IVF v únoru, březnu,... 2013 🙂

reennddyy
21. únor 2013

Ahoj holky,vím že je tu založená diskuze už o IVF,ale je poněkud starší a tak nějak to celý přečíst,by mi trvalo věčně.A tak sem se rozhodla založit další diskuzi na toto téma,tak se nezlobte 🙂 Jinak já mám naplánovanou IVF na březen...Dnes jsem vyfasovala injekce a od mrchy začínám píchat(kolem 2-3.3 má přít)...Tak bych si s někym o tom ráda povídala,vyměňovala názory,atd...

renca1978
3. črc 2013

@slaboska aha, u nas pijeme glukosu s vodou a citronovou stavou, a da se to vypit v pohode.............asi je to vsude jiny

slaboska
4. črc 2013

dobre rano maminy 🙂

slaboska
4. črc 2013

tady je to dneska zase sama šipkova ruženka 😀 😀 😀

renca1978
4. črc 2013

@slaboska ahojky...............tak si predstav ze mi vcera pri cisteni zubu vypadla plomba...............nejdriv mne vetme v pondeli................takze do pondelka s otevrenym zubem, super, vid????

slaboska
4. črc 2013

@renca1978 jojo tak to znam 😠 ja mam otevřeny 2 zuby,1 nahoře,1 dole a čekam až porodim,aby mi to zubařka zadělala 😠 😠 protože mi nemuže udělat ani rentgen jestli tam je vše v pořadku.tak si zajdeš k zubaři a třeba ti to zaděla.ale je to k naštvani.

ratatooy
4. črc 2013

@renca1978 tak u nas do toho citron rozhodne nedávají na ty cukrovc jen voda a nejaka sračka ale ja na tom byla v lete a mela sem žizen a hlad takže to do me padlo a dalo se to ještě bych si přidala😀

ratatooy
4. črc 2013

@renca1978 jeee ja mam vypadenou plombu asi už 4mesice a nemužu se tam dostat,ale ničemu to nevadi

renca1978
4. črc 2013

@slaboska hlavne se bojim, aby to neublizilo prckovi, kdyz to budu mit otevreny...............jde o to, ze vsechno ze zubu ti seda na srdecni chlopne a perikard..............tak ti nevim..............asi to zatim zadela jen nejak provizorne, jenomze ja rodim az buhvi kdy

renca1978
4. črc 2013

@ratatooy ono jak je to otevreny dele, je jenom otazka casu, kdy tam chytnes zanet do toho zubu, a o celej zub prijit nevchci, je to trojka dole

renca1978
4. črc 2013

@ratatooy tak si tam vem svuj citron, az pujdes 😀 nicemu to nevadi

slaboska
4. črc 2013

@renca1978 to si myslim,že to prckovi ubližit nemuže.vem si ten jeden zub mam otevřeny snad od 2.měsice těhu,ten 2 mě chytl později.pořad to vyplachuji ustni vodou a dobry.mě když to zadělala provizorně tou vložkou tak to mi nesedlo a bolelo to jak čert a musela to vyndat,proto to mam otevřeny.takže toho se neboj.
@ratatooy i kdybych měla umřit na hlad,tak ten hnus bych si nepřidala 😀

renca1978
4. črc 2013

Ja zazila v praci pacienta, kterej diky otevrenymu zubu zemrel, dostal infekcni endokarditidu a bylo po nem....................ono se rekne blbej zub, ale neni to zase az tak uplna pravda holky.............muze nadelat spoustu neplechy jinde v tele, treba pred kardiochirurgickou operaci musi mit pacient kontrolu od stomatologa, ze ma v poradku zuby

hanndy
4. črc 2013

Dobre ranko holky ja se z toho poseru v noci spat nemuzu a ted bych se zblaznila jak zivam

slaboska
4. črc 2013

@renca1978 nestraš.mě to teda zatim nic neděla tak doufaam,že to už s timvydržim.tak si zajdi k zubařce,co ti na to řekne.

renca1978
4. črc 2013

@slaboska no prave, ja ji volala, rikala ze mi to zadela v pondeli provizorne abych tam aspon neco mela, a pak 16.7 zaplombuje..................Nechci strasit, to co jsem napsala byl sice uz extrem ale i to se bohuzel stava

slaboska
4. črc 2013

@renca1978 ja ti věřim 😉 ale mě když to zadělala,tak jsem dostala strašny bolesti tak to muselo ven.každy to mame jinak.

renca1978
4. črc 2013

@slaboska tak treba mne to tam taky bude zlobit a bude mi muset to vyndat.............no uvidime...........

hanndy
4. črc 2013

Holky uz o tech zubech nemluvte

mariiianka
4. črc 2013

také přeju dobré pozdní ráno 😀 .Jak jsou prázdniny,tak hold si i přispíme 😅

hanndy
4. črc 2013

@mariiianka jen si prispete kdyz to jde ja jdu uklizet

renca1978
4. črc 2013

Koukam, ze to tady zase zije, tak ja jdu taky neco delat, zitra mi prijede segra, tak jdu kapanek uklidit 😀 😀 😀 😀 Hanndy mne nakazila 😀 😀 😀 😀

hanndy
4. črc 2013

@renca1978 a ja jsem chtela rict ze kdyz se tady nekdo zase objevik,tak na uklid kadim 😀

renca1978
4. črc 2013

😀 😀 @hanndy tak co mam teda tedkom delat???? 😀 😀 😀 😀

mariiianka
4. črc 2013

@hanndy
@renca1978 holky asi je to ve vzduchu,taky máme dnes uklízecí 😀

mariiianka
4. črc 2013

@renca1978 stíhat všechno,nejlépe 😉 😀 😀

hanndy
4. črc 2013

@renca1978 @mariiianka kadime na praci ja jsem si ted nalakovala nehytky akorad 😀

mariiianka
4. črc 2013

@hanndy no a to by jsi s nima chtěla pracovat jo 🙂 ,zase to nepřeháněj,ať si je nezničíš 😀

hanndy
4. črc 2013

@mariiianka ja lakovala nozky a to jen schvalne abych nemusela nic delat 😀 😀 lenoch lenivej

mariiianka
4. črc 2013

@hanndy on to za tebe nikdo neuklidí 😉

hanndy
4. črc 2013

@mariiianka neuklidi.. Petr se vcera ale kasal ze vytre pry at odpocivam dobry ne? Ale to ja mu nenecham protoze by to bylo cmouhaty
@renca1978 ta maka jako divoch,tak to ja asi taky teda pujdu... 😒