IVF v únoru, březnu,... 2013 🙂

reennddyy
21. únor 2013

Ahoj holky,vím že je tu založená diskuze už o IVF,ale je poněkud starší a tak nějak to celý přečíst,by mi trvalo věčně.A tak sem se rozhodla založit další diskuzi na toto téma,tak se nezlobte 🙂 Jinak já mám naplánovanou IVF na březen...Dnes jsem vyfasovala injekce a od mrchy začínám píchat(kolem 2-3.3 má přít)...Tak bych si s někym o tom ráda povídala,vyměňovala názory,atd...

mariiianka
14. kvě 2013

@renca1978 no dobré ranko Růžo 😀 .Hele protože jsem blbá,jak jsem byla dojatá tím srdíčkem,tak jsem si pak vzpoměla až v autě.No nic si musím počkat.Holky vy jste ale rychlý,jak to jen děláte 😀 😀
@slaboska si piš,že bez fotky nikam nejdu 😀

renca1978
14. kvě 2013

@slaboska cauky mnauky 🙂 , uz drive, musela jsem se psem ven, chodime kazdy rano tak na pul hodky

renca1978
14. kvě 2013

@mariiianka Jojo, holky ja spim celou noc jak zabita 😀 😀 😀 a mam teda sileny sny 😀 😀 😀

mariiianka
14. kvě 2013

@renca1978 taky bych spala,kdybych nemusela lítat 3x za noc na záchod 😒

renca1978
14. kvě 2013

Holky v patek vecer probehne posledni zavadeni utrogestanu 😀 😀 😀 To snad i oslavim................uz se na to strasne moc tesim 🙂

renca1978
14. kvě 2013

@mariiianka ja v noci moc nechodim, ale taky se stane.............

renca1978
14. kvě 2013

Holky kolik vody za den vypijete?myslite, ze staci 2 litry?neni to malo?

mariiianka
14. kvě 2013

@renca1978 jak já ti závidíííím,v obou případech

slaboska
14. kvě 2013

@mariiianka ja nemusim vstavat na zachod,ale 2x za noc vstavam,že mam hlad. 😠
@renca1978 no,buh vi jestly jsi nespala a nesvadiš to na psa 🙂 jo tky jsem se těšila až vysadim utroš.

renca1978
14. kvě 2013

@slaboska a jako ze se jdes v noci najist?fakt?

renca1978
14. kvě 2013

@slaboska vzpomenes si jak dlouho trval ten velkej UZ na ty vyvojky?

mariiianka
14. kvě 2013

@slaboska jo ty až takhle jo,obklíčíš ledničku? 😀 .To já hroustám celý den něco,a teď mi příjde,že jím jablka snad po tunách 😀 😀 😀 .nutit
@renca1978 Tak to já kolikrát ani dva litry teda nevypiju,se musím

slaboska
14. kvě 2013

@renca1978 tak cca 20 minut,ale řikal,že je to kvuli tomu,že mimino nechtělo spolupracovat.pořad se tam točila 😀

renca1978
14. kvě 2013

@slaboska aha, diky 😉

slaboska
14. kvě 2013

@renca1978 nemaš za co 😉

renca1978
14. kvě 2013

@slaboska myslis, ze mi reknou pohlavi?nekde jsem cetla, ze to jde i takhle brzy...........uz bych to rada vedela 😉

mariiianka
14. kvě 2013

@renca1978 ty jsi ale nedočkavá 😅

mariiianka
14. kvě 2013

tak kam jste se najednou vypařili ☹

pavlis321
14. kvě 2013

@mariiianka špatně...... jako vždycky☹

mariiianka
14. kvě 2013

@pavlis321 😢 😢 to je mi moc líto

renca1978
14. kvě 2013

@pavlis321 Nechces zmenit CAR?kamaradce moc pomohl Doc.Mrázek, drive Iscare, momentalne ma otevrene svoje CAR GYNEM v Praze, je veliky odbornik....Taky jsem mela v planu k nemu jit...Treba by ti pomohl

ratatooy
14. kvě 2013

@mariiianka no peču 20kg drobnyho +rolády +venečky
no zítra jdem dědovi na pohřeb ale on to bude spíš takovej veselejší pohřeb,pač je to vysvobození jak pro nej tak pro rodinu,protože deda mel silnou cukrovku,byl uplne bez noh už pár let co mu je amputovaly a už by pišel i o celou ruku.a byl tím pádem hrozně zlej,a babička se sním hodne nadřela a natrápila

renca1978
14. kvě 2013

@ratatooy ono je to fakt vysvobozeni, jak pro toho nemocnyho, tak pro ty, co se o nej staraj

hanndy
14. kvě 2013

holcicky moje ja nak nestiham, cas je proti me 😀 a za hodku musim zase valit ja nechci ☹ ty vado vy zase perlite 😀 😀 😀
@pavlis321 to me moc mrzi kocko

mariiianka
14. kvě 2013

@ratatooy tak to je opravdu vysvobození,nechci aby to vyznělo nějak hnusně,to zase ne.Taky jsme to měli v rodině s tátou,on jen ke konci už jen ležel a nevnímal a kor když víš,že už se to nezlepší.Nechtěla bych takhle dopadnout.Ale co se dá dělat,to je život ☹ .No a stím pečením,to seš dobrá.Věnečky taky občas dělám,s roládou jsem se patlala před třemi dny,když člověka chytne mlsná 😀 a bohatě mi to s pečením stačí 😅 😅

mariiianka
14. kvě 2013

@hanndy a to jsi říkala v jedenáct 😀 .A co u toho dr.,ještě jsme se nic nedozvěděli.hlavně jestli už jsi v pořádku 😉

ratatooy
14. kvě 2013

@mariiianka jj človek nikdy nevi jak dopadne ale taky bych to teda nechtela radši umřít za běhu než ležet nekolik let na fleku,neboj ja to špatne neberu že by to vyznělo hnusně prostě je to tak,ja toto beru asi trochu jinak než normálně třeba muj chlap mi se kvuli tomu tolikrát hádaly,o vánocích umřel jeho deda a v říjnu babička no proste sem mu nedokázala vysvetlit svuj nazor,pro nej proste je to smrt neco hroznyho,pro me je to hrozná věc v připadě dětí a mladých lidí a třeba nejakych tragédií,ale u lidí kterým je 90let sou nemocný tak to vubec

hanndy
14. kvě 2013

@mariiianka ja to jsem nenapsala?? Ja jsem ale popleta 😀 no zlepseni je jen v tom ze uz nemam takovou behavku,tak mi dala ATB a jeste neco na zlepseni mikroflory udelala vyter a v patek budou vysledky,chtela me dat na neschopenku a to vzadnym pripade vzdyt jsem marodila 3mes.takze asi tak no

mariiianka
14. kvě 2013

@ratatooy přesně tak,stejně tím už nikomu nepomůžeme.Když už mají na to věk,jen škoda těch mladých životů,to je pak smutný.Proto radši nekoukám ani na zprávy.Ježiš to jsme se dostali teda na téma 😒 .Raději to změníme

mariiianka
14. kvě 2013

@hanndy tak ještě,že už nebydlíš na WC 😉 .Ta káva se ti ale protáhla viď 😅 .Práci ti snad ani nezávidím,ale neboj to dáš.