IVF v únoru, březnu,... 2013 🙂

reennddyy
21. únor 2013

Ahoj holky,vím že je tu založená diskuze už o IVF,ale je poněkud starší a tak nějak to celý přečíst,by mi trvalo věčně.A tak sem se rozhodla založit další diskuzi na toto téma,tak se nezlobte 🙂 Jinak já mám naplánovanou IVF na březen...Dnes jsem vyfasovala injekce a od mrchy začínám píchat(kolem 2-3.3 má přít)...Tak bych si s někym o tom ráda povídala,vyměňovala názory,atd...

mariiianka
5. čer 2013

@renca1978 to je jasný 😉 .Hlavně ať jsme všichni zdravý a ostatní nějak bude.A ty jsi si z toho kašpárka něco objednala nebo budeš.

renca1978
5. čer 2013

@mariiianka Ja jeste nevim,jeste jsem to moc nestudovala...............potrebuji hlavne ty overalky a zimni fliesovy kabatky a aspon 2 mikinky.............jeste jeden odkaz ti poslu, maj tam luxusni bryndak.....mne pobavil
http://www.littlerockstar.cz/bryndaky/prase-2.html

mariiianka
5. čer 2013

@renca1978 😀 😀 😀 tak ten je dobrej.Hele neboj najdeš zase pár odkazů a neodoláš 😀

renca1978
5. čer 2013

@mariiianka kdyz ja uz bych rada koncne vedela to pohlavi. 🙂 doufam, ze uz nam to toho 17. rekne

mariiianka
5. čer 2013

@renca1978 to je napínavý viď 😀 ,záleží jestli se na vás mrňousek bude chtít podívat 😅

renca1978
5. čer 2013

@mariiianka hlavne u toho apolinare maj takovej starej UZ, kram jeden, nevim, jestli to tam bude aspon trosku videt...........

hanndy
5. čer 2013

Ahoj holky zadna diskuse se zavirat nebude,prece musite pockat na me jertli dojedu do finale ne? Jinak ja jdu spat az ted uecer napisu vic,tak pekne piste at mam co cist 😀

mariiianka
5. čer 2013

@hanndy čauky,no to seš dobrá,že jsi vydržela až doteď nespat,to bych teda nedala.A neboj my čekáme stále na tebe 😉
@renca1978 no tak kdyžtak budete mít překvapení 😉

hanndy
5. čer 2013

@mariiianka jenze me se spat vubec nechce takovej malej detajl 😀

mariiianka
5. čer 2013

@hanndy aha,a večer bude pracovat kdo za tebe 😀 .To já mám stále opačný problém 😀 😀 😀

renca1978
5. čer 2013

@mariiianka to neeeeeeeeeee, ja uz chci neco barevnyho pokoupit 😀

renca1978
5. čer 2013

@hanndy cauky...........to budes vecer uplne vyrizena............ 😒 jdes na dalsi nocni, ne?to zkus usnout............vypni notas, zatahni zavesy a sup sup do pelisku 😉

mariiianka
5. čer 2013

@renca1978 neboj,se určitě ukáže.Hlavně aby se doktor nespletl 😀 ,taky už jsem to kolikrát četla

renca1978
5. čer 2013

@mariiianka tak to mne nenapadlo 😀 😀 😀 ale mozny je v dnesni dobe vsechno..............tak co, no, kluk bude v ruzovym a cervenym, tak ho nebudu fotit, aby pak nemel v dospivani trauma..............nebo to bude nosit do ty doby, nez se nauci poznavat barvy 😀 😀 😀 😀

mariiianka
5. čer 2013

@renca1978 😀 😀 😀 😀 😀 to jsi mě teď pobavila

renca1978
5. čer 2013

@mariiianka a az bude rozumnet, tomu co rikam, tak ho poslu za tim doktorem, co se spletl, at mu podekuje 😀 😀 😀

