IVF v únoru, březnu,... 2013 🙂

reennddyy
21. únor 2013

Ahoj holky,vím že je tu založená diskuze už o IVF,ale je poněkud starší a tak nějak to celý přečíst,by mi trvalo věčně.A tak sem se rozhodla založit další diskuzi na toto téma,tak se nezlobte 🙂 Jinak já mám naplánovanou IVF na březen...Dnes jsem vyfasovala injekce a od mrchy začínám píchat(kolem 2-3.3 má přít)...Tak bych si s někym o tom ráda povídala,vyměňovala názory,atd...

slaboska
16. čer 2013

@renca1978 ja mam ten monitor dechu co ty,tys psala,že je dobry tak ja si koupila ten stejny.pry je to stresujici,že to vydava falešny poplachy,tk jsem z toho takova přešla.člověk chce dat mimču prvni posledni a pořad to někdo hani.nepišeš si sama 🙂 ja byla Vanessce věšet pradlo.a mysliš,že se na prani pro mimčo muže použivat avivaž?ty jsi takova sběratelka,ja taky hned vše vyhazuji a pak si nadavam 🙂

renca1978
16. čer 2013

@slaboska tak to vim, avivaz se pry pouzivat nesmi.............jen ty detsky prasky na prani, pr. Lovela............Co se tyce toho monitoru, primar od nas z prace mel taky ten Baby sense u obou deti, sam mi ho doporucil.........rikal, ze teda rve jako krava 😀 ale tak to ma bejt 😉

slaboska
16. čer 2013

@renca1978 jj,tu lovelu mam.to je blby,že se nemuže použivat avivaž,to pradlo moc nevoni ☹ jen at to řve,aspon budeme vědět,že to funguje,jak se znam tak pravidlně to budu zapominat vypnout než Vanessku vytahnu 🙂 ty maš zitra velky den,že? 😀 😀

renca1978
16. čer 2013

@slaboska joooooooooooooooo, jsem zvedava, zase mam obavy, jestli je vse ok.......zase bude dalsi probdela noc 😠

renca1978
16. čer 2013

@slaboska taky sirikam, ze je sskoda, ze se nepouziva avivaz, ale miminka vonej i bez avivaze 😉

slaboska
17. čer 2013

@renca1978 dobre rano,tak noc jsi přežila 🙂 neboj vše bude ok,nevim proč by nemělo.a v kolik tam jdeš?

slaboska
17. čer 2013

dobre rano všem 😀 😀

slaboska
17. čer 2013

koukam,že se tady zase všichni semnou bavi 😠 vy jste si snad udělaly jine stranky a zapoměly jste mě o tom řict 😀 😀

renca1978
17. čer 2013

@slaboska Ahojky, rano mi psal dr. ze to potrebuje presunout na 13.30, jsem strasne nervni..........mam doma lakmusovy papirky na moc, a ten tam pokazdy nosim...........a porad mam v moci bilkovinu 😠 pry to tehotny mivaj, no ja nevim............

ak24
17. čer 2013

ahoj holky jak snašite to horko..

ratatooy
17. čer 2013

ahoj ja zatim dobře zítra konečne vyrazíme na plovku

ratatooy
17. čer 2013

@renca1978 no občas to tehule mivaj ale at na tebe davaji pozor,kdyby ji bylo hodně a pak se k tomu ještě zvedl tlak tak by to nemuselo byt moc dobry pro telo a pro mimi

ratatooy
17. čer 2013

@renca1978 taky mame baby sense 2 je nejlepší,a fakt řve manža vždycky vyletel z kuže když sem to zapominala vypnout a jednou sme vyletely oba když sme spaly a začalo to vřískat,jinak lovela moc dobře nepere,a aviváž používám batole

renca1978
17. čer 2013

Ahojky, poslusne hlasim, ze pohlavi je nadale neznamo ☹

slaboska
17. čer 2013

@renca1978 ahojky,jak to?schovava se? 😀
@ratatooy proč je lovela špatna?co je teda lepši?

renca1978
17. čer 2013

@slaboska jojo, schovava se..................jeste mne vydesil zanetem mocaku, podle toho lakmusoveho papirku, ale asi jsem spatne odebrala, neslo o stredni proud moci............zopakla jsem to, jak jsem se vratila, mam par tech papirku doma a nic..............chtel prave taky poslat moc na kultivaci, cevkovanou, ale asi na tom prdim, myslim ze to bylo tim spatnym odberem............nemam zadny potize a na urologii jsem prece byla..............tak ti nevim 😒

slaboska
17. čer 2013

@renca1978 tak pokud ti to nic neukazuje tak si myslim,že to je ok.vem si,že mě to ty papiry ukazovaly.takže se s tim nestresuj.

ratatooy
17. čer 2013

@slaboska špatna asi ne ikdyž v d-testu neprošla moc dobře ale nepere vubec fleky,ja nevim ja sem to moc neřešila proste sem koupila persil bílej nebo jakejkoliv gel sensitiv,ještě sem použivala hodně dreft

ratatooy
17. čer 2013

@renca1978 tak na to se vyprdni

slaboska
17. čer 2013

@ratatooy tak s těma flekama maš pravdu,dostala jsem tak 10 body od segry a měli fleky a nevyprali se,ale ja myslela,že to je těma flekama a ne praškem ☹

ratatooy
17. čer 2013

@slaboska tak nektery se třeba nevyperu ani takikdyž ja sem vetšinou vyprala i od příkrmů,u malyho mimča uplně všechno

slaboska
17. čer 2013

@ratatooy a tos měla ten persil?pry ty mimča na to byvaji alergicky,tak ja nevim.zkusim toschvalně vyprat v Arielu a uvidim.

ratatooy
17. čer 2013

@slaboska jo mela sme bílej sensitiv na obale je ženská s miminem nebo aspon bývala,hele ono to neni tak drastický to už musí být vyloženě atopik aby na to mel alergii

ratatooy
17. čer 2013

holky budete pořizovat epi-no,ja ho mela poprve ale nakonec sem nevyužila co sem nacvičila ale určo jdu do toho zas

renca1978
17. čer 2013

vyborne perou ty kapsle od Arielu, ale nevim, jestli delaj nejakou radu sensitiv.............

renca1978
17. čer 2013

@ratatooy prave, ze se citim dobre, zadne priznaky zanetu nemam, a necham se cevkovat zbytecne se mi moc nechce 😒

slaboska
17. čer 2013

@renca1978 neplaš,bude to ok.kdybys neměla y papirky tak o tom ani neviš 🙂

slaboska
17. čer 2013

@renca1978 ty a mariiianka už šla rodit,že tu tak dlouho nebyla 😀 😀

renca1978
17. čer 2013

@slaboska taky jsem si rikala, kde asi je.........................kdy tady byla vubec naposledy???jdu mrknout do historie 😉 a co ty?jak se mas?co brisko, porostlo?

renca1978
17. čer 2013

@slaboska jestli dobre koukam, tak 14.6 tady byla naposledy, to je divny, byvala kazdej den..............ale venku je krasne, tak ma mozna nejakou praci venku