IVF v únoru, březnu,... 2013 🙂

reennddyy
21. únor 2013

Ahoj holky,vím že je tu založená diskuze už o IVF,ale je poněkud starší a tak nějak to celý přečíst,by mi trvalo věčně.A tak sem se rozhodla založit další diskuzi na toto téma,tak se nezlobte 🙂 Jinak já mám naplánovanou IVF na březen...Dnes jsem vyfasovala injekce a od mrchy začínám píchat(kolem 2-3.3 má přít)...Tak bych si s někym o tom ráda povídala,vyměňovala názory,atd...

ratatooy
3. dub 2013

ja sem na začatku tehu mivala stahy delohy každy rano byla to šílená bolest ale malej se udržel

renca1978
3. dub 2013

@slaboska hele ja mam z toho ted uplne vycitky svedomi, asi toto tema uzavreme, ja to myslela dobre....................ale at si kazdej necha vrtat co chce, moc se ti omlouvam, fakt jsem nechtela, aby si se citila spatne............. 🙂

ratatooy
3. dub 2013

@hanndy no nesmí se to přehánět ale me taky jen tak neco nenasere,krome toho když beru hormony,ja sem asi celkově zvlaštní člověk

ratatooy
3. dub 2013

@renca1978 tak to mužu vyřešit tím že se přeobjednám až na druhej trimestr ale abych do ty doby nemela zanet v zubu hodne na to trpím pak bych musela brat antibiotika

slaboska
3. dub 2013

@renca1978 renčo to vubec neměj,ja jsem rada,že jsi to napsala a holky určit taky.každej zubař neni dobry a je schopny ti ji dat i ve 2.měsici,tak je dobre to vědět.na diskuzich se piši i škarede věci od toho tady jsou,aby jsme toho věděli co nejvice 😉 takže ja jsem rada,že je mezi nama nějaky odbornik 😀

renca1978
3. dub 2013

@ratatooy hledam to i na googlu, urco se ty injekce nedoporucujou, ale pry existuje nejaka specialni anestezie pro tehotne, taky existuji umrtvujici gely, pouzivaj se i u deti.,...................fakt nechci delat nijak chytrou, je to kazdyho vec, ja za sebe bych urco pockala do 2 trimestru

renca1978
3. dub 2013

@ratatooy samozrejme pokud je to akutni, tak s tim jit musis, oni si tam s tim poradej

renca1978
3. dub 2013

@slaboska Ja mam fakt uzasnou zubarku, chvali si ji spousta lidi, i ja sama si na zubech moc zakladam.................nema duvod mi rikat nesmysly, rozhodne si myslim, ze pokud nemusis, tak je dobry toho zubare odlozit na 2.trimestr, uffffffffffff 🙂 Nechci se tady hrat na chytrou..............jen pisu co jsem slysela, a tobe se jeste jednou omlouvam..............kazdopadne rezervaci v Bohnicich uz mame 😀 😀 😀

pavlis321
3. dub 2013

@hanndy jj máme. já mam problem s vajíčky. Málo a nekvalitní. Manžel má spermiogram v normě.

pavlis321
3. dub 2013

@renca1978 ne vůbec. Jen sestra mi nabrala krëv a za 2 hodiny byl výsledek 0

hanndy
3. dub 2013

@ratatooy to je normalni mit na zacatku tehu stahy delohy? ja byt tebou tak se na to doktora zeptam a az pak udelat zaver,ale zanet by byl asi horsi

slaboska
3. dub 2013

@renca1978 nemaš se za co omlouvat,ja mam taky dobrou zubařku,ale dosti naladovou a to pak je krava 😠 vidiš jak se tady hodi zdravotnik 😀 a myslim,že to misto jěště do konce thu využijeme.počkej pišti ponděli,to už budu 3 dny před genetikou tak to budu uplny psycho 😀 znaš to 😉

renca1978
3. dub 2013

@ratatooy jak ty stahy delohy bolely, muzes mi to prosim trosku popsat, jestli to jde?mne totiz vecer i v noci zacalo pobolivat bricho, ale nedokazu tu bolest nijkak specifikovat......ale neni to nic prijemneho

