IVF v únoru, březnu,... 2013 🙂

reennddyy
21. únor 2013

Ahoj holky,vím že je tu založená diskuze už o IVF,ale je poněkud starší a tak nějak to celý přečíst,by mi trvalo věčně.A tak sem se rozhodla založit další diskuzi na toto téma,tak se nezlobte 🙂 Jinak já mám naplánovanou IVF na březen...Dnes jsem vyfasovala injekce a od mrchy začínám píchat(kolem 2-3.3 má přít)...Tak bych si s někym o tom ráda povídala,vyměňovala názory,atd...

renca1978
4. črc 2013

@mariiianka tak mi ted Maru psali ohledne kocarku, ze uz ho vyexpedovali 🙂

renca1978
4. črc 2013

@mariiianka hanny asi to gruntovani bere hodne vazne 😀 😀 😀 😀

mariiianka
4. črc 2013

@renca1978 super,tak to stejně dorazí až v pondělí.Tak budeš moci začít trénovat 😀 .No asi to vzala nějak moc vážně,ale já mám vyžehleno,uff a teď vysávám 😉

renca1978
4. črc 2013

@mariiianka ty ses rychlik, ja vytrhala travu na skalce kde mam kytky, toe roste , to je hruza...........i pres tu geotextilii, ted nedelam nic, pojedeme s manzou nakoupit 🙂 tak zatim paaaaaaaaaaaaa 😉

hanndy
4. črc 2013

Mile damy ja musela nalozit to masiko a ted jsem si sla lehnout pac mam strasny krece v brise

ratatooy
4. črc 2013

@renca1978 jj jak povidaš ale pro ni je maso ktery se peče na 3x lepší než to co se upeče naráz,jako každej to ma z domu naučeny nejak že jo,a moje mamka vařila vždycky na ten den a začinala třeba v 8-9hod takže zadnej stres 😎 😎 😎

ratatooy
4. črc 2013

jinak holky me pořád pobolívá břicho a hlavne v noci dneska sem to cejtila celou noc,ale ani se to nedá pořádne identifikovat co mě bolí,tak to řeknu v pondeli dr,ale ja si myslim že je to tim že je břicho hold už povoleny po prvnim tehu

hanndy
4. črc 2013

Holky delate doma vsechy prace? Jako vysavani,vytirani a myti oken? ja ted mam debatu s kamoskou a ta rika ze se z toho nic delat v tehu nema to je prehnany ne?

mariiianka
4. črc 2013

@hanndy hele dělej vše na co se cítíš ty.Já po ET odpočívala 3 dny a pak dělala vše,akorát jsem netahala nic těžkýho 😉
@ratatooy já jak se v noci převalím třeba na bok,tak mě akorát pořádně jakoby píchne v břichu

ratatooy
4. črc 2013

@mariiianka to me taky ale ted me bolí spíš po celych stranach jako třísla až pod žebra a to otáčení taky hruza

mariiianka
4. črc 2013

@ratatooy a to tě bolí i přes den?

ratatooy
4. črc 2013

@mariiianka no celkem i jo,hlavne když sedím a zvednu se

mariiianka
4. črc 2013

@ratatooy aha a nemůže to být tím,jak se děloha roztahuje?Ale to by asi zase nebylo furt co

mariiianka
4. črc 2013

jinak holky,mam padla,už jsem vše zvládla,až se tomu sama divím 😀

renca1978
4. črc 2013

@ratatooy presne................a dyt to musi mit i vysuseny z ty trouby...................no jo, nekdy si ti starsi holt myslej, ze umi vsechno lip, a pritom i mladej clovek nekdy svyma schopnostma a dovednostma strci toho starsiho do kapsy..............tak uz to tam nejak doklepes, to utece 😉

