IVF v únoru, březnu,... 2013 🙂

reennddyy
21. únor 2013

Ahoj holky,vím že je tu založená diskuze už o IVF,ale je poněkud starší a tak nějak to celý přečíst,by mi trvalo věčně.A tak sem se rozhodla založit další diskuzi na toto téma,tak se nezlobte 🙂 Jinak já mám naplánovanou IVF na březen...Dnes jsem vyfasovala injekce a od mrchy začínám píchat(kolem 2-3.3 má přít)...Tak bych si s někym o tom ráda povídala,vyměňovala názory,atd...

mariiianka
24. čer 2013

@renca1978 teda Reni tobě to sekne 😉
@slaboska no vidíš,aspoň ti vydrží dýl.Že si ale dali načas co

slaboska
24. čer 2013

@mariiianka neboj,mě je jedno kdy to pošlou,ja to vždy utratim stejně rychle 😀 a co u tebe noveho?

mariiianka
24. čer 2013

@slaboska no já bych se taky nezlobila,kdyby poslali už další.Ono je pořád za co utrácet 😅 .U mě nového snad ani nic,jak už jsem psala Renče,tak mě v po čeká KO

slaboska
24. čer 2013

@mariiianka taky bych si ju nechala libit 3x do měsice.jj,četla jsem,že tam jdeš a už se těšiš,že? 🙂

mariiianka
24. čer 2013

@slaboska samo,že se těším,po 3 týdnech to bude zase zážitek 😅

slaboska
24. čer 2013

@mariiianka ja jsem rada,že chodim co 14 dni,3 tydny je na mě hodně 🙂 jsem rada když vidim,že je vše ok a to mě tak na těch 14 dni uklidni a jdu znova.

mariiianka
24. čer 2013

@slaboska hele,já si to nesmím nějak připouštět,to bych se zbláznila,takže jsem v klídku 😉 .V prvním těhu jsem chodila jednou za měsíc.A ty už to máš za pár,zachvilku už budeš Vanesku držet v náruči 😉 🙂

renca1978
24. čer 2013

@mariiianka Marusko dekuju 🙂 ale to ten makeup, pod tim zombie............ale je mi cim dal lip 🙂 snad budu do tri dnu fit 🙂

renca1978
24. čer 2013

@slaboska jojo, Vuitton mam rada, mam jen par vecicek 😉 Tak koncert byl bozi, az na to pocasi.............prselo celou dobu, ale mne to moc nevadilo, bylo to uzasne a hrali skoro 3 hodiny.......bohuzel pridali jenom 1 song.........ale skvele to bylo, i jsem si zatancila 😉 😉 😉 😉

mariiianka
25. čer 2013

@renca1978 ahojky,tak to je super,že už je ti lépe a včera sis to mohla užít 😉 .Jinak u nás od včera leje snad v jednom kuse,fakt hrůza,ani se nedá nikam vylízt.Teda ono by se dalo,ale nějak se nechce v takovým počasí 😠

slaboska
25. čer 2013

@renca1978 jj,tak mam louis rada,mam od nich hodně kabelek na ty jsem ulitla 😉 to je dobře,že sis to užila,aby Pepik nebyl nějaky tanečnik 🙂
@mariiianka člověk si řekne za par,ale jestly jsem někdy řikala,že se mi to tahne tak je to nic proti tomu jak se mi to zastavilo tedka 😠 no 1x za měsic tak to by mě ranilo 😉 ale jak si člověk zvykne chodit 1x za 3 tydny tak ti to utika tak jak mě 14 dni.

mariiianka
25. čer 2013

@slaboska to máš pravdu,ten poslední měsíc je nejhorší.Ale uteče to i tobě a srpen je tu coby dup 😉

slaboska
25. čer 2013

@mariiianka no už aby,už se těšim až budu Vanessku fakt držet 🙂 ja vim,to my tady všichni,ale musime pěkně postupně 🙂 u nas konečně přestalo pršet,tak snad to vydrži.co u Vas?