mariiianka
5. čer 2013

@renca1978 😀 😀 😀 ty jsi dneska snědla snad vtipnou kaši né 😀 😀 😀 Renčo neboj,nebude to tak zlý,oni ti to brzy řeknou a trefí se 😉

renca1978
5. čer 2013

@mariiianka ja prave dnes moc dobrou naladu nemam 😉 jojo, zatim jim verim, uvidime 😀 😀

mariiianka
5. čer 2013

@renca1978 mě teda nepříjde,že nemáš náladu.Tak to jsi nezažila mě bez nálady,to jsem naštvaná i sama na sebe 😀 .Jinak juchůůůů,6 dní a jsem bez utrouše,už aby to bylo 😵

renca1978
5. čer 2013

@mariiianka Tak to te uplne chapu, ja se na to taky moc tesila, az ho vysadim..............je to bez nej lepsi, clovek si na to nemusi neustale myslet............... 🙂 i kdyz ja se tak minimalne tyden vice hlidala, s nim jsem se citila jistejsi, ale pak mne veskere obavy presly....................... 😉

mariiianka
5. čer 2013

@renca1978 no já se obávám toho,že spíš budu chodit a přemýšlet jestli jsem na něco nezapoměla,to víš skoro po 3 měsících si člověk zvykne s tím žít 😀 😀

renca1978
5. čer 2013

@mariiianka Mru co si myslis o sterilizatoru lahvi?mela si ho pri Adelce?jakej mas na nej nazor?koupit?nebo zbytecnost?

mariiianka
5. čer 2013

@renca1978 já ho neměla,vždycky jsem ty lahvičky ihned vymývala teplou vodou a kartáčem na láhve.víš co my ani neměli před 8 lety zapojený internet,takže jsem neměla ani pořádně z čeho čerpat informace.Ale ten můžeš koupit kdykoli,stejně ze začátku budeš jen a jen kojit.Takže já jsem se bez toho obešla.Ale bylo by dobrý se poptak někoho,kdo ho má,aby ti řekl na to názor,jestli to k něčemu je.Ale ani teď o tom neuvažuju,to jsem ti moc nepomohla co

renca1978
5. čer 2013

@mariiianka pro mne je to vsechno nove, o nekterych vecech nemam vubec paru 😀

mariiianka
5. čer 2013

@renca1978 hele to nejsi sama,to já taky ne.Ale vidíš i bez toho všeho jsme přežili 😉

slaboska
5. čer 2013

holky,žadny konec diskuze nebude,co by jsme bez sebe dělaly ☹ ja dnes rano šla k Dr.podivat se na Vanessku,chtěla jsem fotku,ale zase se nechtěla nechat. 😉 tak dnes jsem se dohodla na cisaři a do porodu mi zbyva 10tt,to je trochu masakr 🙂 přibrala jsem za 14 dni 1 kg takže už mam nahoře 7kg 😠

renca1978
5. čer 2013

@slaboska uz jenom 10 tydnu??????????????????????ty blaho................to je ficak 😀 😀 😀 😀 to uz nemam moc casu te tady pozlobit 😀 😀 😀

renca1978
5. čer 2013

@slaboska zavidim ti, ze mas nahore tak malo................ja chci taky tak malo..............bojim se, ze budu jako Fiona 😀

slaboska
5. čer 2013

@renca1978 10tt je hrozna představa,jako těšim se,ale zaroven bojim 🙂 ja si řikam Fiono už tedka 😀

slaboska
5. čer 2013

@renca1978 a zlobit mě budeš moct i po porodu,ja se Vas nevzdam,ale hlavně s Vama musim prožit Vaš porod když Vy semnou prožijete muj 😉

mariiianka
5. čer 2013

@slaboska ahojky,vždyť mi taky nekončíme,my bez sebe už nemůžeme žít 😀 .To je ale uličnice,a my se těšili,že jí uvidíme,no tak si musíme počkat na živou panenku 😉 .Hele jako 10 týdnů,to je ale mazec,to je už zachviličku 😕