IVF v únoru, březnu,... 2013 🙂

reennddyy
21. únor 2013

Ahoj holky,vím že je tu založená diskuze už o IVF,ale je poněkud starší a tak nějak to celý přečíst,by mi trvalo věčně.A tak sem se rozhodla založit další diskuzi na toto téma,tak se nezlobte 🙂 Jinak já mám naplánovanou IVF na březen...Dnes jsem vyfasovala injekce a od mrchy začínám píchat(kolem 2-3.3 má přít)...Tak bych si s někym o tom ráda povídala,vyměňovala názory,atd...

slaboska
29. čer 2013

@mariiianka no jěště nerodim,ale po přečteni zpravy od hanndy nevim jestly neporodim 😀 😀 😀

hanndy
29. čer 2013

@slaboska tak tomu rikam reakce 😀 na tebe jsem si v zpomela hned,teda na tvou kouly,zacala jsem se smat a rekla si ze mi to das pekne sezrat 😀 diky moc jsem stastna jako blecha po 7 letech a bez doktoru,tak jsem tomu dala pracovni nazev hvezdicka,jen doufam ze to bude dobry a nepotka nas nic zleho,nn nesmi pac jsem to dostala k narozkam ktere mam v pondeli 😀 a s rozenim jeste pockej jo..

slaboska
29. čer 2013

@hanndy tak to maš nejkrasněji darek k narozeninam jaky si mohla dostat 😀 a teda dodatečně všechno nejlepši a at hvězdička pěkně roste.jj,mam fakt radost,to je uplně neuvěřitelne.takže sedni do auta a přijed a pujdeš hledat kouly na smetiště 😀 😀 a dobry to bude,tedka tě čeka už jen vše dobry.a pozitivni je,že tedka na nas budeš mit vice času 😉 😉

ak24
29. čer 2013

@hanndy je tak toje krasne,moc moc gratuluji

hanndy
29. čer 2013

@slaboska dekuju moc,jj fakt je to ten nej darek jeste to mit potvrzene od gyn. Ale chtela jsem udelat jeste jeden ten jestli to nejni nakej smejd test a doma 2 krabicky a prazdny myslela jsem ze me trefi,tak zitra dojedu a pro klid jeste udelam jeden... s tim smetistem to nemyslis vazne vid,prece nebudu hvezdicku tahat po odpadcich 😀

hanndy
29. čer 2013

@ak24 diky moc

slaboska
29. čer 2013

@hanndy Dr.ti to jen potvrdi a mužeme slavit 😀 jj,maš púravdu to bych hvězdičce neudělala,ja těch 9 měsicu počkam 😀 😀 😀

mariiianka
29. čer 2013

@hanndy no čauky,no to je boooombaaaaaa 😵 😵 😵 😵 😵 .To je super novina,mám obrovskou radost.Moc moc mocinky moc ti to přeju 😵 😵 😵 😵 😵 😵

ratatooy
29. čer 2013

@hanndy juuuuuu,to je mazec a to je jako přirozeně?

ratatooy
29. čer 2013

@mariiianka jojo jen at to frčí no v plánu mame bydlet přišti vanoce,ale nevim nevim jak to pujde aby nedošly finance,manžel je totiž totálne proti hypotékám,takže to musí jít bez ní

hanndy
29. čer 2013

@mariiianka dekuju moc jsem z toho vypleskla a mazlhk taky no,ale jsem hapy 😀

hanndy
29. čer 2013

@ratatooy jj prirozene,ja vam nekdy povypravim ale jaky to poceti bylo,zadnej relax ale zaprah na 200% preju krasnou noc papa

mariiianka
29. čer 2013

@hanndy to je dobře,ježiš já mam fakt obr radost 😵 🙂 .Užívej si to,protože si to zasloužíš 😉

mariiianka
29. čer 2013

@renca1978 Renčo,ty si jednou odjedeš a takový krásný novinky tu jsou 😀 😀 😀 .Už se na TEBE těšíme,až tu budeš s námi 😉

mariiianka
30. čer 2013

všem přeji hezkou neděli 😉

hanndy
30. čer 2013

Ahoj holky ja tez preji krasnou nedeli ,ale u nas je teda docela hnus 😠 alespň nemusim nic delat budu jen spat a spat 😀

slaboska
30. čer 2013

ahojky,taky přeji pěknou neděli.u nas je taky hnusně,taky jsem řikala,počasi přesně na spani.snad zitra bude lip.

mariiianka
30. čer 2013

@hanndy
@slaboska holky,u nás je taky zima,včera jsme i topili 😀 .Mě už nic snad nepřekvapí,asi léto už skončilo 😠

slaboska
30. čer 2013

@mariiianka neskončilo,zitra už hlasi lip.divala jsem se na dlouhodobou předpověd a leto bude,takže neboj bazen využiješ 😀

mariiianka
30. čer 2013

@slaboska no sláva,tak aspoň něco.Zítra mě čeká kontrola,tak zase uvidím toho našeho bobánka 🙂

slaboska
30. čer 2013

@mariiianka je ty se maš.ja jsem měla jit ve středu,ale Dr.ma dovču tak jdu v ponděli,ale až to dalšiale to už vydržim,nesnašim ty jejich dovolny 😠

mariiianka
30. čer 2013

@slaboska no jo se musím nabažit,další mě čeká až 29.,to už mi minule oznamoval.Tobě to uteče neboj 😉

mariiianka
30. čer 2013

@hanndy a kdy ty půjdeš k dr.

hanndy
30. čer 2013

Tady ted vykouklo slunicko,ale ten vitr je strasnej,no ja nevim jelikoz mam praci uplne na pip... Tak jsem chtela jit zitra ale to je brzo,tak nad tim porad dumam..posledni ms jsem mela 23.5,tak nevim no co myslite?

mariiianka
30. čer 2013

@hanndy bere u vás dr.krev na hcg nebo rovnou utz?Na utz je myslím ještě brzy,zkusila bych to až tak příští týden 😉

hanndy
30. čer 2013

@mariiianka hele ja vubec nevim,posledne mi delal tehu test jak jsem mela ten zanet,tak si myslim ze kdyz tam nic neuvidi,ze mi krev veme..kazdopadne jsem si vzala dovcu a uvidime co z tnho zitra vyleze..

slaboska
30. čer 2013

@hanndy tak v tom ja ti neporadim ☹ ale jak znam sebe šla bych aspon na tu krev 😀

mariiianka
30. čer 2013

@hanndy tak super,budeme se těšit 😉

hanndy
30. čer 2013

Holky jste zlaty,ale ja se bojim jako bejk hrozne me boli bricho

mariiianka
30. čer 2013

@hanndy neboj se nic,to dopadne dobře 😉