IVF v únoru, březnu,... 2013 🙂

reennddyy
21. únor 2013

Ahoj holky,vím že je tu založená diskuze už o IVF,ale je poněkud starší a tak nějak to celý přečíst,by mi trvalo věčně.A tak sem se rozhodla založit další diskuzi na toto téma,tak se nezlobte 🙂 Jinak já mám naplánovanou IVF na březen...Dnes jsem vyfasovala injekce a od mrchy začínám píchat(kolem 2-3.3 má přít)...Tak bych si s někym o tom ráda povídala,vyměňovala názory,atd...

renca1978
13. čer 2013

@mariiianka presne to jsem si rikala i ja.....................akorat bych chtela videt toho dementa co vymyslel ty vychazky pro tehule..............je to jako vezeni...............nedokazu si predstavit, ze bych byla v Praze v byte.............bych zesilela za tech 9 mesicu..................jak rikas, uz aby to bylo!!!!!

mariiianka
13. čer 2013

@renca1978 neboj léto se překulí a je to tu hned 😉 .Nejradši bych letos to léto přeskočila úplně a šla rovnou do prosince 😀

ratatooy
13. čer 2013

@slaboska jo i to se stává neboj nezešedivíš,ale je to nekdy na mašlu,náš řval párkrát a i tak toho bylo dost,ale představa že mi díte třeba pul roku řve hlady protože mamina chce za každou cenu kojit,to neni nic pro me,třeba ty kamošce řvala si myslim hladem,,kamoška řvala
taky protože už ani nemela bradavky ale vydržela a kojila dlouho to bych nedala

hanndy
13. čer 2013

@mariiianka kdyz ja uz si prijdu zbytecna,nemam si s vama o cem psat je to na prdlacku a to jeste dneska jedu ke kamosce a pry mi chce neco rict,tak to je jasny co ze? To budu uz uplne na dne,tak jsem proste mrzuta no,dystak me poslete do prd...a ja pujdu

mariiianka
13. čer 2013

@hanndy ale prosím tě,žádná zbytečná,to tady vůbec nepiš!!!Seš naše a hotovo 😉 .No je mi to jasný,to položí každýho,kdo tím prochází ☹ .Kdy se u tebe začne něco dít,promiň asi jsi to tady už psala,ale nechce se mi to hledat.My jsme tady všechny s tebou a budeme i nadále,pokud budeš o nás stát 😉 .To by jsi nás tam mohla poslat jedině ty,že ti tady s tím lezeme na nervy ☹

hanndy
13. čer 2013

@mariiianka dekuju,nak to ted nedavam a vsechno je mi hned lito,ted neplanuju nic nemam na to silu a psych.jsem v prdeli.. vy mi na nervy rozhodne nelezete a jen si piste jak do ted ja az se zmatorim,tak zase budu

mariiianka
13. čer 2013

@hanndy chápu,až nabereš nový síly,tak to půjde 😉

mariiianka
13. čer 2013

tak se jdu na vás podívat a tady nikdo.Tak nic vracím se drbat bazén

slaboska
13. čer 2013

halo je tu už někdo 😀
@hanndy tak nam napiš nějaky tema a mi se chytneme 😀 ale vubec nam tady nevadiš.jak bylo v praci?
@renca1978 a nenpsala jsi vzadu datum 30.5.?ja to tak 1x omylem udělala a taky mě ten posl.den neproplatili až dalši měsic.a tobě už tenhle tyden přišla nemocenska?mě ne 😠 😠

slaboska
13. čer 2013

jo,však si mě nikdo nevšimejte,ja si tady pokecam sama 😀

slaboska
13. čer 2013

ja kdybych porodila,tak Vy než to zjistite tak už bude i z porodnice doma 😉

slaboska
13. čer 2013

přišla uř Vam všem nemocenska?

slaboska
13. čer 2013

tak vidim,že dneska už si mě tady nikdo všimat nebude ☹ tak se jdu koukat na tv.pěkny večer papa

renca1978
13. čer 2013

@slaboska jooooo, mne chodi uz 7. den v mesici 😉

renca1978
13. čer 2013

@slaboska prave jsem si na to davala pozor, urco tam bylo 31.5, proto tomu nerozumim 😠

mariiianka
14. čer 2013

@slaboska ahojky,tak koukám,že sis tady včera hezky pokecala viď 😀

slaboska
14. čer 2013

@mariiianka jo pokecala 😠 všichni jste se na mě vyprd.aspon renča pak trochu zareagovala 😉

mariiianka
14. čer 2013

@slaboska já tu byla odpo,to taky semnou nikdo nechtěl mluvit,tak jsem šla na ten bazén

slaboska
14. čer 2013

@mariiianka semnou pak taky nikdo nekomunikoval,asi nějaky vypadek 😀

mariiianka
14. čer 2013

@slaboska asi to sluníčko přerušilo 😉 .Ale dneska je u nás teda zase nic moc ☹ .To jsem myslela jak to dodělám,ale je na mě zima

slaboska
14. čer 2013

@mariiianka tak u nas sluničko prosvita,ale spiš je zataženo,ale brutalni dusno ☹ už at mame napušteny bazen,přišti tyden hlasi i 30 stupnu.

renca1978
14. čer 2013

cauky mnauky 😀 u nas prsiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii, kde jsou ty slibovany vedra???????????????????????????????ach joooo

renca1978
14. čer 2013

holky zase dalsi silena noc.......................tak minule jsem spala skoro do 11 hodin, a ted cumakuju od 6 hodin..........co se to deje????

mariiianka
14. čer 2013

@renca1978 ahojky,no minule jsi to přetáhla,tak dnes hold jsi vstala dřív no 😀

mariiianka
14. čer 2013

@renca1978 a neboj vedra budou,od příštího týdne až 32,to bude mazec 😕

slaboska
14. čer 2013

@renca1978 dobre rano,no tak nemusiš prospat cely den 😉 ja se tedka pořad budim kolem 5 😠
@mariiianka tak budeme ležet s notasem u bazenu a přežijeme i ty horka 🙂

renca1978
14. čer 2013

@mariiianka Hele never vsemu, co vidis v televizi, ja myslim, ze tak horke to zase nebude, oni tu predpoved do nedele jeste 100x zmenej 😀 😀 😀

mariiianka
14. čer 2013

@slaboska to sice u bazénu ležet můžu,ale zatím je prázný 😒 .Vy už jste ho zajisté zprovoznili

renca1978
14. čer 2013

@slaboska Vcera byl super den, prijela mi ta tehotna kamoska, tak jsme se opalovali u bazenu, a vecer jsme s manzou sli na grilovacku k jeho rodicum..............docela jsem se vcera opalila, mne palili ramena i zada 😀 konecne jsem vecer mazala i neco jinyho nez bricho 😀 😀 😀 😀

mariiianka
14. čer 2013

@renca1978 na tv nekoukám,na tu nemám čas nějak teď přes léto