IVF v únoru, březnu,... 2013 🙂

reennddyy
21. únor 2013

Ahoj holky,vím že je tu založená diskuze už o IVF,ale je poněkud starší a tak nějak to celý přečíst,by mi trvalo věčně.A tak sem se rozhodla založit další diskuzi na toto téma,tak se nezlobte 🙂 Jinak já mám naplánovanou IVF na březen...Dnes jsem vyfasovala injekce a od mrchy začínám píchat(kolem 2-3.3 má přít)...Tak bych si s někym o tom ráda povídala,vyměňovala názory,atd...

ratatooy
3. dub 2013

jinak dobré ráno,jak se mate?mě už ani ty injekce nevadí,akorát sem nejaka trošičku nachlazená,holky nevite jestly se muže v tehu anestezie u zubaře jako lokální umrtvení?

hanndy
3. dub 2013

Bry ranko,
@ratatooy ja ti ted nevim ale myslim ze do tretiho mesice se muzou,tebe boli zoubek?

hanndy
3. dub 2013

@reennddyy s tim ti bohuzel neporadim pjomin,ale urcite to bude tim ze se to tam roztahuje a myslim ze mimodelozni se uz pozna pozdle hcg,nestoupa tak jak by melo

pavlis321
3. dub 2013

ivf + ket
Ahoj holky. Jsem tu poprvé. Je mi na nic. už 4 roky s manželem toužíme po děťátku. skoro dva roky se o to snažíme všema metodama. Jezdíme do Sanusu v HK. Mám za sebou 2 IVF s vlastníma vajíčkama a nikdy nedošlo k transferu. Byla nám doporučena dárkyně. Po stimulaci jí neodebrali žádné vajíčko, takže další pokus vylitý z okna☹
Dali nám další dárkyni, té odebrali osm vajíček, čtyři embrya zamrazili a dvě mi vložili. Celou dobu jsem byla v klidku doma a včera jsem po patnácti dnech byla na krvi a zase nula. Celou dobu jsem nekrvácela, tak jsme se radovali předčasně☹((( Všechny pokusy o IVF jsou pryč… jedině prý zkusit KET, ale ten je jeste mín úspěšný, dokážete si asi představit jak na tom jsme s psychikou. Máte nějaká podobnou smůlu?

renca1978
3. dub 2013

@ratatooy ahoj, urcite se nesmi zadna anestezie, ani lokalni..............

renca1978
3. dub 2013

@pavlis321 Ahojky, ja myslela, ze pokud nedojde k transferu, tak se pokus vubec nepocita.Mate hotovy vsechny vysetreni?Prece ti musely neco rict, proc tomu tak je???????Ja bejt tebou, tak se jich na to v centru zeptam.............Ty mas nizkej AMH?

ratatooy
3. dub 2013

@renca1978 no tak to mám smůlu bez umrtvení zubaře nedám takže budto tm nepujdu,nebo prote to bude muset jedno umrtveni přežít.

ratatooy
3. dub 2013

@hanndy jdeme za 14 dní k zubařce vypadla mi plomba,takže potřebuju zub zpravit ale budu stejne akorát v dobe testování což plno ženskejch normálne ještě neví že jsou tehue a k zubaři taky chodí

ratatooy
3. dub 2013

@pavlis321 mi jsme od včera po ketu a sama sem zvedavá sice jsm jinej připad nam vyšlo prvni ivf mame kluka a zbyli 4 mrazačky tak sem si řikala že malokdo má aby z jednoho ivfka mel třeba 5detí že? 😀 no ale co chci říct jdete do ketu určite protože je lno párů kterejm ivf nevycházelo a ket vyšel na poprvé

hanndy
3. dub 2013

@pavlis321 je to v prdeli dnesni doba a vse kolem a hlavne ze je vsude spousta center,nezkouseli jste zmenit car? Ja mam za sebou 5xIUI a ted 2 Ivf a moje psycika je uplne v pr.takze vim o cem mluvis. Ale hlavu vzhuru,jak pise Renca mate vsechna vysetreni?

ratatooy
3. dub 2013

@renca1978 tak sem našla toto od nejakyho doktora
Ovlivnění gravidity lékem pro místní umrtvení je ale vysoce nepravděpodobné a neznám případ z literatury, kdy by to bylo popsáno.

