IVF v únoru, březnu,... 2013 🙂

reennddyy
21. únor 2013

Ahoj holky,vím že je tu založená diskuze už o IVF,ale je poněkud starší a tak nějak to celý přečíst,by mi trvalo věčně.A tak sem se rozhodla založit další diskuzi na toto téma,tak se nezlobte 🙂 Jinak já mám naplánovanou IVF na březen...Dnes jsem vyfasovala injekce a od mrchy začínám píchat(kolem 2-3.3 má přít)...Tak bych si s někym o tom ráda povídala,vyměňovala názory,atd...

hanndy
13. bře 2013

@reennddyy ten Spicka je tam nak casto ted vid?? 🙄

ratatooy
13. bře 2013

@hanndy práve proto to delaji každy aby nebyl při transferu problém protože by se mohlo stát že ten katetr špatne zavedou a mimisci budou jinde než by meli a nechytí se

sisi137
13. bře 2013

@ratatooy tak tu průchodnost mám ještě v čerstvé paměti. Při ET se dr nemohla dostat přes čípek, snažila se roztahovat jak mohla, nakonec použila jehlu a dilatátor a bylo, ale hnus fialový. Zajímavé je, že 4 transféry před tím naprosto bez problémů a teď ten poslední jsem ani necítila, kdybych neviděla na uzv ten katetr, že je opravdu v děloze tak snad ani nevěřím 😀

hanndy
13. bře 2013

@ratatooy a to ti delaji tesne pred tim zakrokem,nebo jeste driv,protoze ja stim mam fakt problem ,ale nikdo ho nechce jaksi resit,takze se jako klidne mohlo stat ze jsem je nemela na tom spravnym miste?? tak to je bomba 🙄

hanndy
13. bře 2013

@sisi137 a co ty kocko kdy budes testikovat

sisi137
13. bře 2013

@hanndy oficiálně mám testovat 19/3 ale přemýšlím i nad nedělí. Ještě uvidím podle momentálního rozpoložení, spíš to nechám až na to úterý, protože jsem tak trochu srágora a ty testy faakt nesnáším(protože mi pokaždé vyšly bílé)

hanndy
13. bře 2013

@sisi137 tak drzim pesticky at tam jsou dalnice

renca1978
13. bře 2013

@reennddyy My jsme do toho sli taky naplno, mame ICSI i AH, pry hlavne napoprve doporucuji udelat vsechny tyhle metody pro zvyseni sanci na uspech 😉 aspon si nebudu pak nic vycitat, kdyz by to nahodou nevyslo, udelali jsme pro to maximum, a ted uz je to na nem 🙂

hanndy
13. bře 2013

@renca1978 a kam chodis do Car u nas totiz preferujou,ze na poprve to zkusit prirozene,kdybych vedela ze je to ta nejvetsi blbost kterou jsme udelali,tak bych do toho nesla,ja se prave poohlizim po nejakym jinym CAR,tak holky kdyby jste meli nakej typ a hlavne vasi dobrou zkusenost byla bych moc rada,kdyby jste mi pisly

renca1978
13. bře 2013

@hanndy Ja chodim do Gestu, kamoska byla v Pronatalu a rikali ji to samy, a vyslo jim to na poprve 🙂 proto jsem taky chtela vsechno, uz pro muj dobrej pocit...............a doporucila mi to i embryolozka

hanndy
13. bře 2013

@renca1978 A kamoska byla v Praze nebo v CB?? Tak na gest jsem jeste nekoukla to musim napravit 🙂 jelikoz jsem z jiznich cech a tady to stoji za starou backoru,tak chceme zkusit neco v praze

ratatooy
13. bře 2013

@sisi137 jj ja teda při transferu problem nemela nikdy no byli sme jen jednou že?ale asi je to v pohode a fakt to taky neni citít protože je to tenoučká hadička kdežto u ty zkoušky je to taková silnejší kovová tyčka

ratatooy
13. bře 2013

@hanndy ne to delaji cca 3 tydny před ET na posledni kontrolni utz

ratatooy
13. bře 2013

@hanndy tak ja doporučuji naš car v brně unica

ratatooy
13. bře 2013

@hanndy http://www.unica.cz/ jejich stránky a fakt je doporučuju jsou furt o krok na před a snaží se používat furt nejnovejší metody taky maji celkovou uspěšnost v otěhotnení je vic jak 50% u IVF a 30ˇ%u Ket

hanndy
13. bře 2013

@ratatooy no tak to me vzivote nedelali.. jejda Brno to je pro nas hrozna dalka,ale kouknu na ty jejich stranky a nevis jestli jsou i v Praze??

renca1978
13. bře 2013

@hanndy Kamoska byla v Praze................myslim, ze je to o vlastni zkusenosti a nazoru, mam znamou, a ta prosla snad kazdym Carem v Praze a nakonec jezdi z Prahy do Zlina a tam je moc spokojena...............tak nevim..............pokud se nam nezadari mozna taky zmenime, a uz mam jasno, urco GYNEM, Mudr.Mrazek..............drive pracoval v Iscare, pry je jeden z nejlepsich.............

ratatooy
13. bře 2013

@hanndy nene v praze určitě ne toto je jedina jejich klinika je to soukromá klinika kam dojíždí teda i halda nemců a zahraničních klientů

hanndy
13. bře 2013

@ratatooy ty hele nemelo tam byt 3 dny pred Et, za 3 tydny se cipek zase hodne zmneni ne??
@renca1978 Ja ted koukam na tu unicu a premyslim jestli napsat email,nebo ne?? jen se zeptat jaky na moji situaci maji nazor..

ratatooy
13. bře 2013

@ratatooy ale co bych teda 100%nedoporučovala je v Brně Helios

ratatooy
13. bře 2013

@hanndy nene je to dobře 3 tydny delali to včera před zahajenim leků jako minule čipek se nezmění to až v těhotenství proto se to delá ted je jedno jestli 3 dny před Et nebo 3 tydny pruchod je furt stejny pokud je kdo s tim ma problém tak ho bude mit vždycky asi

hanndy
13. bře 2013

@ratatooy ja ted na tu unicu koukam a maji pobocku i v praze

renca1978
13. bře 2013

@hanndy no jasne, zkus to, za zeptani nic nedas.............

ratatooy
13. bře 2013

@hanndy no vidíš tak to je super to sem nevedela tak skuste tam

hanndy
13. bře 2013

@ratatooy aha no ja jdu pristi tyden ke svemu gyn,tak se ho na to schvalne zeptam

ratatooy
13. bře 2013

@hanndy jo ale v ty praze te jen jakoby asi hlidaj na OPU a ET musiš do brna

hanndy
13. bře 2013

@ratatooy tak spatne to je jen datasovane pracoviste pro darkyne jinak se jezdi to Brno boze

ratatooy
13. bře 2013

@hanndy jo tak tady o ty zkoušce nevim jestli běžny gynekolog bude vedet pač to asi neznaji ani v každym caru nebo nedelají

ratatooy
13. bře 2013

@hanndy jj taky sem na to koukala právě a odkud jsi?

ratatooy
13. bře 2013

@hanndy napiš emil za to nic nedáš,nam se zadařilo ivf hned na poprve a pokud nemaš nejaky vetší problém s vajičky jako geneticky nebo chlap spermie a naroste ti dobře sůiznice pro uchyceni tak je to 90%uspech