IVF v únoru, březnu,... 2013 🙂

reennddyy
21. únor 2013

Ahoj holky,vím že je tu založená diskuze už o IVF,ale je poněkud starší a tak nějak to celý přečíst,by mi trvalo věčně.A tak sem se rozhodla založit další diskuzi na toto téma,tak se nezlobte 🙂 Jinak já mám naplánovanou IVF na březen...Dnes jsem vyfasovala injekce a od mrchy začínám píchat(kolem 2-3.3 má přít)...Tak bych si s někym o tom ráda povídala,vyměňovala názory,atd...

renca1978
10. čer 2013

@hanndy cau, tohle se mi stalo loni, ten den jsem vysazela, pote prisla prutrz s kroupama a vsechno v prd......pak ma cloveka neco bavit........................

renca1978
10. čer 2013

@reennddyy mne taky bolely prsa, myslela jsem, ze je to z utrose...............ale nebylo 😀

mariiianka
10. čer 2013

@renca1978 čauky,vypadám dost blbě 😀 .To víš ráno brzo vstávám,tak jsem se nudila 😀

mariiianka
10. čer 2013

tohle je náš drak nebo dračice 😀

mariiianka
10. čer 2013

@reennddyy ahojky,tak super dušík se objevil,tak nadějně to vypadá.Držím vše co mám,tfuj tfuj tfuj.Bude to tam 😵 .Zkus testík odpoledne,já ho měla silnější než ranní.Hele jak jednou testneš,tak pak se z tebe stává testovací maniak 😅 a prostě ti to nedá.To musí prostě dopadnout!!!!!!

ratatooy
10. čer 2013

@mariiianka ahooj pěkná profilovka,už aspon víme s kým píšeme😀sluší ti to

ratatooy
10. čer 2013

jinak mi jsme vypouťovaný pařák tu byl jak svina,na lsuničku se ani nedalo být,malej má z toho zas rýmu,už byl dlouho zdravej🙂

mariiianka
10. čer 2013

@ratatooy ahojky,no ta je ale 3 roky stará ,radši 😀 .Taky mi to bylo už blbý,aby jste nevěděli s kým tady vůbec kecáte 😀 😀

ratatooy
10. čer 2013

@mariiianka no tak moje je 2 roky stará že bych našla letošní

mariiianka
10. čer 2013

@ratatooy u nás taky pařáky,až opět včera se to zkazilo.Jinak já jsem vyřízená,rýmu mam taky a ráno jsem ani promluvit nemohla.Láduju do sebe čaje s medem a citronem.A myslím,že nebude trvat dlouho a lehne i Aďa,ráno rýmu a myslím,jestli jí nebylo dobře,ale do školy se jí chtělo,tak uvidíme s jakou příjde.Já už se z toho fakt picnu

ratatooy
10. čer 2013

@mariiianka n jako malej byl nemocnej skoro v tahu od listopadu do dubna

ratatooy
10. čer 2013

holky jste nekterá taky ve skupině prosincovky?to je až neuvěřitelný,zatím všechny hlásí kluky,nikdo holku

mariiianka
10. čer 2013

@ratatooy já tam jsem,ale já to ještě nevím co to bude 😒 .To je mazec,snad se to brzo obrátí

ratatooy
10. čer 2013

@mariiianka ja doufám že mi třeba řekne zitra ale stejne si myslim že 14tt je na to ješte brzy spíš až tak 16-20tt

mariiianka
10. čer 2013

@ratatooy asi záleží jak který dr.má utz,u nás to vidět nebylo.No dr.byl rád,že udělal aspoň fotku,protože sebou mrkal,jak blázen 😀 ,tohle jsem u Aďy nezažila,takže z toho vyplývá,že to bude až mooooc živý trvor 😀 😀 .A začínám to na sobě pociťovat i večer když jsem v klidu,že si tam žblabuní 😅

renca1978
10. čer 2013

jeste slaboska by mhla mit nejaky foto 😉

mariiianka
10. čer 2013

@renca1978 a kdepak vůbec dneska je

ratatooy
10. čer 2013

@mariiianka jj ja to cejtim už taky lehky bublinkování,dr ma utz dobrej nejakej novej že muže delat i 3D a natači videa asi si neham videjko udelat,tak třeba aspon naznačí co to bude

renca1978
10. čer 2013

@mariiianka jako citis pohyby?ja teda vubec nic................. 😒

mariiianka
10. čer 2013

@ratatooy to dr.má přesně taky,ale jak říkml,mrskal sebou,takže smůla.Hold si musím ještě počkat,ale mě je to celkem fuk co to bude,hlavně aby výsledky byli teď dobrý,o nic víc mi nejde.

renca1978
10. čer 2013

@mariiianka ty si byla u dr?krasne miminko 🙂

renca1978
10. čer 2013

@mariiianka ja jsem doma...............

mariiianka
10. čer 2013

@renca1978 tak malinečko,spíš takový šimrání.Ale až večer v klídku.Si z toho nic nedělaj,já při prvním těhu je cítila až po 20 týdnu,takže času dost 😉 .Hlavně se nezačni stresovat

ratatooy
10. čer 2013

to vám sem musim dat,jak jsme byli na svatbě,náš je ten co vypadá že řve do BOJEEE

renca1978
10. čer 2013

@mariiianka muzes to k necemu prirovnat?jak to poznam?

renca1978
10. čer 2013

@ratatooy Jééééééééééééé, nadherna fotecka, je krasnej 😉

renca1978
10. čer 2013

@ratatooy si ho uplne nadherne oblekla, fesak...........to je bombice 😎

mariiianka
10. čer 2013

@renca1978 no jestli ti to připadá,že jsem si to fotila doma 😀 ,jsem tady psala,že jdu v po na screening a utz.A mě je jasný,že ty jsi doma 😅 ,jsi psala že by slaboška mohla dát taky fotku a já se jen ptala tebe,kde dneska je,že tu není 😀 😀 😀 .Ty jsi nějaká mimo 🙄

ratatooy
10. čer 2013

@renca1978 renčo prorodičky to poznaji spíš až kolem 20tt

renca1978
10. čer 2013

@mariiianka ted si to ctu, ja jsem uplne misuge...................