IVF v únoru, březnu,... 2013 🙂

reennddyy
21. únor 2013

Ahoj holky,vím že je tu založená diskuze už o IVF,ale je poněkud starší a tak nějak to celý přečíst,by mi trvalo věčně.A tak sem se rozhodla založit další diskuzi na toto téma,tak se nezlobte 🙂 Jinak já mám naplánovanou IVF na březen...Dnes jsem vyfasovala injekce a od mrchy začínám píchat(kolem 2-3.3 má přít)...Tak bych si s někym o tom ráda povídala,vyměňovala názory,atd...

renca1978
23. črc 2013

@mariiianka cauky,já jsem jela za holkama na Slapy na chatu.ty horka taky nedávám nedělá mi to dobře,radši budu zalezená doma.,a nevystrcim paty z baráku 😀

zlatickamoje
23. črc 2013

Prosím prosím hlasuj pro mého synka Jana Rulfa vím že s tím otravuji ale dnes hlasování končí moc moc děkuji http://chomutovsky.denik.cz/miminka/foto-anketa...

ratatooy
24. črc 2013

@hanndy ahoj ja bych an pohřeb asi nešla,ted,a jelikož ja mam na smrt trochu jinej nazor,jsem s tím smířená a smrtí pro mě život nekončí,tak ani pohřby nejak neuznavam v tom smyslu jak se dělají u nás,takže ani chodit na pohřby nechci pač se na me všichni koukají jak na blazna když z toho mám radost

renca1978
24. črc 2013

@ratatooy to je strasne osemetne tema, ja jelikoz pracuji na tom ARU za cca 15 let praxe mi umrelo mraky lidi, pak jsem to prestala pocitat a brala jako rutinu, nekdy mi bylo uzko, kdyz se jednalo o mladyho cloveka............otevrela jim okno, coz je tradice.........ale jinak na nic po zivote neverim....Pohrby taky nemusim......ale pokud se jedna o pohreb mne blizkeho cloveka, tak jdu...........a tehotenstvi prece neni zadna prekazka, to si myslim, ze je uplne jedno...............
A ted neco veselejsiho:Chystas se taky na 3D?

ratatooy
24. črc 2013

@renca1978 asi ani ne,u malyho sme taky nebyla,a nechybí mi to,musime šetřit na stvabu a ja z tech 3D obrázků stejne prd vidím😀

renca1978
24. črc 2013

@ratatooy ja se na to ted moc tesim...........ale u druhyho se na to asi taky vyprdnu, jsem zvedava taky, jestli neco uvidime a pozname 🙂

ratatooy
24. črc 2013

@renca1978 kolik za to budeš platit?

renca1978
24. črc 2013

@ratatooy no hodne...........ale je to kvuli tomu, ze to je u nasich na Morave.si predstav, ze v Koline chtej 500,-KC, a v Kyjove 1200,- docela pecka, vid?

mariiianka
24. črc 2013

@renca1978 čauky,no jo,když ty si lítáš kdoví kde a pak tě tady mam najít 😀 .Mě to nebaví jezdit někam v těch vedrech,jsem taky většinou zalezlá,mě už to ani v tom bazénu nebaví

ratatooy
24. črc 2013

@renca1978 u nas taky přes litr

hanndy
24. črc 2013

Ahoj holky,tak vcera vecer 2hodky po tom co se s nim byli rozloucit tak zemrel,me to docela vzalo nak ty hormony neumim ovladat a vecer jsem zacala spinit asi se prckovi nelibi to vypeti,ale ted uz je to dobry jen bricho boli jak cert..

mariiianka
24. črc 2013

@hanndy ahojky,tak to byl teda opravdu rychlý konec ☹ .Hele klídeček,hoď nožky hore a nebo kdyby se ti něco nezdálo,tak raději zajdi k dr.

renca1978
24. črc 2013

@mariiianka tak ja myslim ze po vlne veder prijde zase vlna povodni...........je to jako priklad v Thajsku, obdobi destu............ 😀 😀 😀 😀 jinak to tady uz nevidim.........................

