IVF v únoru, březnu,... 2013 🙂

reennddyy
21. únor 2013

Ahoj holky,vím že je tu založená diskuze už o IVF,ale je poněkud starší a tak nějak to celý přečíst,by mi trvalo věčně.A tak sem se rozhodla založit další diskuzi na toto téma,tak se nezlobte 🙂 Jinak já mám naplánovanou IVF na březen...Dnes jsem vyfasovala injekce a od mrchy začínám píchat(kolem 2-3.3 má přít)...Tak bych si s někym o tom ráda povídala,vyměňovala názory,atd...

ak24
5. čer 2013

@renca1978 tojo ona to asi citila,,ale aspon se netrapila,,,

renca1978
5. čer 2013

@ak24 vis, za to budte radi, ze se netrapila..........ja jak pracuji leta v tom zdravotnictvi, tak treba u nas na ARU lezeli lidi klidne rok, vedelo se ze umrou, rodina se akorat trapila, a ten clovek taky............myslim, ze kazdej clovek by mel odejit dustojne, bohuzel ne pokazde je to mozne

ak24
5. čer 2013

tohle jso ty naše miminka jen to druhe nejde moc vidět

ak24
5. čer 2013

@renca1978 tojo

renca1978
5. čer 2013

@slaboska Hele aby ty si po produ nebyla prekvapena 😀 i Maruska dneska psala, ze se stava, ze se doktori netrefi.......aby se tobe nenarodil kluk jako buk 😀 😀 😀 😀 Bys musela narychlo vymyslet jmeno 😀 😀 😀 😀 A treba prvni co bys ze sebe dostala by bylo zmatene JOSEF 😀 😀 😀 😀

mariiianka
5. čer 2013

@slaboska podle čeho soudíš,že bude mít kluka,že by koule 😀 .A nevíš taky náhodou,jak jsem na tom já 😅

renca1978
5. čer 2013

@ak24 Nadherne 😉

renca1978
5. čer 2013

@slaboska a budes nakonec vozit kluka v ruzovym kocare 😀 😀 😀 😀

mariiianka
5. čer 2013

@renca1978 to by byla docela sranda co 😀 😀 😀 .Josífek tu běží od začátku,tak by si na jiný nevzpoměla 😀

slaboska
5. čer 2013

@renca1978 tak ti eknu,že ikdybych byla sebe vic ožrala pepču bych z pusy nevypustila 😀 my měli jmeno i pro kluka a mame na 100% Vanessku,protože genetik řikal,že vidi pipku jak zvon 😀
@mariiianka no trošku jsem kouly oprašila,ale pssst 😉 tebe vidim na holčičku 😉

slaboska
5. čer 2013

@renca1978 tak ja nevim co ti řekne Pepča až vyroste,že jsi ho oblikala jen do ružovyho,nemyslim si,že z toho bude odvazanej 😀 takže zlatej muj ružovy kočarek 😀

renca1978
5. čer 2013

@slaboska on se to nikdy nedozvi............nebudu ho fotit.......... 😀 a az vyroste z toho co mam nakoupeny tak dokoupim modry hadriky 😉 pak ho zacnu teprve zvecnovat fotakem 😀 😀 😀 😀 chytre nemyslis?

mariiianka
5. čer 2013

@slaboska tak tím pádem manžu klepne,už takhle má holek plný barák 😀 😀

slaboska
5. čer 2013

@renca1978 jenže,aby si pak nemyslel,že je adoptovany když nema fotky jak je uplny miminko.a ja si Vas vyhledam a řeknu mu,že chodil v ružovym 😀

slaboska
5. čer 2013

@mariiianka tak si bude muset najit brigadu,aby na ty vložky vydělal 😀

renca1978
5. čer 2013

@slaboska a ja bych mu rekla, vidis, toto je ta zla teta, co roztrhala vsechny tvoje fotky kdyz si byl malinky 😀 😀 😀

mariiianka
5. čer 2013

@renca1978 ale co když se bude ptát,proč nemá fotky jako miminko,co mu řekneš.Si bude myslet,že ho přinesla velká voda 😀 nebo že je snad adoptovaný 😀 😀

slaboska
5. čer 2013

@renca1978 😀 😀 😀 a ja bych mu řekla,že kecaš,že jsi na něm chtěla ušetřit,že ružovy bylo levnějši 😀

renca1978
5. čer 2013

@slaboska ja bych mu rekla, at te tete neveri, ze teta rada bumbá 😀 😀 😀 😀

slaboska
5. čer 2013

@renca1978 to ti neklapne,protože ja mu ukažu zpravy jak jsi tady psala,že bude chodit v ružovym 😀

renca1978
5. čer 2013

@slaboska tak jooo 😀

hanndy
5. čer 2013

Tak to docitani po vas hruza vzala jsem to letem svetem,pac na to jsem moc unavena,jako ale nedalo se nevsimnou ze@slaboska bude mit Josifka 😀 a ze zase vytahla kouly koukej ji schovat ty jedna
@ak24 krasny miminka,ale tolik chlapu ti nezavidim

ak24
5. čer 2013

@hanndy ahoj no doma mam tedy zatim jen jednoho ,,

hanndy
5. čer 2013

@ak24 to neva,ale ty zbyli tam taky jezdi ne?

hanndy
6. čer 2013

Dobre ranko maminy 🙂

slaboska
6. čer 2013

@hanndy dobre rano,jak jsi to přežila v praci?

mariiianka
6. čer 2013

také přeji hezký den........

mariiianka
6. čer 2013

@slaboska ahojky,hanndy,už nejspíš chrní 😀 .Já bych byla totálně mrtvá

mariiianka
6. čer 2013

@renca1978 ahojky,tady to bylo ráno v prosincovkách,něco pro tebe http://mimino.kvalitne.cz/index.php?file=uvodni... 😀

slaboska
6. čer 2013

@mariiianka no dlat tolik nčnich tak mě mužou pak rovnou zastřelit 😀