IVF v únoru, březnu,... 2013 🙂

reennddyy
21. únor 2013

Ahoj holky,vím že je tu založená diskuze už o IVF,ale je poněkud starší a tak nějak to celý přečíst,by mi trvalo věčně.A tak sem se rozhodla založit další diskuzi na toto téma,tak se nezlobte 🙂 Jinak já mám naplánovanou IVF na březen...Dnes jsem vyfasovala injekce a od mrchy začínám píchat(kolem 2-3.3 má přít)...Tak bych si s někym o tom ráda povídala,vyměňovala názory,atd...

mariiianka
25. črc 2013

@ratatooy jj,díky.U prvního jsem takový dilema teda fakt neměla 😀

ratatooy
25. črc 2013

@mariiianka to ještě jezdily liberty😀

ratatooy
25. črc 2013

@mariiianka jo kamaradka ma 3 holky nejstarší je 12 a nejmladší 2 a když mi ukazovala fotky jaky mely kočárky tak ten vývoj šel pěkně dopředu na prvni mela div ne tu libertu a na poslední už concord neo

mariiianka
25. črc 2013

@ratatooy no to zase takhle né,ale měla jsem už jetý po1 dítěti.A proč je vlastně ten firkon nebezpečný.Já co jsem zatím četla tak si ho chválili

mariiianka
25. črc 2013

@ratatooy to máš pravdu,ono i za těch 8 let se toho hodně změnilo.Teď je toho tolik a někdy mi to příjde i zbytečný

ratatooy
25. črc 2013

@mariiianka ted byl testovanej v d-testu ono na prvni pohle to nevidíš ale má prej nejaky otory kam muže lehko díte strčit ruku a cvaknout mu ji

mariiianka
25. črc 2013

@ratatooy aha.Ale každým kočáru se podle mě něco najde.Nevím,fakt tomu tolik nerozumím.Tak pak jedině osmipérák 😀 😀 😀 😀 😀

ratatooy
25. črc 2013

@mariiianka ten by se mi libil na zahradu,ale fakt nejduležitejší je snad u kočárku váha a otačecí kola jinak ze sebe sedřeš kůži

mariiianka
25. črc 2013

@ratatooy hele těžší už než co jsem měla já být fakt nemůže.Ten byl teda fakt těžkej,takže tohle už bude pohádka a já pak stejně používala golfáče asi tak od sedmi měsíců,pak začala chodit a do kočáru už moc nechtěla

ratatooy
25. črc 2013

@mariiianka to mi přijde dost brzo na zada golfáč,jo jneže ted mužeš mit ditě který ti do 3let jak u nás nevyleze z kočárku a nikam nedojde

mariiianka
25. črc 2013

@ratatooy no ona byla vůbec čilá,chodit začala už v 10,5 měsících.A teď se může stát,že budeme mít třeba fakt lenocha 😀 😀 😀

ratatooy
25. črc 2013

@mariiianka nam chodil přesne na den prvniho roku ale nikam stejne nedošel a když potřebuješ rychle nekam jit tak bez kočáru stejne to nešlo,pak nechtel do kočárku klem 2roku ale ted by se vozil furt

slaboska
25. črc 2013

@mariiianka dobre rano,tobě to těhu přineslo i nespavost.ja spala do 6 a pak jsem jěště do 7 uchrupla,pak mě vzbudil pes,že si chtěl hrat asi mi dava zaklad pro Vaness 😀 taky u Vas prši?

