IVF v únoru, březnu,... 2013 🙂

reennddyy
21. únor 2013

Ahoj holky,vím že je tu založená diskuze už o IVF,ale je poněkud starší a tak nějak to celý přečíst,by mi trvalo věčně.A tak sem se rozhodla založit další diskuzi na toto téma,tak se nezlobte 🙂 Jinak já mám naplánovanou IVF na březen...Dnes jsem vyfasovala injekce a od mrchy začínám píchat(kolem 2-3.3 má přít)...Tak bych si s někym o tom ráda povídala,vyměňovala názory,atd...

renca1978
22. črc 2013

@mariiianka Maru ahojky, a jak casto je citis?ja skoro porad, myslis, ze je to v poradku???

mariiianka
22. črc 2013

@renca1978 u mě to není ještě stále tak intenzivní,ale většinou až večer,když se hodím do klidu 😀 .To víš že je to v pořádku,hold budete mít pěknou divošku 😅 .Nezapomeň že já jsem od tebe nějaký 3 týdny rozdíl,hlavně to s nikým nesrovnávej jaký má kdo pohyby,každý miminko je jiný 😉

hanndy
22. črc 2013

Slabosko a co kontrola??

mariiianka
22. črc 2013

tak holky,celý týden mají být pařáky,tak to abych vylezla až na noc 😀

hanndy
22. črc 2013

@mariiianka taky to tak vidim a o vikendu strasi az s 35stupni sileny

mariiianka
22. črc 2013

@hanndy to je fakt hrůza a pak ,že léto nebude 🙂 .Ještě že máme ten bazén,ale nesmím moc na slunko,nechci mít zase vyrážku

hanndy
22. črc 2013

@mariiianka ja uz jsem si ze zoufalstvi napustila malej bazenek abych se alespon trochu svlazila a jeste jsem tam mmeb 😀 yla

mariiianka
22. črc 2013

@hanndy no vidíš,lepší malej,než-li žádnej 😀

hanndy
22. črc 2013

@mariiianka ja bych si spis dala more ten vzdousek,slana voda..

ratatooy
22. črc 2013

ahoj holky jak se máte to je pařáček co,mi byli na koupalku včera tak dneska se pečem doma,jinak se bavite o pohybech ja už je asi tak 14dní necitim asi vubec,zase mame nejakyho ospalce jak toho prvniho

slaboska
22. črc 2013

ahojky,jsem tad až tedka.jak jsem přijela od Dr.tak jsem usnula a pak šla k bazenu.Tak u Dr.vše dobry mala važi 2,3kg a měři 35cm 😀 Dr.řikal,že je strašně živa,snad až se narodi tak ji to přejde.
@mariiianka tobě gratulace,ja ti to řikala 😉
@renca1978 ahojy oteklinko 🙂 co ty,jsi ok?budeš se divit,ale ja jo.třeba to bylo jen jak bylo to horko a budeme ok.

slaboska
22. črc 2013

@renca1978 jo a do tedka jsem chodila po 14dnech,ale tedka už začinam chodit po tydnu,na ten monitor jdu přišti ponděli.a bral mě stěry na nějakou glukozu,co to je?????????????neviš?

mariiianka
22. črc 2013

@hanndy no tak slanou vodu si udělej do bazénku 😀 a představuj si moře 😀 😀
@ratatooy jako vůbec žádný pohyb?Kluci jsou asi lenoši 😅
@slaboska no jo,tvoje koule opět nezklamala 😉 .Však jsem si taky oddychla,však to znáš sama jak to je 🙂

slaboska
22. črc 2013

@mariiianka jj,znam.taky se bojim každeho vyšetřeni ☹ ale to už tedka dotahneme všichni až do konce 😎

ratatooy
22. črc 2013

@mariiianka no řekal bych že žádný,a když by nahodou jo tak to cejtím jen ve forme tvrdnutí břicha,asi s ním zatřepu

mariiianka
22. črc 2013

@slaboska to je jasný že to dotáhneme,jiná možnost už ani není,hlavně vy už budete za 3 týdny velká rodinka 😵 ,my ostatní si musíme ještě nějaký ten týden počkat 🙂
@ratatooy tak teď je klidný a počkej až bude venku,tak to bude třeba ďáblík 😀 .Hold si to šetří 😉

ratatooy
22. črc 2013

@mariiianka no šimon byl taky klidnej a zustalo mu to od narození jen spal a jedl do pul roku,spal skoro celou noc,a klidnej je tak nejak pořád

mariiianka
22. črc 2013

@ratatooy o Adélce jsme taky ani nevěděli,že ji máme 😅 ,tak snad druhý bude taky takový

slaboska
22. črc 2013

@mariiianka tak ja nevim co jste dělali v listopadu 🙂 u nas je to jasny 😀 ale aspon tedka v tom horku netahate břiška 😉

hanndy
23. črc 2013

dobre ranko mamusky,tak co mate dneska v planu??

slaboska
23. črc 2013

@hanndy dobre rano,ja se dnes budu celej den valet u bazenu,samozřejmě ve stinu.manža dostal za ukola nakoupit a tak nikam nemusim 🙂 a ty?

hanndy
23. črc 2013

@slaboska no me ten muj maxi bazen 😀 uchazi,ale tak snad to dneska jeste vydrzi,to ja na slunko vylezu,ted se hrozne dobre opaluju,ale pupik je prikrytej

slaboska
23. črc 2013

@hanndy bud rada i za maly bazenek,v tom horku.ja jdu taky na chvili na slunko,tak pupik zakryty mokrym ručnikem,ale ne třeba ve 12 hod.

hanndy
23. črc 2013

@slaboska tak ja stejne vylejzam az odpoledne,driv by me svihlo

mariiianka
23. črc 2013

@hanndy ahojky,nemam v plánu nic,užívat si jen letní pohodičku 😀 .Jen upeču něco k odpolední kávičce a nic víc,ono se toho taky moc dělat nedá v tomhle pařáku

hanndy
23. črc 2013

Holky potrebuju radu,pritele nevlastni tata je po dalsi mrtvici a dneska volali z nemocnice at se prijedou rozloucit,ja s nima jet nemuzu,tohle bych nedala,ale oc mi jde jelikoz bude brzo konec,tak nevim co pak s pohrbem,sly by jste nebo ne,ja vim ze je na to brzo,ale ja na to porad myslim a je mi z te myslenky zle

mariiianka
23. črc 2013

@hanndy ježiš,to je mi strašně líto 😢 .Hele záleží jak se na to budeš cítit ty,pokud víš,že to rozhodně nedáš,tak bych byla doma a rozloučila se vzpomínkou,on ti za to nikdo hlavu neutrhne,když se nezúčastníš.Toť můj názor

hanndy
23. črc 2013

@mariiianka diky uvidime az na to dojde,ale bricho me boli fest jak jsem v nervu.. ja pohrby nedavam za normalnich okolnosti natoz se splasenejma hormonama ☹

renca1978
23. črc 2013

@hanndy cauky, zalezi na tom, jakej vztah jste k sobe meli...............urcite je dustojne a slusne prijit dat sbohem nekomu, koho si mela rada.........a k rakvi chodit prece nemusis..............

mariiianka
23. črc 2013

@renca1978 čauky,kde ty lítáš celý den.Já jsem celá uvařená z toho slunka,kdyby aspoň lehce spchlo přes noc aby se i vzduch vyměnil