IVF v únoru, březnu,... 2013 🙂

reennddyy
21. únor 2013

Ahoj holky,vím že je tu založená diskuze už o IVF,ale je poněkud starší a tak nějak to celý přečíst,by mi trvalo věčně.A tak sem se rozhodla založit další diskuzi na toto téma,tak se nezlobte 🙂 Jinak já mám naplánovanou IVF na březen...Dnes jsem vyfasovala injekce a od mrchy začínám píchat(kolem 2-3.3 má přít)...Tak bych si s někym o tom ráda povídala,vyměňovala názory,atd...

mica21
21. dub 2013

@ratatooy jo jo zítra jdu na krev, budou dělat opět rozbory i na další hodnoty, které byly minulý týden taky v pořádku. Tak si určo řeknu i o ten ultr. Já ani nemám žádné kvácení, špinění, bolesti.., jen jsem pořád unavená..Tak by to ještě mohlo klapnout 😉

mica21
21. dub 2013

@ratatooy no moc se v těch týdnech nevyznám. Myslela jsem, že 22. den po ET je 5tt. Ale ty už jsi zkušená mamča, tak máš asi pravdu 😉 To nebylo, že by tam nic neviděli, ale nevypadalo tak, jak by mělo vypadat...Takže buď to dožene nebo ne 😒

ratatooy
21. dub 2013

@mica21 ajo ja myslela že nevidely nic,tak to bude určo dobry,no počita se to od posledni ms ja sem to fikla od oka jako že 22dní-3+1 a cca +14dní od posledni ms takže sem to tipla 5+1

mica21
21. dub 2013

@ratatooy taky se toho chytám, že tam alespoň něco bylo. A jak se tobě, je to neskutečný, že ti to vychází úplně do puntíku.. 1. ET úspěšný, 1. KET úspěšný, paráda, kdyby to tak bylo u všech.. 🙂

ratatooy
21. dub 2013

@mica21 jj taky to říkam kdyby to bylo u všech nevim čim to je že to vychází snad tím že nemame s ničim problem jen ten jak spojit dve bunky dohromady pač nemam vejcovod,no a to tam ješte dva mrazačky mame sem řikala že z jednoho IVF naplnime školku😀

samanta001
21. dub 2013

@ratatooy
@mica21 stále zkouším věřit, ale zároveň se přikláním k možnosti, že to nevyšlo no uvidím jak dopadne další test zkusím asi v úterý. Jinak holky nemohly by jste mi trochu přiblížit jak to probíhá případně při KET? Tentokrát nám jedno pěkné a dvě slabší emb. zbyli. Berou se přd KET nějaké léky a případně jak finančně to vyjde. Díky.

ratatooy
21. dub 2013

@samanta001 nas stal ket 7tisic brala jsm hormony skoro ty same jak při ivf akorát jich bylo mín jinak je to stejne jen bez opu

lucina100
22. dub 2013

U nás v CAr se platí za KET 5 500 a je ot i s AH. Mencky mi stále nepřišly. A to dávám i horkou koupel a nic. Snad nebudu muset jít na vyvolávačku....

ratatooy
22. dub 2013

krásne pondělí přejeme,nás čeká dneska velká událost....zápis do školky😀

lucina100
22. dub 2013

@ratatooy my zápis obešli. Já nevěděla, že to existuje. Tak jsme ho šla jen přihlásit a po nějakém přemlouvání ho vzali, měli plno. Čekali jsme 2 měsíce a 1 chlapeček se stěhoval, tak ho vzali. Moc s emu tam líbí, chodí po obědě domů. Je nadšený. Nastoupil, ještě miu nebylo 3 ročky.