mariiianka
25. črc 2013

@ratatooy tak to mi jsme na první narozeniny už lítali.Jinak když si vezmeš,tak ono to stejně rychle utíká,jen co udělá pokroků za ten 1.rok a než se naděješ,tak je ve škole 😅

mariiianka
25. črc 2013

@slaboska tobě taky dobré ranko,ano já už tak brzo šílím a to jsem šla spát v půlnoci,to budu odpolko trochu mrtvá 😀 .U nás pršelo v noci,ale jen tak lehounce,že to není ani znát,teď už svítí oskárek 😀 .Ale hned je lepší vzduch

slaboska
25. črc 2013

@mariiianka u nas začalo pršet před chvili,ale jak řikaš,je lepši vzduch.ty si blazinek tak brzo,jěště,že nebydlite v 1+1 to by tě manža hnal 😀

slaboska
25. črc 2013

holky,Vy zkušeny maminy poradte 😀 myslite,že když jěště neni mala otočena,že se jěště otoči?pořad leži jak banan 🙂

mariiianka
25. črc 2013

@slaboska no můžu já za to,nemůžu,to prostě samo 😀 .Já v pět ráno běhala kolem baráku a zalejvala kytky na oknech 😀

mariiianka
25. črc 2013

@slaboska 😀 😀 😀 banán 😀 😀 😀 ,to je hezký přirovnání.Otočit se ještě může,ale ty jdeš stejně na císaře,tak je to jedno né

silvik77
25. črc 2013

Ahoj holky, čtu si vaše příspěvky, jelikož jsem byla na první konzultaci ohledně IVF...můžu se zeptat kam chodíte?

mariiianka
25. črc 2013

@silvik77 ahojky,my chodili do Sanusu v HK. A kdy vás čeká IVF

slaboska
25. črc 2013

@mariiianka tak to si sousedi musi myslet,že ses zblaznila 😀 ja nevěděla jak to napsat,ja vim,že to je jedno,ale ja chtěla,aby se otočila 😀

silvik77
25. črc 2013

@mariiianka Teprve mě čeká odběr krve a sono, jak jsem na tom s ovulací...chtěla jsem první inseminaci, ale doktorka mi řekla, že vzhledem k mému věku a tomu, že jsme oba naprosto v pořádku-já mám akorát zvýšené protilátky proti spemiím, ale to mi řekla, že je tak minimální, že s tím by se dalo otěhotnět normálně-nemá inseminace cenu...

mariiianka
25. črc 2013

@slaboska no tak to je možný,protože jsem běhala ještě v noční košilce 😀 😀 😀 .Jsem jako myslela,že ještě ulehnu,ale fakt se mi nechtělo.Hele slečnu banánovou 😀 už brzy uvidíš,to už se snad k tobě nebude otáčet prdelkou 😀 😀

hanndy
25. črc 2013

Dobry ranko,@mariiianka neboj nejsi jedina kdo nespal ja cumela od 3,prestehovala jsem se na gaucik pustila filmik a a v 7 jsem vytuhla.. jinak kontrola dopadla dobre,krvaceni bylo ze stresu a mam hodne prokrvenou delohu,hvezdicka ma 2,5cm a srdicko bilo jak zvon az se mi slza drala ven a termin 27.2 2014

slaboska
25. črc 2013

@silvik77 to je pravě blbost,že když by se dalo ornalně otěhotnět tak inseminace cenu ma.my ji teda odmitli,protože tam je ta šance minimalni tak jsme šli hnedka do ivf,protože když jsem četla nějaky diskuse a holky byli na inseminaci 4x a nic a proživat pořad to zklamani tak pro mě bylo lepši to ivf,taky u nas žadny problem.

mariiianka
25. črc 2013

@silvik77 aha,tak to držím palečky,aby se hned zadařilo 😉 .Taky jsme byli oba v pořádku a nevyšlo nám ani jedno IUI

slaboska
25. črc 2013

@hanndy super,gratuluji 🙂

mariiianka
25. črc 2013

@hanndy dobré ranko,tak to jsem ráda,že u dr.vše v pořádku,a udělali ti tu fotečku?No jo když ty toho máš docela stresový období,že nespíš,ale co mam já to fakt netuším 😅 .Jinak termín krásný

hanndy
25. črc 2013

Hele proc mi to pise 10tt,kdyz dneska zacinam 9t hm..
@silvik77 a odkud jsi? ja bych inseminaci nezatracovala,nesmis se nechat odbit