IVF v únoru, březnu,... 2013 🙂

reennddyy
21. únor 2013

Ahoj holky,vím že je tu založená diskuze už o IVF,ale je poněkud starší a tak nějak to celý přečíst,by mi trvalo věčně.A tak sem se rozhodla založit další diskuzi na toto téma,tak se nezlobte 🙂 Jinak já mám naplánovanou IVF na březen...Dnes jsem vyfasovala injekce a od mrchy začínám píchat(kolem 2-3.3 má přít)...Tak bych si s někym o tom ráda povídala,vyměňovala názory,atd...

hanndy
1. dub 2013

@slaboska tak to jo -no maloucko jsem se zasmala,ale ted by se mi fakt naka vedma hodila,aby me uklidnila ..

slaboska
1. dub 2013

@hanndy neboj,vyjde to.pro by nemělo,musiš myslet pozitivně a tose ika,že je polovinči uspěch 😉 těma nervy prošel každy a vidiš zatim to vychazi,ted budeš na řadě ty 🙂

renca1978
1. dub 2013

Holky, kdyby jste videly, jaky nervy mam ja...............ted zase jancim z toho, jestli budeme mit pristi navstevu srdicko, coz uz bychom mely mit,jsem uplne psycho...............dalsi vec, co mne desi, krome bolavych prsou nemam zadny tehu priznaky........ach jo 😖

slaboska
1. dub 2013

@renca1978 už byl dlouho klid,že? 😀 neboj,srdičko tam bude a k ěm piznakum ja do 7tt neměla vubec žadne,snad jen,že se mi prsa trochu zvětšily,ale nebolely,ale od 7tt to začalo a to byl masakr,tak bud v klidku a bud rada,že ti je dobře 😉

renca1978
1. dub 2013

@slaboska na jednu stranu jsem rada, to jo, ale od vcera zase nejak trapne vysiluju 😀 😀 😀

slaboska
1. dub 2013

@renca1978 zaznělo to tady už několikrat,ale ty jsi cela ja 😀 tedka se mi už machruje,ale ja taky stresovala,ale ted vidim,že to bylo zbytečne,takže i u tebe bude 😉 a kdy že jdeš na ultrazvuk?

hanndy
1. dub 2013

@renca1978 dik ze jsi me v tom vysilovani nenechala samotnou 🙂 me z tech nervu boli uplne bricho

renca1978
1. dub 2013

@slaboska jdu az 12.4.............mne do te doby trefi slak 😀

renca1978
1. dub 2013

@hanndy mam to nahoru dolu....chvili dobry a pak mne to zase prepadne

slaboska
1. dub 2013

@renca1978 😀 😀 tak to se budeme povzbuzovat vzajemně,ja mam 11.4.ten 2.screening a taky mam pocit,že mě do te doby trefi 🙂 ty dny se tak strašně tahnou ☹ ale my to dame 🙂

ak24
1. dub 2013

tak dnes jeto 10 den od et,,a rano jsem začala špinit,,mam strach ,,nevim co mam dělat

renca1978
1. dub 2013

@slaboska no prave, ted mi taky prijde, ze se to strasne vlece......................Ty mas prece doposud vsechny vysledky ok, takze i ten II.screening musi zarucene dopadnout dobre 😉

slaboska
1. dub 2013

@renca1978 ja vim,řika se to,ale strach je pořd.až to budu mit za sebou tak snad za cele těhu se pestanu bat..ikdyž 😀 no vleče se to strašně a to bude celou dobu,pak ti řeknou,že vidi srdičko za 14 dni kontrola a budeš se trapit tim,aby to bylo i na dale ok,prostě psycho 😉 ja jsem manželovi řikala,že než porodim skončim v Bohnicich 😀 mužeme si vzit když tak stejny pokoj,když mame stejny problem 🙂

renca1978
1. dub 2013

@slaboska ok, mam tam par znamych/personal 😀 /udelam nam tam rezervaci 😀 😀 😀

slaboska
1. dub 2013

@renca1978 😀 😀 super,to by se k nam mohl chovat o trochu lepe 🙂 ja počitam,že ve čtvrtek už budu dost zrala na blazinec,tak už to rezervuj 😉

renca1978
1. dub 2013

@slaboska 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

mariiianka
1. dub 2013

@slaboska
@renca1978 holky,aby se ten personál nezbláznil z Vás 😀 😀 😀

hanndy
1. dub 2013

@ak24 hlavne nevysazuj leky a ted uz je to lepsi?

ak24
1. dub 2013

@hanndy ahoj no tet jeto lepši,,snad zitra to bude dobre ,,jen nevim proč jsem začala z ničeho nic špinit,,ale břicho me neboli

ratatooy
1. dub 2013

@hanndy dekuji davat budem podle toho co přežije rozmražení

ratatooy
1. dub 2013

@mariiianka no to si řikam taky jestly dovezem dve a budu dve

mariiianka
2. dub 2013

Dobré ráno
@sakalmilion
@ratatooy holky na dnešní den Vám držím palečky 😵

hanndy
2. dub 2013

@mariiianka ahojky ja jaky drzim palecky

ratatooy
2. dub 2013

@mariiianka děkujeme😀jak přijedu jdu podat hlášení ale bude to až tak v 16-17hod

slaboska
2. dub 2013

@ratatooy držim pěstičky

mariiianka
2. dub 2013

@ratatooy už se těšíme 😉

sakalmilion
2. dub 2013

@mariiianka děkuju...akorát mi volali,že ET bude zítra ve 12.30h 😀 😀 😀 😀 hurá...kolik jich je a jak to probíhalo se dozvím až zítra 😖

slaboska
2. dub 2013

@sakalmilion tak na zitra držim pěstičky tobě 🙂

mariiianka
2. dub 2013

@sakalmilion tak to už uteče,hlavní je že jsou 😉 .To jsem se stresovala já,co všechno pro to dělám a pak se třeba žádný neudrží,a jak jsem si pak oddychla.Budeme na tebe myslet,takže se asi uškytáš 😀 .Pak jen bude dlooouhé čekání na pozitivní výsledek 😉 .Taky už bych to chtěla nějak zkrátit 😅

renca1978
2. dub 2013

@slaboska cauky, do kdy si testovala?napadlo mne znovu s tim zacit.........mozna bych byla klidnejsi, aspon do ty kontroly