hanndy
3. dub 2013

@ratatooy ja byt tebou tak se na tu lokalku poptam,protoze kamaradce ji daly rikaly ze do urciteho mesice se muze mala,ale treba je to jen podle doktora

slaboska
3. dub 2013

@renca1978 a jak viš,že se to nemuže?mě zubařka zub umrtvuje,protože bez toho bych to nezvladla.dava mi menši davku a ta se pry muže,nestraš mě ☹

ratatooy
3. dub 2013

holyk tak vám nevím jestly nam první ivf vyšo tím že sem flegmouš 😀 😀 😀 😀 nikdy sem z toho nebyla špatná a na ivf sem se tešila šla sem si tam přímo pro vysvobození,možna by to bylo jiny kdyby se nepovedlo

ratatooy
3. dub 2013

@hanndy jj už sem našla na netu že se normalne muže

slaboska
3. dub 2013

@ratatooy ja na to tedka hledim,protože mě to zubařka normalně děla a nemyslim si,že by mi chtěla nějak uškodit 😀

renca1978
3. dub 2013

@ratatooy ja byla u zubare par dni po IUI, a odmitli mi anestezii nedaly.......................delej jak myslis, ja bych do toho rozhodne jako zdravotnik nesla, tot muj nazor...........Navic se do anestetika u zubare pridava adrenalin, stavi krvaceni.......neni ho tam moc, ale je.................

renca1978
3. dub 2013

@slaboska Hele to jsme se ucili uz ve skole.................... moje zubarka by do toho rozhodne nesla...............navic prvni trimestr a otresy od vrtacky mimcu taky nedelaji moc dobre................tim nechci nikoho samozrejme strasit................ale je to vec kazde z vas....................

pavlis321
3. dub 2013

@renca1978 sestra mi akorát včera řekla, že výsledek je nula☹ další pokus může být KET až dostanu MS, čož bude prý do týdne, tak mám zavolat, ale už jsem fakt zoufalá

renca1978
3. dub 2013

@pavlis321 a doktor s tebou nemluvil?

slaboska
3. dub 2013

@renca1978 😠 😠 mě se udělalo tedka uplně zle,17.dubna tam jdu znova a to už vrtat mužeme?ale u m se nedalo nic jineho dělat než ten zub vyvrtat,jinak bych bolesti padla 😠 mysliš,že to miminku neuškodilo,1 injekce?

ratatooy
3. dub 2013

@renca1978 no zatim všude čtu že to nevadí,ale pokud vaí i otřesy od vrtačky tak to tam nemusim chodit vubec až za rok,jenže zase na druhou stranu se me zubařka neptá pokaždy jestly nejsem tehotná,ale ješte další vec ......to víš já už sem otrlejší matka,nikdy moc neřeším co se muže a nemuže beru vše podle selskyho rozumu 😀 😀 😀 😀 třeba jak nekterý matky šílí když nekdo nekojí,ja sem nekojila a vubec nelituju,a nebo když třeba daji diteti v pul roce rohlík no tak co 😀 😀 😀 😀 😀

renca1978
3. dub 2013

@slaboska urcite neuskodilo, to neeeeeeeeeeee, a hlavne ty nejses v 1.trimestru...................pak uz se muze, pry jen o ten zacatek tehotenstvi, ted uz nevadi, neboooooj, ja te nechtela nijak vydesit 😉 Tebe se to uz netyka 🙂

renca1978
3. dub 2013

@ratatooy ja myslela 1.trimestr...............

hanndy
3. dub 2013

@ratatooy ja si myslim naka mala oblbovacka ze neuskodi,ale klasicka davka to vzadnym pripade jak pise Renca je tam adrenalin a ten muze vyvolat stahy delohy

ratatooy
3. dub 2013

@renca1978 no jooo ,,ale otřes vrtačky nemuže bejt přece cejtit až v deloze? 😲

slaboska
3. dub 2013

@renca1978 aha 😀 tak tedka už opravdu zavolej do Bohnic,už jsem definitivně dozrala 😀 😀

ratatooy
3. dub 2013

@hanndy noo ještě pišou že se nesmí analgosedace ale lokálka jo

renca1978
3. dub 2013

@ratatooy jedna se o mikrovibrace..............urcite jsou znat i v deloze

hanndy
3. dub 2013

@ratatooy a to ze jsi flegma 😀 ti zavidim,jednoho flegmu mam doma ale je na zabiti je porad krute nad veci