IVF v únoru, březnu,... 2013 🙂

reennddyy
21. únor 2013

Ahoj holky,vím že je tu založená diskuze už o IVF,ale je poněkud starší a tak nějak to celý přečíst,by mi trvalo věčně.A tak sem se rozhodla založit další diskuzi na toto téma,tak se nezlobte 🙂 Jinak já mám naplánovanou IVF na březen...Dnes jsem vyfasovala injekce a od mrchy začínám píchat(kolem 2-3.3 má přít)...Tak bych si s někym o tom ráda povídala,vyměňovala názory,atd...

silvik77
26. črc 2013

@ak24 Dvě naráz bych si asi taky dala líbit 🙂 I když to musí být pěkně finančně náročný ☹ Manžel bude v poho, dnes ráno mi řekl, že musíme začít na to IVF šetřit 🙂

ak24
26. črc 2013

@silvik77 no ja mam 1syna a chteli jsme druhe,,ale muj nechtel 2 prej byse chytli obe a co potom,ale stejne jsem si dala 2,,a tet neřika nic prej co jsem chtela mam,,

mariiianka
26. črc 2013

@silvik77 ahojky,tak už se s tím konečně začal smiřovat,no tak to je dobrá zpráva.Neboj teď už to bude jen a jen lepší 😉

renca1978
26. črc 2013

@mariiianka Maru, mne to prijde takovy....no nevim.............my jsme do toho chteli jit oba, od zacatku, coz je zaklad IVF......proto nevim, o jakym smirovani se tady bavite...........prece pokud to dite chci tak do toho jdu bez kecu....

renca1978
26. črc 2013

@mariiianka a hlavne Silva psala, ze ji je 36, predpokladam, ze ma partnera podobnyho veku, tak nevim, na co by chtel cekat, asi az zahrmi?????????????????

silvik77
26. črc 2013

@renca1978 Reni manžel je mladší, je mu 31, on nechce čekat, vždyť už to zkoušíme 4 roky, jen ho prostě mrzí, že to nejde přirozeně...ale samozřejmě do toho jdeme. Kamarádce je 35, jejímu 38, má desetiletou dceru, zkoušejí dlouho druhé a její chlap nechce o žádném vyšetření ani slyšet, to je od něj sobecké. Můj je v tomhle v pohodě. Prostě jen doufal, že to půjde, tak jako já.

renca1978
26. črc 2013

@silvik77 Silvi,my jsme taky pořád vyčkávali a ztratili tím hromadu času a v našem veku nemá smysl cekat.A v dnešní době je těch dětí po ivf strašně moc.nedavno byl v TV nejakej porad o ivf,a tam říkali,ze každej 4 pár v Čechách má problém s otěhotněním a bude hůř......moc drzim palce a přeji hlavne hodně štěstí.ono to ivf je narocny hlavne psychicky ale urco to za to stoji,holt někdy je potřeba ty přírodě trošku pomoct.a Ja Jsem ty medicíně moc vděčná,nebýt ivf tak se v tom porad plácáme doma bez jakýchkoliv konečných vysledku.

mariiianka
26. črc 2013

@renca1978 ale víš co,ty chlapi to berou prostě jinak než my ženský,já jsem za IVF taky strašně vděčná,i když jsem se toho bála a vyčkavala na zázraky,ale dneska si říkám,že já hloupá do toho nešla hned.Snad víš jak jsem to myslela.Jinak viděla jsi v albu,přišel mi ten fusak a je super

renca1978
26. črc 2013

@mariiianka přesně to si myslím taky,jojo Maru viděla,tuším že jsem ho odlaikovala,je moc nádherný.uz tu výbavičku začínáš mít pomalu kompletni 🙂

ratatooy
26. črc 2013

@slaboska ahoj tak me se malej neotočil už od 30tt a i porodni asistentka mi řekla jak to nezvládne do 35tt tak už se neotočí,ale když jdeš na cisaře tak to neva ne

mariiianka
26. črc 2013

@renca1978 no jo,už mych mohla rodit 😀 ,co se teda hadříků týká.Ještě musím vybavit postýlku a objednat ten monitor dechu a kolíbku.Asi začínám bláznit 😀 ,ale přeci to nenechám až budu jak koule 😀

