IVF v únoru, březnu,... 2013 🙂

reennddyy
21. únor 2013

Ahoj holky,vím že je tu založená diskuze už o IVF,ale je poněkud starší a tak nějak to celý přečíst,by mi trvalo věčně.A tak sem se rozhodla založit další diskuzi na toto téma,tak se nezlobte 🙂 Jinak já mám naplánovanou IVF na březen...Dnes jsem vyfasovala injekce a od mrchy začínám píchat(kolem 2-3.3 má přít)...Tak bych si s někym o tom ráda povídala,vyměňovala názory,atd...

slaboska
19. bře 2013

@renca1978 nemaš za co,ja si tim taky prošla a vim jaky psycho to je čekat na vysledek.neboj dopadne to dobře.ikdyž jsem ti už psala ja pořad plašila do 3.měsice,hlavně si nečti o nemocich atd.to byla moje obliba a pak jsem to hnedka viděla jak to mame 😉 ja tenkrat když našla // tak jsem řvala přes celej barak až se manžel nestačil divit 😉 ani neviš jakou radost mam za tebe 😀

renca1978
19. bře 2013

@slaboska ja jsem ted zase cetla, ze je 8 den na testovani brzy, a ze tam za dva dny vubec ty // bejt nemusej, pry se muze jednat o nejaky chemicky tehu, no brrrrrrrrrrrrrrrr, uz nic nectu 😉 😉 😉
Jinak ja taky dopo bulela, slzy jako hrachy 😀

ratatooy
19. bře 2013

@renca1978 jeeeee tak to taky potichu gratuluju věřím že se prdolka udrží a dotáhnete to až do konce

slaboska
19. bře 2013

@renca1978 vubec to nečti,ja to četla tenkrat taky a akorat jsem pořad schyzovala,bud rada,že tam jsou a vydrži tam,neboj.ja měla 2 čarku uplně slabou,opravdu vditelnou jen na světle a zustala.to věřim,že jsi měla hrachy,člověk tomu pořad nechce uvěřit,že?

renca1978
19. bře 2013

@ratatooy dekuju 😉

renca1978
19. bře 2013

@slaboska no presne, po 3 letech snazeni, uz jsem neverila, ze to nekdy prijde

renca1978
19. bře 2013

@slaboska I kdyz vim, ze jsou i lide, co se snazej jeste mnohem dyl

slaboska
19. bře 2013

@renca1978 nam to trvalo 2 roky,uplně tě chapu jak se citiš.ja si tenkrat řikala,že nemužeme mit takove štesti,aby se nam to ovedlo na 1 a tedka si řikam a proč ne,taky si to už zasloužime 😀 tak jako Vy 😀 😀

renca1978
19. bře 2013

@slaboska Ty mluvis uplne jako ja, presne to si taky rikam, a rikala jsem si..................budeme dobri rodice 😉

slaboska
19. bře 2013

@renca1978 taky si řikam,že budeme dobři rodiče,hlavně mu dame prvni posledni,ale to Vy taky 😉 ty jsi už doma nebo jěště chodiš do prace?a co na to řikal manžel?ten muj tomu pořad nechtěl uvěřit 😀 až to měl potvrzene z krve tak se radoval 😎

renca1978
19. bře 2013

@slaboska No, ja mam PN od odberu vajicek, protoze pracuju jako zachranar na ARU, a tam bych bejt nemohla, manzel ma dnes svatek, tak dostal ten nejkrasnejsi darek 🙂

slaboska
19. bře 2013

@renca1978 to je masakr kolik mame společneho,ja test dala manželovi k narozkam 😀 ja jsem doma od začatku stimulace a jsem rada,aspon jsem na vše měla klid.tedka už budeš doma hooooodně dlouho 😀 a budete mit pěkny vanoni darek 😀

renca1978
19. bře 2013

@slaboska Tak to si mu dala taky krasny darek 😉 koukala jsem ze pokud vse by dobre dopadlo, termin porodu by byl na Mikulase, ale to je jeste hoooooodne daleko 🙂

slaboska
19. bře 2013

tak,aby se ti nenarodil nějakej čert 😀 člověk si řekne hodně daleko,ale řeknu od toho co mi v Car potvrdili,že jsem těhu to strašně leti.anit omu nchci věřit,že jsem začala 5 měsic,už se začinam bat porodu 😀

renca1978
19. bře 2013

@slaboska tak to budes mit hezky letni mimi 🙂 neboj, mame to vymodleny, budes se tesit, a utece to. 🙂 nezapomen ze si pojedes do spitalu pro mimiska, domu pak pojedete jako rodina 🙂 Rodis v Praze?