ratatooy
22. dub 2013

@lucina100 😀 ty seš expert 😀prosim te zapisy byli už za nás ja si ho dokonce pamatuju,jinak mi jdeme do vedelejš vesnice nebo spíš je to městys abych jim nekřivdila mame to 2km,takže tam je míst dost,ale než jsme se přestěhovali z třebíče tak tam jsou školky narvany ikdyž letos se hlásio nejak malo detí prej na to jak se v roce 2010 hoodne rodilo tak asi si je žensky nechavaji doma jestly maji druhy takže ja bych si ho taky mohla nechat doma ale budu radši když pujde mezi deti ja bych stejne na nej nemela tolik času abych si s ním hrála

ratatooy
22. dub 2013

jo a holky musím říct že tento rok je asi fakt nejakej začarovanej u nas ve vsi se malo kdy narodí dite,nebo je nejaka tehule a letos budou rovnou 4 miminka

sakalmilion
22. dub 2013

@ratatooy no tak vidíš...třináctka je magická.....všem nám to dobře dopadne.. 😀

mariiianka
22. dub 2013

krásné ranko přeji,jak se jinak všechny máte

renca1978
22. dub 2013

Cauky holky, krasnej den preju 🙂

mariiianka
22. dub 2013

@renca1978 ahojky,tobě taky.Ti ale povím,nenaskakujou ti ty týdny nějak rychle 😅

renca1978
22. dub 2013

@mariiianka mne prave prijde, ze se to priserne vlece, hlavne nemam zadne tehu priznaky, porad..............uz mi z toho zacina hrabat 😀

mica21
22. dub 2013

Ahoj holky, tak hlásím dnešní kontrolu. Plod se vyvíjí dobře, ale stále není srdíčko. ☹

renca1978
22. dub 2013

@mica21 a kolikatej tejdes ses?

mariiianka
22. dub 2013

@renca1978 mě zase příjde,že ti to docela naskakuje.Já si musím ještě týden počkat 😒 .A kašli na příznaky,buď ráda,že nejsou.Mě bolí pořád šíleně prsa,hrůza.Jinak se doma docela nudím a taky mi to neutíká

renca1978
22. dub 2013

@mica21 ja byla 6tt+5 kdyz nam ho potvrdili

mica21
22. dub 2013

@renca1978 No já to nějak asi neumím spočítat, ale jsem 27. den od ET pětidenního embryia.

renca1978
22. dub 2013

@mariiianka prsa jedinny bolej, jinak nic..........o ty nude doma mi povidej, to je katastrofa.ale moc se tesim na vikend.manzel mne pozval na romanticky vikend, tak jsem zvedava, kam pojedeme a co vymyslel, ale tesim se moc, konecne vypadnu.Jinak tu Kubu asi nedame, ja se nejak bojim, aby se nahodou neco spatnyho neprihodilo..............Kdy mas kontrolu?pristi pondeli?Vcera mi psala kamoska, ma tyden do porodu, a rikala, at si to tehu uzivam, ze to strasne rychle utece, tak doufam, ze uz to bude...............

mariiianka
22. dub 2013

@renca1978 jé tak to se budeš mít,aspoň příjdeš na jiný myšlenky.My teď o víkendu byli u bráchy měl 40. a docela jsme vymrzli,takže nic moc.Jinak jdu na utz v pondělí 29.,už se těším,tak snad něco dr.uvidí.S tou Kubou je to docela škoda viď,ale na druhou stranu taky bych se bála.Neboj do porodu to uteče,prosinec je tu coby dup 😀 😀

mariiianka
22. dub 2013

@mica21 a kdy máš další kontrolu?

mica21
22. dub 2013

@mariiianka Ahoj, ve čtvrtek, tak tam se to asi rozhodne.

renca1978
22. dub 2013

@mica21 tak koukam do diare, a u mne bylo zjisteno 31 dpET, tak to bude ok, uvidis 🙂

mariiianka
22. dub 2013

@mica21 taky si myslím,že se ukáže neboj.Bude to dobrý,kor když se dobře vyvíjí 😉

renca1978
22. dub 2013

@mariiianka to je skoda, ale takovych prilezitosti jeste bude...............my jsme zvykly hodne cestovat, takze mimcem se ninc nezmeni, bude cestovat vsude s nama 😀
O vikendu i u nas byla silena zima, ja byla chvilku na zahrade, pak zacalo prset, bylo to spise jako podzimni pocasi, hruza............ale ted se to docela vybralo, snad bude teplo 🙂
Ve ctvrtek jdu na tu kontrolu, se bojim.........taky bych mela ofiko mit 24. dne MS, tak snad nezacnu spinit

mica21
22. dub 2013

@renca1978
@mariiianka Děkuju holky, taky v koutku duše věřím, že se ukáže 🙂 . Zakázali mi všechno náročné včetně manželských povinností 😒