IVF v únoru, březnu,... 2013 🙂

reennddyy
21. únor 2013

Ahoj holky,vím že je tu založená diskuze už o IVF,ale je poněkud starší a tak nějak to celý přečíst,by mi trvalo věčně.A tak sem se rozhodla založit další diskuzi na toto téma,tak se nezlobte 🙂 Jinak já mám naplánovanou IVF na březen...Dnes jsem vyfasovala injekce a od mrchy začínám píchat(kolem 2-3.3 má přít)...Tak bych si s někym o tom ráda povídala,vyměňovala názory,atd...

slaboska
30. kvě 2013

@renca1978 taky to nechapu.jdu hodit sprchu a snad se mi podaři usnout.papa zitra

mariiianka
30. kvě 2013

@renca1978 fakt?Tak já ti nějaký půjčím,já jich mám dost 😀 😀

renca1978
30. kvě 2013

@slaboska papa a drz se 😉

hanndy
30. kvě 2013

@slaboska chudacku nas mi ti tam tu lednici snad privezeme mela jsi jim to rict ze jsi nocni vyjidac lednic 😀 meli ti dat extra pokoj 😀

mariiianka
30. kvě 2013

@slaboska nezapomeň propašovat to jídlo do osušky 😀 😀 😀

mariiianka
31. kvě 2013

dobré ráno.......
@slaboska tak snad si nám tu noc přežila i bez ledničky 😉 🙂

mariiianka
31. kvě 2013

@renca1978 ahojky a kde ty se dneska touláš,si tady mám psát sama? 😅

hanndy
31. kvě 2013

Ahoj bobiny

mariiianka
31. kvě 2013

@hanndy čauky,kdes je tu úplný mrtvo 😠

ratatooy
31. kvě 2013

@mariiianka no představ si že obečení nemám,ted em vyhrabala šty sem v nich sice nacpaná ale asi pujdu v nich nic jinyho sem nesehnala

ratatooy
31. kvě 2013

@mariiianka pokud jsi 10+nejakej den ta je o 11týden

ratatooy
31. kvě 2013

no jnak u nas sou novinky takový že utroš neberu a nešpiním už týden to držíííí,dál už sem pozřela i maso a přežila sem,a je mi zas o kus líp,ted už má jen věčnej hlad😀

mariiianka
31. kvě 2013

@ratatooy tak aspoň že ty šaty jsi našla,ale na zítra počasí teda hrůza,tak ať to zvládnete 😉 .To je super,že už nebereš utroš a je to v pohodě,jen tak dál.Taky bych pořebovala,aby mi bylo špatně,protože ta váha hrůza děs 😀

ratatooy
31. kvě 2013

@mariiianka no tak ono že je mi blbe nic nemeni na tom že jist musim,a ta vaha stejne jde nahoru tak jako tak ikdyž bys nic nejedla,to proste skáče samo,hlvne posledni mesice,ja mam zatim cca 1kg

ratatooy
31. kvě 2013

@mariiianka tady teda dokonce dneska přestalo i pršet

ratatooy
31. kvě 2013

@mariiianka a koukám na počasí tak pro třebíč se to zlepšilo maji bejt jen přehánky a misto 9 má bejt 14stupnů

mariiianka
31. kvě 2013

@ratatooy to já od začátku stimulace 5kg,jestli to takhle půjde dál,tak zachvíli budu na trojciferným čísílku 😀 .Tady lilo celý dopo a teď se vyjasnilo,ale na jak dlouho to teda nevím

mariiianka
31. kvě 2013

@ratatooytolik stupňů, no to je super skoro v červnu 😀

ratatooy
31. kvě 2013

@mariiianka hele ja už sem na trojciferným n azačatku stimulky sem mela 98 takže taky o 4-5min ale to do tehu nepočítám,a ja na to serinkuju,neco s tim budu delat až pak

ratatooy
31. kvě 2013

@mariiianka stejne za pár tydnu dostanu dietu a bude

mariiianka
31. kvě 2013

@ratatooy ale na tobě to není aspoň vidět.Jak to že dostaneš dietu?

ratatooy
31. kvě 2013

@mariiianka tehu cukrovka,mela sem ji poprvy,určite bude i ted počítám s ní

mariiianka
31. kvě 2013

@ratatooy možná blbá otázka 😅 ,ale dá se na sobě nějak poznat nebo až z těch testů.Já jsem při prvním těhu na tom nebyla,tak se ptám

ratatooy
31. kvě 2013

@mariiianka hm težko říct poznat se to na sobe nedá až podle testu jestly ti vyletí vysoko cukr,ale ja si myslim řikala to teda i diabetoložka že mám náběh na normani cukrovku,a myslim si že s tím melo souvislost i to že když sem chodila do práce tak sem doma snidala a v praci sem musla hned znova jinak sem omdlivala a bylo mi hrozne zle

mariiianka
31. kvě 2013

@ratatooy aha,no tak si budu muset ještě počkat,buď bude nebo ne.A to se prosím tě chodí kdy?Se ptám na všechno jak magor,promiň 😀

ratatooy
31. kvě 2013

@mariiianka ja myslim že kolem 25tt

mariiianka
31. kvě 2013

@ratatooy tak to mám ještě spoustu času do tý doby se pořádně nadlábnout 😀

ratatooy
31. kvě 2013

@mariiianka tak ono toho jidla bylo v ty diete dost jen sem musela furt počítat co ma kolik g cukru a jidlo si přesen odvažovat

mariiianka
31. kvě 2013

@ratatooy tak budu doufat,že mě to mine,to by mě z toho piclo 😅 ,ale člověk si zvykne na ledacos

ratatooy
31. kvě 2013

@mariiianka jj ja sem to tak stejne delala po porodu abych zhubla,takže sem si vše poctive vážila a zapisovala do tabulky na stobu a za 3 mesice bylo 10kg dole