slaboska
19. bře 2013

@renca1978 když jsem si yslela,jak je lehky otěhotnět,že vysadim prašky a max.do 3 měsicu jsem těhu-naivka 😀 tak jsem vždy řikala,že nechci byt těhotna na leto hlavně červenec,srpen.a tedka jsem rada,že těhu vubec jsem a rodim v srpnu 😉 budu rodit v Olomouci,protože jsme se přestěhovali.a kdy jdeš na krev?

renca1978
19. bře 2013

@slaboska taky jsem si nikdy nemyslela, ze otehotnet je az takova veda a alchymie 😀 ja jdu na krev az 29.3, ale premyslim, ze si skaknu na krev do prace na odber driv.........Cloveku uz je pak opravdu jedno jestli bude pupik nosit v lete, nebo kdy, hlavne ze vubec nejakej nosit bude 🙂 Mne bude v kvetnu 35 let, takze nejvyssi cas 🙂

slaboska
19. bře 2013

@renca1978 ja mam taky v květnu narozky 31 takže taky žadna mladice.ja to nemohla vydržet tak jsem šla na krev 9 a pak 11,aby bylo vidět jak hcg roste a pak už jsem v klidku čekala na ultrzvuk 😀 kdo to nezkusi tak si asi každy mysli,že otěhotnět neni problem.navic v květnu jsme 2 roky svoji a každej se nas pořad ptal kdy lonečně bude ta rodina a to byli nervy 😠

renca1978
19. bře 2013

@slaboska My budeme mit vyroci svatby v cervnu 1 rok, a to moc dobre znam, jak se vsichni porad vyptavaji, uz mam na to averzi.A hlavne jsou ted kolem nas samy tehule, v praci otehotnelo 7 holek behem dvou mesicu, a ja si porad rikala, ze proc se taky takovy stesti nemuze taky usmat na mne.Pritom ani jedna z nich neplanovala tehu 🙂 clovek jim to moc preje, ale trosku i zavidi,tak to je, bohuzel.KOlik si mela HCG ten 9 a posleze 11 den?

renca1978
19. bře 2013

@slaboska bojim se, ze tam zitra ty // uz nenajdu

ratatooy
19. bře 2013

no holky a to si představte že moje kamaradka je tehotna jen vypere trenky takže mi přišlo že to občas taky řikala schvalne že vysdi prášky jednou bude sex a je v tom

slaboska
19. bře 2013

@renca1978 a kam jako mysliš,že by šly????????? 😀 neboj najde je tam 😉

renca1978
19. bře 2013

@slaboska se bojim aby to uplne nevysumelo, porad si rikam, jak je mozny, ze se i na mne konecne stesti usmalo 🙂 Myslis, ze mam rano testovat, nebo az pozitri?

slaboska
19. bře 2013

@slaboska jo to znam,ja mam taky kolem sebe všechny těhu a ja si připadala jak krkavec,že mimi nechci a nikdo neřeši,že to třeba nejde ☹ ja měla 9 den 92 a 11 184,pamatuji si,že obden to musi byt jednou tolik,ale mužeš to mit jinak i min.v Car řikaji,že 14 den musi byt aspon 100hcg.

slaboska
19. bře 2013

@renca1978 poradim ti odben,pry je to lepši,že vidiš jak čarka sily.ale ja měla čarku 7 den a 9 den jsem šla na tu krev a pak jsem testovala jen ze srandy a čarka byla stejna.takže asi tak 😉 ale testovat budeš každy den d krve,neda ti to 😀

renca1978
19. bře 2013

@slaboska Taky si myslim, ze mi to neda, dnes rano jsem si v lekarne nakoupila zasoby testiku 😀

slaboska
19. bře 2013

@renca1978 😀 😀 ja taky zkoušela ikdyž jsem byla v 6tt 😀 člověk tomu nemuže uvěřit 😀

hanndy
19. bře 2013

@sisi137 tak to chapu je to na prdlacku a hrozne me to mrzi 😒

hanndy
19. bře 2013

@renca1978 jen si to uzivej ja doufam ze se taky nekdy dockam

renca1978
19. bře 2013

@hanndy Urcite se taky dockas 😉 ja rozhodne stojim nohama pevne na zemi, taky jeste nemam vyhrano