IVF v únoru, březnu,... 2013 🙂

reennddyy
21. únor 2013

Ahoj holky,vím že je tu založená diskuze už o IVF,ale je poněkud starší a tak nějak to celý přečíst,by mi trvalo věčně.A tak sem se rozhodla založit další diskuzi na toto téma,tak se nezlobte 🙂 Jinak já mám naplánovanou IVF na březen...Dnes jsem vyfasovala injekce a od mrchy začínám píchat(kolem 2-3.3 má přít)...Tak bych si s někym o tom ráda povídala,vyměňovala názory,atd...

renca1978
3. dub 2013

@sakalmilion ahoj, to je super, ja mela jenom 8 bunecny a vyslo to, sance mas vysoke 😉

renca1978
3. dub 2013

@slaboska kdyby chlapi meli rodit deti, tak vymreme 😀

lucina100
3. dub 2013

prosím Vás,potřebuji poradit. Mám 6 dní před KETEM, zítra začínám zavádět Utrogestan a od neděle mám pálení a řezání. Bojím se, aby se z toho nevyklubal zánět. Nikdy na to netrpím. Může to být s hormonů? A co si vzít, aby se to nebilo s hormonama? Zkoušela jsem heřmánek sedací koupel a dneska koupila ganciánu,. Ale ta barva fialová 😀 . Myslíte, že bych mohla použít? Děkuji moc. Snad se to nerozjede do úterka.

slaboska
3. dub 2013

@renca1978 to maš pravdu,hlavně ten muj.teplota 37 je pro něho smrtici a o bolesti hlavy ani nemluvit 😀 😀

renca1978
3. dub 2013

Tak jsem vcera cetla na seznamu, ze jsou ohrozeny vyplaty socialnich davek, coz je asi taky nemocenska, kdyz ji plati socialka, ze jo?To mne tak namichlo.................15 let makam jako blbec, platim dane i socku, a kdyz mi ma stat neco dat, tak mozna ani neda.................to je bordel 😖

renca1978
3. dub 2013

@slaboska jojo, staci rymicka 😀

renca1978
3. dub 2013

@lucina100 Ja bych si vzala Canesten, je to jen jedna tableta na zavedeni, mela jsem podobnej problem, a do druhyho dne po aplikaci to prestalo.............ale nebyla jsem pred ET, ani KET................ale podle mne si to muzes vzit

slaboska
3. dub 2013

@renca1978 socialni davky jsou něco jineho než nemocenska,tak se zase uklidni 😀

renca1978
3. dub 2013

@slaboska tak to je dobry..........v tomhle moc chodit neumim,vim, ze je to jiny, akorat jsem myslela, ze kdyz to plati socka tak ze se to tyka i nemocenske.............ale uklidnila si mne, tak to je dobry.......kujuuuuuuuuuuuuuu 😉 mas tu S kartu?pokud ano, to sis nekde vyzvedla, nebo ti to prislo postou?ja nemam o tom vubec paru 😀 😀 😀 nerada bych neco zanedbala, abych pak neprisla zbytecne o penize

slaboska
3. dub 2013

@renca1978 ty skarto 😀 to je u socialek-podpora v nezaměstnanosti nebo ruzne přispěvky na bydleni atd.nemocenska chodi bud na učet nebo složenkou,zaleži co jsi zatrhla.ja za pul roku co jsem doma mam vše nastudovane 😀 strašny je to,že moje kamaradky na mateřske maji pořad nějake zpožděni a ja přesně 13teho mam penize,takže neboj,nezapomenou na tebe 😀 😀

renca1978
3. dub 2013

ale moje kamoska je tehotna, je to kolegyne z prace, a ma Skartu................teda ne, ze bych o ni nejak stala 😀

sakalmilion
3. dub 2013

@renca1978 jojo...šance je veliká...věřím tomu... 😀 😀 😀 😀

ratatooy
3. dub 2013

@lucina100 tak to je hormonama pač ja to mela před ketem a mam furt ještě taky sem myslela že je to zanet

ratatooy
3. dub 2013

@renca1978 tak skraty sou zatim pozastaveny ale ti co je maji jako i já si je musí nechat no vymyslely pičovinu nad všech pičovin,natestí mi chodí rodičák furt stejne ale nektery maminy ho maji pomale jednou za dva mesice

ratatooy
3. dub 2013

@sakalmilion jeee tak gratuluju taky mame blastocystičky

sakalmilion
3. dub 2013

@ratatooy já vím...jsme na tom stejně...jen ty dvě a o den dříve... 😉 😉

renca1978
3. dub 2013

@ratatooy to jsem prave slysela, ze se to hodne opozduje, ty platby......................to vymyslel zase idiot, jinak to nevidim......................

slaboska
3. dub 2013

@renca1978 a je na neschopence?ja vim,že na ni chodi i mateřska a o nemocenske nevim ☹ ja ji nemam,nikdo mi ji naštesti nenabzel a hlavni je,že mi penizky chodi 😀

mariiianka
3. dub 2013

ahoj,holky,vy jste se teda dneska pěkně rozkecali,nějak nestíhám tady 😀
@sakalmilion tak to bude velkej bojovníček 😵

renca1978
3. dub 2013

@slaboska jojo, ma PN, jako ja, je to kolegyne, akorat ze ona je ted 26tt.............to mas do bry, ze ti to chodi tak jak ma, v terminu.nikoho takovyho neznam, kazdej nadava, jak to chodi nepravidelne a pozde, jak se socialce zachce..............

sakalmilion
3. dub 2013

@mariiianka to bude....bude to vánoční dáreček.. 😀 😀 😀

mariiianka
3. dub 2013

@sakalmilion no to je jasný,to budeme mít všichni vánoční dáreček 😀

ratatooy
3. dub 2013

@renca1978 jj me teda chodi pravidelne ale hodne se to opozduje v regionech kolem prahy

ratatooy
3. dub 2013

@mariiianka no to jo ja sem zvedava jestly t klapne tak podle kalkulačky mam termín 24.12

renca1978
3. dub 2013

@ratatooy tak to je jasny, tak to uvidim prasule tak za 3 mesice 😀

mariiianka
3. dub 2013

@ratatooy to víš že to klapne 😉 .Tak ty budeš mít opravdu Ježíška 😅 ,to je krásný

slaboska
3. dub 2013

@renca1978 tak to ja mam každy měsic 13 pěkn svoje penizky 😀 a to,že nemam malou častu,že by mi to jako nechtěli poslat 😉 doufam,že jsem to tedka nezakřikla 😀

sakalmilion
3. dub 2013

@ratatooy podle prního dne poslední MS???? já 23.12. 😀

mariiianka
3. dub 2013

@ratatooy
@sakalmilion holky a já 22.12. 😀 😀 😀

renca1978
3. dub 2013

ja 5.12 🙂