IVF v únoru, březnu,... 2013 🙂

reennddyy
21. únor 2013

Ahoj holky,vím že je tu založená diskuze už o IVF,ale je poněkud starší a tak nějak to celý přečíst,by mi trvalo věčně.A tak sem se rozhodla založit další diskuzi na toto téma,tak se nezlobte 🙂 Jinak já mám naplánovanou IVF na březen...Dnes jsem vyfasovala injekce a od mrchy začínám píchat(kolem 2-3.3 má přít)...Tak bych si s někym o tom ráda povídala,vyměňovala názory,atd...

mariiianka
12. dub 2013

@hanndy né to nevyznělo vůbec špatně,já jsem dneska trochu mimoň.To víš už jsem moc dlouho doma zavřená 😅 .Ale zcela tě chápu,taky mám takový stavy,tak promiń ty.Omlouvám se ☹
@ratatooy tak jsem na to zvědavá,těším se na výsledek 😉

ratatooy
12. dub 2013

@mariiianka tak ja už seem to skusila a neve
řím vlastním vočímm ode dneška delám testy v poledne😀

mariiianka
12. dub 2013

@ratatooy ukaž,chci to vidět

ratatooy
12. dub 2013

@mariiianka sem zvedava na tvuj😀

mariiianka
12. dub 2013

@ratatooy ty bláááho 😕 ,to je pěkný rozdíl.No tak můj takový nečekej 😒

ratatooy
12. dub 2013

@mariiianka no to teda čekáááámmm 😀 😀 😀 😀

mariiianka
12. dub 2013

@ratatooy co to máš za testy

mariiianka
12. dub 2013

@ratatooy zachvíli to máš tady 😀

hanndy
12. dub 2013

@ratatooy paradni to je rozdilek ale mas i jiny test vid?

mariiianka
12. dub 2013

@ratatooy koukám jak blázen 😀 a to jsem si myslela,že z odpoledne to musí být slabší

ratatooy
12. dub 2013

@mariiianka hahhaaaa ja se tomu tady normálně smejuuuu to je supperrrrrrrr,me taky nikdo jako nevysvetlil že rano je to k ničemu😀tak gratuluji mamko😀

ratatooy
12. dub 2013

@hanndy no on je jinej na vzhled ale jinak je to taky dr max oni delaji dve krabičky

hanndy
12. dub 2013

@mariiianka no uzasny,takze testit az odpoledne no ja ho snad jeste zkusim ikdyz je to zbytecny 😀

ratatooy
12. dub 2013

@mariiianka ja mam testy z lekarny drmax čtla sem rcenzi a chválí je stoji 29kč dva v balení

ratatooy
12. dub 2013

@hanndy skusit skusit skusit

holky ja začinam shanet kalhoty s napletem pač me všechno tlačí😅

mariiianka
12. dub 2013

@ratatooy normálně jsem v šoku,hlavně,že všude je psáno ráno.Tak teď už to vůůůbec nechápu.A tobě mamko taky mocinky gratuluju 😀
@hanndy a ty to určitě ještě zkus,stále šance je.I když vím,že ti s tím lezeme až moc na nervy viď

mariiianka
12. dub 2013

@ratatooy no a já asi nový podprdy 😀

ratatooy
12. dub 2013

@mariiianka fáááktttt?????ja teda prsa opet nic ale s tím už počítám u malyho taky nebyla žadna zmena a nekojila sem takže i ted počitam že ne,r v porodnic naznal že teda nekojím dědičně,po tom co se na me koukaly jak na vola,mačkaly prsa ze všech stran a ani prd

samanta001
12. dub 2013

jéé koukám, že už se tu testuje tak všem moc gratuluju!!!!

hanndy
12. dub 2013

@mariiianka @ratatooy ale ja uz zadnej nemam,ale kdyz vas tak ctu,tak jednu vse tlaci,druha ma nafoukli prsa jsem bez sanci

mariiianka
12. dub 2013

@ratatooy no mě boleli teda od začátku odběru,pak to teda přešlo a to jsem si myslela,že je konec,že to blbě dopadne a tři dny zpátky bolej teda celý i bradavky.I manžel mi včera řekl,že je mám nějaký velký 😀 ,mu říkám,že jsou furt stejný a jeho odpověď,no jo tobě to nepříjde,když je vidíš každý den 😀 😀

mariiianka
12. dub 2013

@samanta001 tady se testuje stále,jak u bláznů 😀
@hanndy prosím tě na příznaky nedej,já ti přihodím testík chceš,mám stále dost 😀

ratatooy
12. dub 2013

@hanndy ještě bud v klidu u prvniho me taky nebyo nic vlastne ani ted by mi nebylo ale furt žeru 😀ak bodejt by me to netlačilo😀

mariiianka
12. dub 2013

@hanndy přesně jak píše ratatooy,já u prvního těhu taky ani nevěděla,že těhotná jsem.Měla jsem na tři měsíce utrouše a clostík a nevěřila jsem tomu,že to výjde.Mezitím jsem měla narozky,nějaký i vínečko bylo a pak mi došlo,že jsem měla mýt ms.Asi tak určitě víc jak po týdnu udělala test a bylo to tam,jinak bych fakt na to ani nepřišla.Vím,že tohle je jiný,že přesně víme kdy,proto s tím taky takhle plašíme,ale věř,že každý těhu je jiný a nemusíš se hned spoléhat na příznaky.Já jsem první měla snad v 5.týdnu,dřív ani náhodou.

hanndy
12. dub 2013

Takze devcata mam nakoupeny testy a chcete se zasmat,pritel rek ze jestli tam bude zase trapnej duch tak ze ho taky pocura 😀

mariiianka
12. dub 2013

@hanndy fajn,tak na to si ráda počkám 😀 😀

slaboska
12. dub 2013

@mariiianka ahojky,no tak ja si za chvily ty podprdy sna budu šit 😀 před těhu jsem měla 1 a tedka se mi to začina tvarovat do 3 😉 už at je leto a mužu nosit tilka 😀 😀

slaboska
12. dub 2013

@hanndy tak ten test bych taky rada viděla 😀 😀

mariiianka
12. dub 2013

@slaboska taky hezký,tak když už budeš v tom šití,tak jestli bych mohla poprosit taky 😀 😀 😀

sakalmilion
12. dub 2013

ahoj holky...já jsem včera testila a byla tam slabounká čárečka.... 😀 zítra budu testit zase a hodím vám to sem na porovnání...přítel neví že už testuju...tomu ukáži až silné //....jdu se připravit na noční a běžím....se mi vůbec nechce...nějak mi nedělají dobře.. 😢 no už jen 6 služeb a pak dovolená....a pak doufám už neschopnost.... 😀 😀 😀