠

renca1978
20. čer 2013

@slaboska tak s tim spinalem musis logicky pocitat s tim, ze vsechno uslysis............a tahani muzes taky cejtit..........ale bolet to nesmi, nejsme ve stredoveku............to by znamenalo, ze ti ho pichli blbe, nebo spatne nacasovali...............ale dela se to bezne, ted behem 14 dnu to maj za sebou 2 moje kamaradky, a sli by do toho znovu........a je jasny, ze to nemuzes srovnavat s celkovou anestezii kdy natvrdo spis

renca1978
20. čer 2013

@mariiianka pristi tejden maj klesnout teploty o 20 stupnu, to bude taky mazec.......

slaboska
20. čer 2013

@renca1978 tak jasny,to vim,že to uslyšim,proto jsem nechtěla spat cela,abych z toho aspon trochu něco měla 😀 tak to jsi mě uklidnila,ja mam jen 1 kamardku po tom a taky řikala,že by neměnila.no uvidime 😉

renca1978
20. čer 2013

@slaboska myslim, ze rozhodne to za to stoji, drive tyhle moznosti vubec nebyly.............nestresuj se.............a hlavne si myslim, ze budes tak plna tech emoci a vseho kolem, ze na to rychle zapomenes...........a pred sebou budes mis zastenu, rozhodne nic nevidis, budes zarouskovana...........nebo si vem spunty do usi.........

ratatooy
20. čer 2013

@slaboska no ale je to tak no,abys na to byla připravená,uspání je hold uspání

ak24
20. čer 2013

ahoj holky tak už jsme po ul,,obě miminka jsou zdrave a silne jen je mezi něma rozdil 5 dni,,jedno je 14+1 a druhe 14+6,,tak tedy nevim jak to počitaji o dva tydni měn,znova jdu 12,7

ak24
20. čer 2013

@slaboska ahoj tak obě mimča jsou krasne řikal doktor

ratatooy
20. čer 2013

@renca1978 jj to je jasny pro me je teda spinál horší varianta jak uspání,vubec sem neřešila že malyho uvidim po probuzeni na fotce a za par hodin na živo,proste sem to brala jak to bylo ani sem nebla z toho nejak odvařená když sem videla malyho poprve,proste mimino,asi je to tím že nic extra si nepřipouštím,jsem flegmouš takže jedu jak na běžícím pásu automaticky

ratatooy
20. čer 2013

@ak24 tak super

ratatooy
20. čer 2013

@ak24 podle utz to musi mit dobře to sis spíš neco zadala špatne tady a nebo on je to 15tt a tady nekomu počitá tabulka o týden víc tak by to souhlasilo

ratatooy
20. čer 2013

@renca1978 taky me bolelo v krku z tech veder a rymu mam pořád

mariiianka
20. čer 2013

@renca1978 tak se můžu těšit na to,že mě to zase položí ☹ .Tak snad si bazén ještě letos užijeme
@ak24 tak krásný,jen ať hezky rostou a neboj,to druhý to dožene.Já jdu 1.7. a už se taky těším

renca1978
20. čer 2013

@ratatooy tak ono tvuj pristup na jednu stranu ti zavidim.............mne treba na mne stve, ze ja jsem silena resitelka a tim si pridelavam akorat starosti...............i manza mi rika, at se na nektere veci v yprdnu at to neresim..........ublizuji akorat sama sobe............takze ti zavidim 🙂

renca1978
20. čer 2013

@mariiianka my jdeme 17.7 na ten II.screening tak snad bude vse ok a dozvime se na tuty konecne to pohlavi

ratatooy
20. čer 2013

@renca1978 no ja se dozvim snad 8.7 tak sem zvedavá ale konečně je mi dobře a cejtim se jako netěhotná jupííí

mariiianka
20. čer 2013

@renca1978 už zase doumáš nad pohlavím 😀

renca1978
20. čer 2013

@ratatooy tak to je skvele, ze se konecne citis dobre........to nase mimco je tak blbe vzdycky otoceny.............chystas se i na 3D UZ?ja o nem premyslim, asi bych chtela

mariiianka
20. čer 2013

@ratatooy super,to ti moc přeju.Já si tak připadám od začátku 😒 ,ach jo,snad to neznamená,že je něco špatně

renca1978
20. čer 2013

@mariiianka ja jsem z toho docela nestastna............

ratatooy
20. čer 2013

holky a nemáte nekdo problem jako já s malyma bradavkama,neim jestl to mám tentokrát řešit poprve mi nikdo nic neřekl abych si koupila formovače bradavek,al když sm poprve nekojila nevim jestly budu ted,ale zas na druhou stranu me aspon ted prsa trošinku bolely poprve ne

mariiianka
20. čer 2013

@renca1978 jestli on/ona nebude nějaký tajnůstkář.Připadáš si taky stále netěhotně nebo to jsem jen já ☹

ratatooy
20. čer 2013

@renca1978 no zeptám se na nej,ale nevim,me ty obrazky přijdou takovy že na nich stejne prd vidím

mariiianka
20. čer 2013

@ratatooy tak v tom ti neporadím,s tím já problém nenám ani náhodou

renca1978
20. čer 2013

@ratatooy mne bolej silene od zacatku teh............a proc to chces resit???kvuli kojeni?ja myslela, ze se pouzivaj nejaky ty kloboucky......ja tomu vubec nerozumim..ja ani nevim, co jsou maly .....ja je mam asi normos, tak akorat 🙂 si myslim ja.......

renca1978
20. čer 2013

Mam taky dotaz, berete jeste porad listovku????pry se ma brat jen v 1.trimestru............nevite o tom neco?ja ji mam porad, kdyz tak bych vysadila

ratatooy
20. čer 2013

@renca1978 no ty kloboučk sou uplne na prd,malej je vubec nechtel řval u toho jak tur,takž je to prej lepší řešit předem,no jako co sem videa ženský tak mely bradavky třeba 1cm 2cm dlouhý ja mam z bídou 3mm

ratatooy
20. čer 2013

@renca1978 ta stači do 12tt neberu ji už,neberu nic