IVF v únoru, březnu,... 2013 🙂

reennddyy
21. únor 2013

Ahoj holky,vím že je tu založená diskuze už o IVF,ale je poněkud starší a tak nějak to celý přečíst,by mi trvalo věčně.A tak sem se rozhodla založit další diskuzi na toto téma,tak se nezlobte 🙂 Jinak já mám naplánovanou IVF na březen...Dnes jsem vyfasovala injekce a od mrchy začínám píchat(kolem 2-3.3 má přít)...Tak bych si s někym o tom ráda povídala,vyměňovala názory,atd...

mariiianka
12. dub 2013

@ratatooy krásný testy,co já bych za to dala,kdybych je měla takhle každý den 😀

hanndy
12. dub 2013

@mariiianka jenze ty mi dusici nemaji vubec nic spolecnyho s tema vasema,podle me stou to falesnaci a nebo blbe vylezla barva a kde mame foto o tebe dneska

mariiianka
12. dub 2013

@hanndy ty chceš zase fotečku??? 😀 😀 😀

mariiianka
12. dub 2013

@hanndy podívej se včera na můj test a ve středu,taky jsem to lovila.Tak nestresuj a chceme to vidět,my si to najdeme.A co dneska břicho,už bolesti přešli?

hanndy
12. dub 2013

@mariiianka jo 🙂

mariiianka
12. dub 2013

@hanndy nic moc,ale stále jsou //

hanndy
12. dub 2013

@mariiianka to jsou krasny 2 holky

mariiianka
12. dub 2013

@hanndy myslíš?Mě se ta druhá zdá pořád stejná jako ten 8.den.No co,v neděli dojde na jiný test a jsem sama zvědavá,co to ukáže 😀 .Ukaž nám svýho dušíka

ratatooy
12. dub 2013

@mariiianka prosím teco blázníš vždyt j máš taky takovy,hold nektery testy si delaji co chcou

hanndy
12. dub 2013

@mariiianka hodim vam foto ted jsem delala jinej a ten je uplne bilej,takze to byli falesnaci a tim testovanim koncim

mariiianka
12. dub 2013

@ratatooy já neblázním,já už jsem si zvykla,takže pohoda 😀 .Tohle je ještě starší mamatest a už mám jen ty nový,což už asi nemá cenu dělat.Takže už žádný stres,prostě to tam je a hotovo 😀 .Já jen myslela jak ty je máš hezky pravidelný,jenže já když mám každý test jiný,tak co bych vlastně chtěla 😀 😀

mariiianka
12. dub 2013

@hanndy foto hoď,ale pokud jsi ho dělala ráno a teď znova,tak přeci nemůžou být stejný,věřím,že mi to najdeme 😉

ratatooy
12. dub 2013

@mariiianka ted mi pani v albu poradila udelat test odpo že by mohl bejt silnejší že to tak mela po ketu a že zn á plno holek co to mely me teda nenapadlo delat test odpo

hanndy
12. dub 2013

proste nic

ratatooy
12. dub 2013

@hanndy u 11 bych řekla že ho vidím,a kdy jdeš na krev?

hanndy
12. dub 2013

@ratatooy ta 11 to je ta streda odpoledne i na tom druhym je neco videt,ale seru na to,proste to tam nejni a kdyz pres vikend neprijde mrcha,tak v pondeli zavolam a pujdu na krev,ale zase se nebudu muset omlouvat kouli 😀 ta se bude omlouvat me za milne info. 😀 😀

ratatooy
12. dub 2013

@hanndy 😀 jooo kouleee😀 no uvidiš snad nedojde a pak si zdelime vysledky z krve😀

mariiianka
12. dub 2013

@hanndy já ho taky na 11 vidím a na tom prosředním tam ve skutečnosti taky je?Mě tam příjde takový obrys slabý.A ten třetí?Tak takový test znám
@ratatooy tak půjdeš na odpolední testík?Budeme se těšit.Já myslela,že ráno to je nejlepší,ale ono každý tělo je jiný.Já bych tam teda nic nemla.Ale zkusím teda taky 😀 ,když už ty testy mám,tak ať si je užiju,ale pochybuju,že já tam něco budu mít 😅

ratatooy
12. dub 2013

@mariiianka no to sem si myslela taky jenže je fakt že ja třeb jdu na zachod ve 4 a pak v 6 a test delám tech 6 uvidim skusim,taky to skus když už je mame doma at je použijem u me je to třeba naposled😀

mariiianka
12. dub 2013

@ratatooy a u mě je to fuk,protože mám ty nový mamatesty,tak s těma rozhodně díru do světa neudělám 😀 😀 😀

hanndy
12. dub 2013

@mariiianka jj na tom prostrednim taky je a ten posledni ani prd,ale zkuste to odpo.

mariiianka
12. dub 2013

@hanndy jo tak se podívej odpo,jak bude ten můj vypadat 😀 ,nebude na něm nic 😅 😅 .Kdy jdeš na tu krev???

hanndy
12. dub 2013

@mariiianka vzdyt uz jsem psala ze jestli ms neprijde pres vikend,tak tam v pondeli zavolam a ja myslim ze odpo.ho budes mit peknej ja ten odpo mela taky nejsilnejsi,ale taky posledni

mariiianka
12. dub 2013

@hanndy a jo,jéééé tak promiň 😀 .Hele to jsou ty nový testy,tak tomu nevěř,že to tam bude 😅 😅 .Ale už to prožívám v naprostým klídku,ale přeci ty testy jen tak nevyhodím že 😀

ratatooy
12. dub 2013

@mariiianka sem si mela koupit nejakej test 25 citlivost

mariiianka
12. dub 2013

@ratatooy tak na tom bych já asi už vůbec nic neměla 😅

ratatooy
12. dub 2013

@mariiianka no toby me ale zajimalo kdyby přece jen hcg rostlo tak by byl aspon duch i na silnejší testu

mariiianka
12. dub 2013

@ratatooy tak nad tím jsem taky přemýšlela,nějak tomu asi nerozumím.A máš šanci ještě sehnat test,já teda ne.Takže mi zbývají zmetečkové.

ratatooy
12. dub 2013

@mariiianka ja určo pojedu zitra do mesta nebo řeknu manžovi at ho koupí

hanndy
12. dub 2013

@mariiianka sory jestli to vyznelo nak spatne,ale uz jsem to tady psala nekolikrat a jsem podrazdena,tak se omluvuju