IVF v únoru, březnu,... 2013 🙂

reennddyy
21. únor 2013

Ahoj holky,vím že je tu založená diskuze už o IVF,ale je poněkud starší a tak nějak to celý přečíst,by mi trvalo věčně.A tak sem se rozhodla založit další diskuzi na toto téma,tak se nezlobte 🙂 Jinak já mám naplánovanou IVF na březen...Dnes jsem vyfasovala injekce a od mrchy začínám píchat(kolem 2-3.3 má přít)...Tak bych si s někym o tom ráda povídala,vyměňovala názory,atd...

sisi137
13. bře 2013

@renca1978 nebooj nebude, taky si myslím, že je to podle hladiny hormonů. Opravdu se nedává běžně a často stačí ten utrouš. Já jsem například docela ráda za to, že ho nemám-do hýžďového svalu bych si opravdu netroufla aplikovat sama a chodit každý den na středisko-není tam moc příjemná sestra 😒

renca1978
13. bře 2013

@sisi137 🙂

mariiianka
13. bře 2013

holky mam otázku,možná asi blbou,ale v kolik hodin ráno a večer jste píchali puregon.Je to jedno???

hanndy
13. bře 2013

@mariiianka je to uplne jedno spis jak to vyhovuje tobe casove

mariiianka
13. bře 2013

@hanndy aha,tak děkuji.Já jen že jsem se zapoměla zeptat a myslím,že nervy u mě už začínají pomalu pracovat,jestli to vše zvládnu a tak 😅 .Ještě aby došla zítra ms a nikde se netoulala

hanndy
13. bře 2013

Neboj to zmaknes je to brnkacka,tak at zitra dorazi mrcha jedna

reennddyy
autor
13. bře 2013

@hanndy až moc často ☹

reennddyy
autor
13. bře 2013

Ahoooj holky omlouvám se že píši až teď, ale nešel mi internet 😠 Jinak v pátek v 7:30 mě čeká OPU Na levo 6folíků a na pravo 2folíci .Dnes sem píchala v 18:00 poslední injekci orgalutranu a puregonu a ve 21:00 jsem píchala pregnyl a už píchat nic nebudu 😀 Hurá Jen se chci zeptat, na OPU musím být odmalovaná?

hanndy
13. bře 2013

@reennddyy super a byl tam zase S. Hele radsi jo oni to nemaji moc radi,hlavne to mas psany v tech papirech,ale ja mela jen lehce vzaty rasy,abych nevypadala jako uplny zombi 🙂

renca1978
14. bře 2013

@reennddyy Jeeeeee, to mas stejne jako ja, akorat o tyden pozdeji, taky jsem posledni pichala ve stredu, a Pregnyl ve 21 hod. 🙂
Mne predem rikali, ze mam bejt taky odlicena,a dokonce jim vadily gelovy nehty. 😀 Kazdopadne jsem prisla odlicena, rasy mam umely, ty jsem fakt sundat nechtela 😀

meyryen
14. bře 2013

@reennddyy Musela jsem být odlíčená a nesměla jsem mít na sobě ani pleťový krém, prý bych mohla po kontaktu s dýchací maskou dostat vyrážku. A pokud se nepletu tak nehty musí být odlakované z toho důvodu, že na nehtovém lůžku se prvně projeví, že se do mozku nedostává kyslík, začnou měnit barvu.....

ratatooy
14. bře 2013

@meyryen jj to je pravda poznava se to podle nehtu ale ja sem myslim gelovky mela a nic neřikali

ratatooy
14. bře 2013

@sisi137 v našem caru se fakt dava běžně stejne jak utrogestan prvne agolutin pak utrogestan

reennddyy
autor
14. bře 2013

@renca1978 Jojo to tam mám napsané v papírech taky...Odlíčená,odlakované nehty a žádné gelovky...No já snad dneska ani neusnu,jak se těším 😀 No tak alespoň budeš vědět výsledky o týden dřív 😉

reennddyy
autor
14. bře 2013

holky a jak ste snášeli tu narkozu a pak bolest v podbřišku?

renca1978
14. bře 2013

@reennddyy Budu ti drzet palecky 😉

reennddyy
autor
14. bře 2013

@renca1978 Děkuji 😉 Já tobě též ať brzy najdeš na testíku // 🙂 A kdy můžeš testovat?

meyryen
14. bře 2013

@reennddyy narkoza byla uplně v pohodě, probudila jsem se až na pokoji. Bolest nebyla tak strašná, spíš jako silnější menstruace, ale jen jsem řekla sestřičce, že břicho cítím, tak mi donesla kapačku na bolest, takže pohoda...potom už ok, jen jsem celý den byla ospalá. Fakt nic dramatického...

reennddyy
autor
14. bře 2013

@meyryen Tak to je dobře,protože já a narkoza.děs,vždy sem po ní zvracela 😖

meyryen
14. bře 2013

@reennddyy Já mám zas paniku, že už se neprobudím 😀

bendina
14. bře 2013

čauky všechny, tak na UTZ mi řekli, že těhotná jsem, ale že vidí jen malinkatý váček, že je hodně brzo, že nejlepší by bylo přijít za dva týdny, ale že je jasný, jak jsme nedočkaví 🙂 🙂 , takže znovu jdeme ve středu 20.3. a snad budeme chytřejší 😉 , držte palečky,!!! 😀

renca1978
14. bře 2013

@reennddyy ja prave vubec nevim, ET byl 11.3, a kontrola ma bejt za 20 dni se vzorkem moci.......... mam dostat 23.3, tak asi pockat do tohoto datumu a pak kdyz neprijde mrcha tak to zkusim, ale strasne se bojim, ze to zase neklaplo, dneska mam nejakej divnej pocit, jit do dalsiho kola si nechci radsi ani predstavit, musi to ted vyjit...............

renca1978
14. bře 2013

@bendina Hodne stesti 😉 tise blahopreji 🙂

meyryen
14. bře 2013

@bendina Tak ať Vám to rychle utíká 😉

bendina
14. bře 2013

@renca1978 děkuju 😉

bendina
14. bře 2013

@meyryen děkuju moc

ratatooy
14. bře 2013

@reennddyy narkoza v poho ani se mi pak už nechtelo po ni spat a bolest sem žadnou necitila

ratatooy
14. bře 2013

@bendina gratulujhem a posilame hodne sil

slaboska
14. bře 2013

@bendina tak ti gratuluji,vdiš tak ses dočkala 😀 a kolikkaty tyden ti vypočitali?

hanndy
14. bře 2013

@bendina potichoucku gratuluji,aby jsme jeste neco nezakrikly 😉