mariiianka
25. čer 2013

@slaboska neboj,my tě nepředběhneme 😀 .Pršet?Co to je.Tady leje a leje,už od včera a obávám se,že i nadále bude,ach jo 😒 .Už jsi byla vyřizovat tu mateřskou?

slaboska
25. čer 2013

@mariiianka u nas začalo včera k večeru a pršelo do tedka.ve čtvrtek jdu k obvodakovi ukončit neschopenku a to pry slouži jako listek na penize a mam papir na mateřskou a to pry vše dam učetni.mam to k 1.7.pak se mi pry ozve OSSZ a pujdu tam vyplnit papir jak dlouho budu pobirat mateřskou atd.už se těšim až mi ty vychazky skonči,fakt je to otrava,však to znaš.

mariiianka
25. čer 2013

@slaboska tak u nás od včerejšího rána a pořád.Asi si pořídím lodičku 😀 .No vidíš,už ve čtvrtek,to je hezký,taky bych se už chtěla dočkat,ale si musím ještě dlooouho počkat.Je to fakt otrava se řídit časem 😠

renca1978
25. čer 2013

cauky holky

slaboska
25. čer 2013

@mariiianka ale taky se dočkaš 😉 je to na prd,třeba minuly tyden když byli ty horka tak bych si šla nakoupit nejraději v 8 rano než byl takovy pecen,ale člověk nemuže 😠 ja nechapu,že ty těhule tak buzeruji,ja teda za celou dobu neměla kontrolu žadnou,ale na to se člověk nemuže spolehat.jak lodku,pořid si jachtu at lidi vidi jak se maš dobře 😀

mariiianka
25. čer 2013

@renca1978 ahojda,už jsi se dospala 😉

renca1978
25. čer 2013

to je sranda, dnes dorazili penize z pojistovny na ucet a uz je zase voda ve sklepe, to mne vazne bavi...............to az uvidi vecer manza tak se z toho pos..........Uz to bylo skoro suchy.........

slaboska
25. čer 2013

@renca1978 dobre ranko

renca1978
25. čer 2013

@mariiianka hoj, no jooooooooooo, je mi dobre, kdyby mne nevzbudil pes, tak spim jeste ted 😀

mariiianka
25. čer 2013

@renca1978 jejda,to už zase plavete?Hlavně že pojišťovna něco dala

renca1978
25. čer 2013

@slaboska kujuuuuuuuu 😉

renca1978
25. čer 2013

@mariiianka to jo, ne uplne plaveme, ale tak 2 cm uz tam zase jsou.......teda co se tento rok deje????

renca1978
25. čer 2013

VcerA JAK NAS PROHLIZELI PRED VSTUPEM NA STADION, TAK PANI MI RIKA:pod tou bundou mate tasku?????vytahnete ji.............a ja na to:neeeeeeeee, mam tam miminko, a vytahnout ho teda rozhodne jeste nechci 😀 😀 😀 😀 😀 jsme se tam nasmali

mariiianka
25. čer 2013

@slaboska to buď ráda,že si k tobě kontrola nepřišla.Já to musím risknout v pátek,vezu Adélku do školy pro vízo,tak snad bude klid.Snad mě nebudou kontrolovat každých 14 dní 😅

mariiianka
25. čer 2013

@renca1978 😀 😀 😀 tak to je mazec

slaboska
25. čer 2013

@renca1978 pry vytahnete tu tašku 😀 s tou vodou to je sila,tak co pojištovna zaplati zase proto si člověk plati přece pojistku 😠
@mariiianka tak snad tě nechaji v klidku,ale jim to pry vybira počitač kam pujdou.každy rano každy dostane seznam kam ma jit,na někoho to nevyjde vubec na někoho 5x 😠 kdyby ti chytli tak si zajdeš k Dr.a maš klid.

mariiianka
25. čer 2013

@slaboska tak doufám,že to v pátek nepadne na mě 😀 .Hele přesně,já si myslím,že by mě dr.zachránil 😉 .No budu doufat