renca1978
24. črc 2013

holky dotaz..............vcera mi bylo receno, ze materska se pocita 80% z platu, ale vsude na e-kalkulackach je zminka o 70%, nikoli 80%..................nevite jak to je?dost by mne to zajimalo.vcera mi to rekla holka ktera ji pobira 5.mesic...........tak jsem z toho jelen

renca1978
24. črc 2013

@ratatooy je to drahy jako prase, jsem zvedava jak dlouho to bude trvat

hanndy
24. črc 2013

@mariiianka jojo nozky hore mam,ale v pul 12 musim do Car jsem tam obj.a mam spicha s holkama,ale hrozne se mi nechce,zase prijdu na jiny myslenky

mariiianka
24. črc 2013

@renca1978 asi tak nějak Reni,u nás tráva na zahradě,už není ani tráva,ale vypálená zem.Ale co chtěli jsme léto ,tak ho máme 😀 .A ta mateřská by mě taky docela zajímala

mariiianka
24. črc 2013

@hanndy a jo,ty jdeš vlastně do car,tak ať na tebe juknou,aspoň pro klídek na duši.Hele vyvětrat hlavu to rozhodně chce,s tím s tebou souhlasím 😉

renca1978
24. črc 2013

@mariiianka presne jak pises, uz 3 roky se snazime o krasnej travnicek na dvore, porad dokola sekame a sejeme novou, a ted je to suchy jako seno...................hruza
S tou materskou jsem fakt zvedava, jak to je..............ale fakt nikde ani zminka o 80%, a kdyz mi to vcera holky rekli, tak jsem z toho mela vwelikou radost.........jsem zvedava, na kolik mi to vypocitaji, ja mam nastup 6.10, coz je za chvilku 😀 😀 😀 😀

renca1978
24. črc 2013

@mariiianka a jak ti jinak je?dobry?

mariiianka
24. črc 2013

@renca1978 no u nás se to právě už ani senu nepodobá 😀 .Jo ty už i takhle to máš vypočítaný,kdy jdeš na mateřskou jo,to seš dobrá 😀 ,to už je opravdu zachvíli 😀 ,ale taky se na to těším,že nebudu muset být uvázaná doma.

mariiianka
24. črc 2013

@renca1978 mě je pořád dobře,až je mi to divný.Snad je vše ok.Už abych šla na utz,abych měla klídek zase na chvíli.Ale já bych klidně chtěla už ten prosinec,vůbec bych se nezlobila 😀 ,začínám se až nějak moc těšit 😵 😵 😀

renca1978
24. črc 2013

@mariiianka mne to napsali do prukazky, uz kdyz ji vystavovali

mariiianka
24. črc 2013

@renca1978 fakt???No to já tam asi nemám

renca1978
24. črc 2013

@mariiianka tak ono sice uz nebudu mit ty trapny vychazky, ale pak uz stejne nikam chodit nebudu, jak si se rozhodla s kocarkem?vcera ho na tech Slapech jedna holka mela, tmavej dzinovej..............mala byla v tom vajicku cela obarvena, jak se potila, tak zacala poustet ta barva, no hruza........................design ok..............ale jinak katastrofa

ratatooy
24. črc 2013

@renca1978 no sestřenice ma video který má asi 3minuty a nejaky fotky

renca1978
24. črc 2013

@mariiianka to jo, ja taky................vcer\a jsme to rozebirali, a 2 holky co tam byly rodili bez epiduralu

renca1978
24. črc 2013

@ratatooy jenom?????ja myslela, ze treba 15 minut

mariiianka
24. črc 2013

@renca1978 ale budeš chodit,bude teplo až do prosince 😀 ,žádná zima 😀 😀 .A u jakýho kočárku prosím tě,já už jsem jich zase našla víc 😀 .Ale rozhodnuto není o ničem,pojedeme někam kouknout,ale nevím teda kdy,manža je teď stále v práci,to víš zemědělec.A já to v průkajdě nemám.