IVF v únoru, březnu,... 2013 🙂

reennddyy
21. únor 2013

Ahoj holky,vím že je tu založená diskuze už o IVF,ale je poněkud starší a tak nějak to celý přečíst,by mi trvalo věčně.A tak sem se rozhodla založit další diskuzi na toto téma,tak se nezlobte 🙂 Jinak já mám naplánovanou IVF na březen...Dnes jsem vyfasovala injekce a od mrchy začínám píchat(kolem 2-3.3 má přít)...Tak bych si s někym o tom ráda povídala,vyměňovala názory,atd...

silvik77
28. črc 2013

Ahoj holky, tak mi včera vyšel můj první pozitivní těhotenský test.....celou noc jsem nespala...nemůžu tomu uvěřit a mám hrozný strach, aby všechno dobře dopadlo ☹

ratatooy
28. črc 2013

@silvik77 tak to je super neboj staí věřit a bude to tak

ratatooy
28. črc 2013

jinak dobrá dopoledne,j už mam upečené věnečky a chystáme se na pout,jinak mi najednou hrozne vyrostlo břicho,otýkají mi nohy jak prase hlavně kotníky ty už vubec nemám,už se mi začíná blbě dejchat,pomoocccc at už je konec 9mesice

mariiianka
28. črc 2013

@silvik77 ahojky,tak to potichoučku gratuluji 😵 😵 😵 .Neboj se to určitě dopadne,musííííí 😉
@ratatooy ahoj,koukám věnečky se pečou tento týden všude 😀 .A tu pouť ty teda nezávidím,já jsem ráda,že nemusím nikam vyjíždět.My měli jet taky na oslavu ale vzdala jsem to.Tak ať to přežiješ a to otýkání to musí být teda děs,to já neznám.To spíš manža ráno nemohl pochopit,jak v tokovým hicu můžu mít ledový nohy 😀 😀 😀

mariiianka
28. črc 2013

@hanndy
@renca1978
@slaboska jinak taky vás maminy zdravím

ratatooy
28. črc 2013

@mariiianka ja je mám taky studený,to otykání nezávysí asi na tom že by byli nohy přehřátý nebo z tepla,nhy otýkají naměrným zadržováním vody,jinak me to vubec nevadí nekam cestovat nebo být venku

hanndy
28. črc 2013

Dobre ranko,teda @silvik77 to jsou krasny zpravicky po ranu,potichoucku gratuluju a nestresuj se to bude v poradku..

hanndy
28. črc 2013

@ratatooy ja bych tu pout taky nedala,ale uzij te si to tam.. je pravda ze fouka vetrik,tak je to docela prijemny..ja musela sundat prstynky,ale prsty mi otykaly jeste pred tehu

hanndy
28. črc 2013

@mariiianka ahojky kocko,jak se mas? Studeny nozky 😲 ty vado ja se prehrivam a ty mrznes 😀 ty venecky bych si taky nechala libit mnam

mariiianka
28. črc 2013

@ratatooy to já vím,že je to ze zadržováním vody v těle,já jen že se manža divil a trochu nechápal 😀 .Mě cestování teda ničí,ale hezky si to užijte 😉
@hanndy no já musím mít něco extra né 😀 .To já jsem taky přehřátá po celým těle,jen ty nohy mam studený 😀 .Teď už teda né,už jsem v poho 😉 Jinak docela dobrý,až na to vedro,ale větřík u nás nefouká.A na věnečky klidně přijeď,mám jich dost 😉 😀 😀

slaboska
28. črc 2013

@silvik77 potichu gratuluji.
@ratatooy do 39tt nevydržim čekat,chci to ten 38tt 😉 papiry?a na co tolik,tak na to se fakt těšim 😠 jinak s tim natikanim tě lituji,ja mam dnes zase natekle prsty,ale řekla bych,že jen palec,ale to je megapalec 😀
@mariiianka taky tě mamino zdravim

silvik77
28. črc 2013

Holky moc děkuji....včera jsem si dělala Gravitest, 23.10 a druhá čárka byla krásná, teď v poledne jsem si dělala Mamatest a vidím tam jen ducha, tak nevím....

slaboska
28. črc 2013

@silvik77 co čtu na jinych diskusich tak holky ten mamatest tedka strašně kritizuji,pravě,že hazi jen ducha 😠 přitom dřiv to byli nejlepši testy a tak je pokazili 😠 😠 takže bud v klidku,co vim tak hodně chvali Dr.Max.

silvik77
28. črc 2013

@slaboska Jsem trochu nervozní, když jsme se snažili tak dlouho , tak snad to bude ok...

slaboska
28. črc 2013

@silvik77 bude,neboj.ja vim jsou to nervy,zažili jsme to tady všechny a divej u všech to bylo ok,takže i u tebe 😉

mariiianka
28. črc 2013

@silvik77 tak na mamatestech jsem lovila taky duchy a podívej už to táhneme na 5.měsíc.Takže klid,je to taaaam 😵

silvik77
28. črc 2013

@mariiianka tak ten první je Gravitest a pod ním Mamatest

mariiianka
28. črc 2013

@silvik77 tak to buď v klidu,taky jsem měla takový

mariiianka
28. črc 2013

@silvik77 koukni ke mě do alba,na některých jsem to fakt hledala 😉

silvik77
28. črc 2013

@mariiianka Fakt 🙂 Tak už jsem troooošku klidnější, díky 🙂

mariiianka
28. črc 2013

@silvik77 tak vidíš 😉 .Důležitý je to brát pozitivně a bez stresu,i když to jde těžko.Všichni jsme si tím prošli a podívej kde už jsme 🙂

mariiianka
28. črc 2013

holky,ještě nejste upečený.Jako sluníčko mám ráda,ale tohle už je fakt moc

hanndy
28. črc 2013

@mariiianka ja uz pecena jsem ani bazenek nepomaha ..
@silvik77 presne tak @mariiianka mela ty testiky fakt bidny a pak to tam najednou naskocilo a koukej kde je a u tehle testu nejni ani ta kontrolni nic moc ja testila az 6dni po ms.a to uz byla dalnice,takze klidek a kdy se chystas k doktorovi?

silvik77
28. črc 2013

@hanndy já jsem dneska 27DC, takže nevím, buď koncem týdne nebo začátkem dalšího..

silvik77
28. črc 2013

@hanndy testovala jsem vlastně druhý den po vynechání, mívám cyklus 24-25 dní

hanndy
28. črc 2013

@silvik77 no vidis tak za 4-5dni budou dalnice neboj

mariiianka
28. črc 2013

@hanndy to se ani nedivím s tvým pidi bazénkem,my ve velkým bazénu máme 32 st.,takže se moc nezchladíme 😅

hanndy
28. črc 2013

@mariiianka no dovol,malej bazenek dobrej bazenek 😠 tak tady moc nemachruj 😀 😀 ted krasne vegetime s hvezdickou na gauciku a je nam fam 😝

mariiianka
28. črc 2013

@hanndy ale jasně,malej bazének taky dobrý,jen jsem tím chtěla říct,že ty se v tom malým musíš vůbec vařit,když mi ve velkým máme tohle.Tím sem nemyslela nic špatnýho 😀

hanndy
28. črc 2013

@mariiianka a no jo 😀 my dopoustime studenou,lepsi nez dratem do oka 😀 😀