renca1978
26. črc 2013

@mariiianka přesně,my budeme zarizovat pokojíček v září,a to už asi budu jako koule,ale porad mam nahoře jenom 2 kilca,jsem za to moc ráda

renca1978
26. črc 2013

@mariiianka fusak ještě nemam,budu kupovat až v zari

mariiianka
26. črc 2013

@renca1978 my budeme mít mimíska v ložnici a pak se to nějak vymyslí,to nevím jak by to dopadlo kdyby byl s Aďou v pokojíčku 😀 😀 .Hlavně se u nás řeší pořád ty jména,ale počkám do utz jestli nám dr. co to bude a pak se uvidí.Nejdřív jsem se cítila na kluka a teď mam zase takový tušení že to bude holka 😀

renca1978
26. črc 2013

@mariiianka my mame postylku hjednu v loznici, druha bude v pokojicku, tam bude prdolka pres den spinkat............tahle je v loznici

mariiianka
26. črc 2013

@renca1978 jééé,ty už to máš i vyparáděný,to je super.Já si chci koupit povlečení do fialova,jsem nějaká ujetá na tu fialovou barvu 😀 .Teď jsem dorazila z nákupu a jsem totálně hotová

renca1978
26. črc 2013

@mariiianka fialova je krasna, dobra volba

mariiianka
26. črc 2013

@renca1978 viď a hodí se kdyžtak pro obojí.Příjde mi,že teď se v tom teprve začínám vyžívat a užívat 😀

ak24
26. črc 2013

je už řešite postilky,,mi budem mit v ložnici zatim jednu a v obyvaku 1,nechame je tak do 2-3 měs v jedne postilce a pak se daji 2 do ložnice a možna 2 v obyvaku,,,
@renca1978 i mi mame ten kolotoč stejni

mariiianka
26. črc 2013

@ak24 ahojky a jak se ti daří v těch vedrech.Já jsem teda většinou zalezlá a vylezu až navečer

hanndy
26. črc 2013

@renca1978 postylka je super..
@mariiianka a fusak taky 😉

mariiianka
26. črc 2013

@hanndy díky a jak se daří dnes tobě,myslím na tebe už od rána

ak24
26. črc 2013

@mariiianka ahoj asi tak jako ty,jsem taky doma a když nemusim ven tak nejdu,,nebo ty horka je hruza

hanndy
26. črc 2013

@mariiianka ty tam mas tolil peknejch veci,kde to beres 😀 ja jsem taky dostala od kamaradky ve stredu krasnej hadrik,no treba me za to nekdo odsoudi,ale na pohrbu jsem nebyla,fakt bych to nedala,byla jsem az pak na posezeni a odvezla jsem s mima kytky a vence na hrbitov a bohate mi to stacilo ☹

mariiianka
26. črc 2013

@hanndy prosím tě kdo by tě odsoudil,jsem ti přeci psala že jak se budeš na to cítit.Tohle mam za sebou a vím jaký to je.Jinak ty věci nakupuju 😀 .Fusak,zimní kombinézu a spací pytel mam z bazaru,tomu jsem teda neodolala 😅
@ak24 vedra jsou šílený,hlavně přes den nemám vůbec hlad a příjde na mě až zaleze sluníčko 😀

hanndy
26. črc 2013

@mariiianka ja vim,ale kazdy na to ma jiny nazor no nic uz je to zanama,ted uz bude lip..ja ty bazarky taky budu muset ocihnout

mariiianka
26. črc 2013

@hanndy hele ať si každý říká co chce.Jo já taky koukám stále na bazárky,ale už jsem si zakázala cokoli kupovat 😀 😀

hanndy
26. črc 2013

@mariiianka ja jsem si rekla ze s nakupama vydrzim co to pujde,ale ten hadrik me premlouva 😀 😀

renca1978
26. črc 2013

@mariiianka presne jak pises, je suprovej 😎

mariiianka
26. črc 2013

@hanndy tak schválně,jak dlouho to vydržíš 😀