mariiianka
4. črc 2013

@renca1978 ty už jsi nakoupila?Ty jsi teda rychlík 😉

hanndy
4. črc 2013

@mariiianka ze jo vid? Ja taky delam vsechno,me to prijde jak vymluva ze to jen nechteji delat,teda pokud nemas narizenej klid na luzku to je neco jineho,kdyz si predstavim ze by to mel vsechno delat chlap,tak nevim,nevim..
Ty jsi proste sikula no 😉

ratatooy
4. črc 2013

@renca1978 jj a hele nebo se vždycky řežu když tchán nadává tchýni že brambory se snad vařej tak že je oloupeš a daš je do vroucí slany vody,ne že je prdneš na sporák se studenou vodou😀to jdu vždycky do kolen,jak kdyby pak ty brambory mely bejt zlatý nebo co😀

renca1978
4. črc 2013

@mariiianka jojo, jela jsem autem jenom kousek, a kupovala jsem jenom jidlo............

renca1978
4. črc 2013

@ratatooy muj ex mel uplne prisernou matku, ktera mne ucila varit ryzi, a nutila mne ji dal do postele a prykrejt perinou, aby lepe dosla...................nastesti jsme se rozesli, ta byla blba jako vagon blata..................strasne chtela zit hogo fogo a nemela na to.......... 😀 😀 😀

mariiianka
4. črc 2013

@hanndy tak znám svoje tělo a vím co si můžu dovolit,až mi to dr.zakáže,tak to dělat nebudu.Ale pokud se na to cítíš,tak fakt nevidím důvod.No u nás nevím jak by to teda za chvíli vypadalo,protože manža dělá v zemědělství,takže teď až příjde sezona,tak bude v práci od nevidim do nevidim.A pak v září začínají řepy a to jezdí zase kamionem až do ledna,takže u nás asi tak.Takže v buď v klídku a poslouchej svý tělo 😉

mariiianka
4. črc 2013

@ratatooy hele,tak zase aspoň máte veselo 😀

mariiianka
4. črc 2013

@renca1978 a co by jsi chtěla jinýho kupovat,když už všechno ostatní máš nakoupeno 😀 ,kam já se na tebe hrabu 😉

renca1978
4. črc 2013

@mariiianka zdaleka nemam vsechno.....................
jak pises, clovek zna sam sebe, vis co muzes a co ne...............mam to stejne 🙂

mariiianka
4. črc 2013

@renca1978 ale rozhodně víc než já 😀 .Přesně,vím kdy si mam dát pohov 😉

hanndy
4. črc 2013

@mariiianka @renca1978 tak,tak zensky moje rec ted mi treba telo rika lehni a uz se nehni

slaboska
5. črc 2013

dobre rano holky,koukam,že jste se včera do mě pustily a ja neměla šnči se branit 😉 takže 🙂 i ja si uklizim cely barak sama a nemam žadnou služku,jenže ja na rozdil od Vas nechrapu 🙂 do 9,ale vstavam už kolem 6 takže Vy teprve vstavate a ja ma uklizeno nevařeno,tak si mužu dovolit jit na kavičku 🙂 🙂 TAKŽE TADY MATE VYSVĚTLENI 😀 😀
@renca1978 tomu řikaš břiško,mě si zaviděla,že mam malinky a sama maš taky malinky.
@hanndy neboj,i ty prsa Ti vyrostou.ja měla 1ky a tedka mam plny 2ky.musela jsem si nakoupit novy podprsenky,ale za tu paradu to stoji 😀 😀

slaboska
5. črc 2013

vitdite všichni jěště dělate šipkovou řuženku a ja už mam vyprany a jdu žehlit a pak se divite,že to dělate odpol. 😀

hanndy
5. črc 2013

@slaboska a sakra to jsme tomu dali,holky okamzite vstavat 😀 to vis ja mam doma drahou polovicku tak se valime 😀

ratatooy
5. črc 2013

@renca1978 no to ja delám taky že dávám ryži pod deku,mam to naučeny od mamky a je fakt že je ta ryže uplne jiná😀