IVF v únoru, březnu,... 2013 🙂

reennddyy
21. únor 2013

Ahoj holky,vím že je tu založená diskuze už o IVF,ale je poněkud starší a tak nějak to celý přečíst,by mi trvalo věčně.A tak sem se rozhodla založit další diskuzi na toto téma,tak se nezlobte 🙂 Jinak já mám naplánovanou IVF na březen...Dnes jsem vyfasovala injekce a od mrchy začínám píchat(kolem 2-3.3 má přít)...Tak bych si s někym o tom ráda povídala,vyměňovala názory,atd...

ratatooy
9. dub 2013

@mariiianka no chtel ale počítá s tím že t bude jedno nebo žadny protože doktor přece řekl že šance na dvojčta je jen 10% 😀

ratatooy
9. dub 2013

@mariiianka jo a taky on nebyl u transferu takže vubec nevedel jestly přežily obe nebo jedno a prej si myslel že si to udelam stejne podle sebe

mariiianka
9. dub 2013

@ratatooy u nás jsem chtěla dvě já,manža chtěl taky jen jedno.Ale nakonec jsme ho s dr.zmákli 😀

ratatooy
9. dub 2013

@mariiianka to víš dr pak mluvil o možny redukci tak se toho asi taky chytl ale na to sem řikala že muže v připade dvojčat pokud budou zdrave zapomenout

mariiianka
9. dub 2013

@ratatooy 😀 😀 😀 takže bude mít smůlu

hanndy
9. dub 2013

@ratatooy ja si taky myslim ze jsou to dvojky na 100%a zitra dej testik ju?

ratatooy
9. dub 2013

@hanndy jj zitra to sem hodím

ratatooy
9. dub 2013

holky hodte sem taky vaši skušenost s carem třeba to nekomu pomuže
https://www.modrykonik.cz/diskuse/asistovana-re...

slaboska
9. dub 2013

@hanndy tak to mě moc mrzi,ja chtěla,aby to tady vyšlo uplně každe ☹

hanndy
9. dub 2013

@slaboska ja taky,ale to neva dyt me to nevyslo jako jediny,tak to je uspech,vyjde to jindy

slaboska
9. dub 2013

@hanndy přiště to bude tutovka.my tě budeme aspon psych.podporovat 🙂

hanndy
9. dub 2013

@slaboska ale na to si budete muset pockat ja se ted do niceho poustet nebudu

hanndy
9. dub 2013

Tak me zacina nak bolet bricho,ale ms ma prijit az v patek ja ji jeste nechci

ratatooy
9. dub 2013

@hanndy jo me bolí taky furt mi v nem píchá divně

kolino
9. dub 2013

Ahoj holky...tak jsem se dočkala...dnes jsem 1dc, volala jsem do car IVF schváleno, a já cukla,že chci to odložit na příští cyklus....a teď večer začínám špekulovat proč to furt odkládat.
Kolikátý den cyklu jste jeli do car na konzultaci a pro injekce po schválení pojišťovnou?

hanndy
9. dub 2013

@ratatooy me v nem zacalo brutalne rezat az me polil pot a ted uz zase dobry

ratatooy
9. dub 2013

@hanndy no to sou stavy toto to ti řeknu jak tohle dopadne

ratatooy
9. dub 2013

@kolino no ono to tak rychly nebylo ale jak už to maš schvaleny tak stači navšteva aby ti daly leky pokud mate i všechny vyšetření a pak od dalšíh cyklu stimulovat,mi byli na uplne první navšteve v říjnu a ET probehl v unoru a to jsme na nic extra nečeklay

hanndy
9. dub 2013

@kolino ahojky ja jsem jela asi 16DC na kontrolu a tam jsme se domluvili ze z dalsim cyklem zacneme kratky protokol vyfasla jsem Puregon a za tu chvilku se stihla i pojistovna takze fofr a tobe se do to nechce?

kolino
9. dub 2013

@ratatooy aha tak já pak nechápu toho mojeho doktora, při minulé návštěvě mě seznámil do čeho půjdu, podali jsme žádost na pojišťovnu a řekl jak dojde ms tak přifrčte a dáme injekce a léky a jdem do boje...vyšetření máme pouze genetiku nás obou. ☹ připadá mi to nějaké poplašené.

hanndy
9. dub 2013

@ratatooy taky by me to zajimalo uz me ty dusici fakt serou

kolino
9. dub 2013

@hanndy chce i nechce...nastoupila jsem do nové práce na dvanáctky nepřetržitý provoz...car o víkendu nefunguje...tak nějak to vše dát dokupy, abych to zvládla dojíždět do car, do práce chodit protože dovolenou žádnou nemám, jsem ve zkušební době....no takový chaos ,ale po zavedení bych určitě na 14 dní zůstala doma na marodce.

ratatooy
9. dub 2013

@kolino no tak to je dobře jak dojde ms dji ti rozpis leku ale nevim teda ty začneš asi brát až s další ms nebo před podle protokolu jestly krátký nebo dlouhý ale určo by meli v dobems udelat utz a i v dobe ovulace aby vedely jake leky

ratatooy
9. dub 2013

@kolino a nedají ti rovnou neschopenku s rizikovým těhu?

ratatooy
9. dub 2013

@hanndy no ja tem dušíkům věřím😀le to špinění se mi nezdá

renca1978
9. dub 2013

@kolino ahoj 2DC

hanndy
9. dub 2013

@ratatooy hele ja uz sem z toho jelen pritel prijel z prace,koukal na ne a taky je vidi ale jsou furt stejny neslabnou ani nesili,hele jestli se ti to spineni nezda,tak cinkni do Car,treba ti k tomu daji utros

kolino
9. dub 2013

@ratatooy to asi ne. asi tam zítra znovu zavolám a zeptám se jak to vlastně je. a co se vyšetřuje před ivf kromě utz.

ratatooy
9. dub 2013

@kolino no nam braly jen krev a delaly ty utz a u nas v caru delaji ještě zkoušku pruchodu deložniho hrdla aby se tam u transféru nekde nezasekly 😀 😀

ratatooy
9. dub 2013

@hanndy no jo jenže to by mi musely poslat recept poštou to je zas na dluho,kouknu jestly nemam nejakej starej zbylej🙂