IVF v únoru, březnu,... 2013 🙂

reennddyy
21. únor 2013

Ahoj holky,vím že je tu založená diskuze už o IVF,ale je poněkud starší a tak nějak to celý přečíst,by mi trvalo věčně.A tak sem se rozhodla založit další diskuzi na toto téma,tak se nezlobte 🙂 Jinak já mám naplánovanou IVF na březen...Dnes jsem vyfasovala injekce a od mrchy začínám píchat(kolem 2-3.3 má přít)...Tak bych si s někym o tom ráda povídala,vyměňovala názory,atd...

ratatooy
5. dub 2013

@hanndy dyt sem teprve 3dny po pregnylu nebo mysliš že je rozdil v pregnylu a ovitrele?

slaboska
5. dub 2013

@hanndy ja ti dam,že čarodějky tu nejsou,ale už přišly 😀

hanndy
5. dub 2013

@ratatooy nee je to uplne to same tobe vlastne pichali preg.s transferem vid,hm,tak si pockame az na albu,ale budes nas informovat vid?
@slaboska a uz je tady jedna carodejka 😀 😅

ratatooy
5. dub 2013

@hanndy jjj bud informovat jak to vypadá me ho práve pichly pul hodky po transferu

renca1978
5. dub 2013

@hanndy tyyyyyyyy jooooooooooo, fakt ze jo, tak to mas dlouhy

slaboska
5. dub 2013

@hanndy jj,jsem tak si dej bacha at se nepodivam do koule 😉

renca1978
5. dub 2013

@slaboskazacala ji odtekal plodovka, tak jela na pohotovovst, tam do ni strcil zrcadla, odtekl zbytek a zacala mit kontrakce, pak musela spontanne porodit............ale pry to bylo nejakou infekci, masivni zanet delohy

renca1978
5. dub 2013

@ratatooy ahojky, mas pravdu, nesmim na to myslet

slaboska
5. dub 2013

@renca1978 chudina.a to miminko nema jěště šanci přežit,že?to je strašny kolik debilnich věci se muže přihodit 😠

hanndy
5. dub 2013

@slaboska vzdyt se podivej schvalne co ti vyjde 😀

renca1978
5. dub 2013

@slaboska ale nastesti to neni nijak caste 😉

hanndy
5. dub 2013

@renca1978 chudak kamaradka to je snad lepsi nikdy neotehotnet nez tohle

slaboska
5. dub 2013

@hanndy ukazuje mi to,že budeš mit na testu // a to brzičko 😉 a řikam Ti moje koule se neplete 😀

slaboska
5. dub 2013

@renca1978 no tak diky bohu,ježiš už at mam radši i po tom porodu 🙂

renca1978
5. dub 2013

@hanndy hlavne oni to taky nemely s tim otehotnenim lehky, sice pocali doma, ale taky to trvalo..........

renca1978
5. dub 2013

Mne ted desi to, ze kdyz to ted nevyjde, ze nemame zadny mrazacky, a budu muset zase projit tim vsim..............ta predstava je strasna, brrrrrrrrrrrrrrrrr

slaboska
5. dub 2013

@renca1978 tak přesně tohle jsem si řikala taky.tak nějak pořad doufam,že až budeme mit to 1,tak se člověk nebude na to tak soustředit a třeba to 2 pujde pirozeně,jinak taky jdeme z nova do toho a taky bych se bez toho obešla 🙂

ratatooy
5. dub 2013

@slaboska tak nam ani to druhy nešlo za dva a půl roku a to sem i druhy díte nechtela za žadnou cenu a stejne nic

slaboska
5. dub 2013

@ratatooy takže si mi vzala moji naději v to doufat 😀 ale proč to nejde když jsme oba zdravi 😠 to nevi ani ma koule 😀 😀

renca1978
5. dub 2013

@slaboska Ja myslela, ze ty mas zamrazeno

hanndy
5. dub 2013

@slaboska 😀 😀 😀
@renca1978 je to proste osklivi a stava se to lidem ktery si to nezaslouzi

ratatooy
5. dub 2013

@slaboska jo to mi jsme taky ale doufat mužeš třeba se zadaří a třeba hned po porodu 😀 😀 muj dr mi řikal tenkrát pani mela po ivf dvojky a po šestinedelí šup a další dvojky

slaboska
5. dub 2013

@renca1978 pravě,že nemame.z toho co zbylo ikali,že by potom nezvladli rozmraženi,takže nam zustali jen ty 2 bojovničci co mi dali a jinak jsme na nule ☹
@ratatooy to je pravě dilema,ja pravě začnu po porodu brat antikon. asi,mam strach,že tedka to nešlo a pak to pujde hnedka,jenže to človk nevi,však jsme se o tom bavili.a dalši když pujdeme na ivf dat 1 nebo 2,no prostě tvuj připad,tak čekam jak to dopadne u tebe 😉 😀

renca1978
5. dub 2013

@slaboska tak to jsme na tom uplne ale uplne stejne

slaboska
5. dub 2013

@renca1978 ja koukam,že mame hodně společneho 😉

sakalmilion
5. dub 2013

ahoj holky..tak jdu už zítra po 10 dnech do práce.. 😒 ale myslím,že se mi bude moc líbit doma a užívat si neschopnost a pak i mateřskou....už se těším.... 🙂

hanndy
5. dub 2013

@sakalmilion takhle blbe v sobotu do prace jo.hm to ti nezavidim

sakalmilion
5. dub 2013

@hanndy no jo..měla jsem naplánováno trochu volna právě kvůli OPU a ET..tak ted už musím... 😀

renca1978
5. dub 2013

@sakalmilion Ja bych taky rada sla do prace, doma je to nuda, nikdy jsem takhle dlouho doma nebyla, uz je to mesic 😒

renca1978
5. dub 2013

@sakalmilion aspon budes myslenkama i trosku jinde, a rychleji ti to cekani utece 😉