renca1978
3. dub 2013

@slaboska ja rozhodne nejsem odbornice pres zuby 😀 no ja jsem mega psycho, uz asi 3 dny mne po vecerech nejak divne poboliva bricho................nevim , jak to popsat

hanndy
3. dub 2013

Holky nenaslo by se tam jeste jedno misto na vic? 😅 me taky boli bruch na prave strane a je to docela neprijemny a nevim jestli je to z tech nervu, spis bych byla radsi kdyby se tam ty mimisove vrtali

hanndy
3. dub 2013

@pavlis321 tak to ti nevim ja uz bych asi menila CAR,zkus projit na netu kliniky

renca1978
3. dub 2013

@hanndy to vis, ze naslo 😀

hanndy
3. dub 2013

@renca1978 super budeme magorit vsechny spolu 😀 😀

ratatooy
3. dub 2013

@hanndy jj u nekoho je to normální tím jak se deloha roztahuje,ale nedavno sem tu narazila na diskuzi a až pak mi došlo že sem možna mela štestí ale tam holky popisovaly nejakej zvláštní druh stahů a u všech to probihalo stejne že ve snu jakoby prožily orgasmus a probudily se s hroznou křečí/stahama delohy a plno jich taky potratilo,a jedna tam byla dokonce kteé se to stalo už po nekolikátý a vždycky potratila

ratatooy
3. dub 2013

@renca1978 je to se neboj to bys 100% poznala to byla cca minutová šílená bolest a cejtíš že se deloha jakoby smrskne neco jako je potom v tehu tvrdnutí břicha aale bolest šílená drželo me to cca dva tydny a pak to přestalo taky sem hned volala do cau co se mi deje a oni řekly at sem v klidu že nekdo to tak proste má ze začatku

ratatooy
3. dub 2013

@hanndy to je určo vrtáním protože to cejtím taky a po stimulaci vaječníku prakticky nejsem že jo když mame ket a taky každou chvilku pichnutí,bodnutí,nekdy trochu pobolivá tak si musim sednout lehnout 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

renca1978
3. dub 2013

@ratatooy aha, tak to urco nemam, tohle se da snest,to neni ono 🙂

pavlis321
3. dub 2013

@hanndy to sice jo, ale jedina možnost kterou už mám je použít ty mražáčky v Sanusu a ty mi asi sebou nedají

hanndy
3. dub 2013

@ratatooy kdyz ja mam spis takovou celodeni bolest,pichnuth taky obcas,ale.....no

hanndy
3. dub 2013

@ratatooy ty tak to je husty s tema stahama

hanndy
3. dub 2013

@sakalmilion tak jak uz mas mimise doma?

slaboska
3. dub 2013

@renca1978 tak ja včera kašlala a tak mě pichalo břicho,že jsem si sedla na postel a začala šilet co se to děje,chudak manžel kolem mě běhal co se děje 😀 ty chlapy si s nama taky užijou 😀
@hanndy jasny čim vic nas na pokoji bude,tim vtši sranda 😀

renca1978
3. dub 2013

@slaboska MNe dneska mela prijet kamoska na pokec, a nakonec jsme to odpiskali, protoze na ni leze nejaka chripajzna, tak jsem se bala, abych neco nechytla..................staci to moje kejchani po ranu, se divim, ze se tam mimco po tech silenych otresech drzi 🙂 a jsem mu za to vdecna......taky .jsem mu k obedu doprala svickovou na smetane............. 😀 JInak mas pravdu, chudaci chlapi 😀 ale co, co by pro nas neudelali 😀 😀 😀 Muzou bejt radi ze nas maji 😉

slaboska
3. dub 2013

@renca1978 mluviš uplně stejně jak ja,at jsou za nas radi 😀 ja měla dnes taky svičkovou,ale jen s knedlikem,maso jsem nezvladla 😉 taky jsem se zezačatku všem vyhybala,v každym jsem viděla,že m nakazi 😀

sakalmilion
3. dub 2013

@hanndy ahojky, tak ze 7 vajíček bylo k oplodnění vhodných jen 5…oplodnili je pomocí ICSI…4 se zastavili ve vývoji v 72h a zbylo jen jedno…blastocysta, tak mi ho zavedli…je prý velká šance 😀 😀 😀 tak ted musím doufat