IVF v únoru, březnu,... 2013 🙂

reennddyy
21. únor 2013

Ahoj holky,vím že je tu založená diskuze už o IVF,ale je poněkud starší a tak nějak to celý přečíst,by mi trvalo věčně.A tak sem se rozhodla založit další diskuzi na toto téma,tak se nezlobte 🙂 Jinak já mám naplánovanou IVF na březen...Dnes jsem vyfasovala injekce a od mrchy začínám píchat(kolem 2-3.3 má přít)...Tak bych si s někym o tom ráda povídala,vyměňovala názory,atd...

slaboska
6. srp 2013

@renca1978 no ahoj konečně ses nam vratila.nedaš si broskev 😀 😀
@mariiianka řeknu ti,že jsem měla takovy nervy,že jsem je prosila at mi už Vanes vytahnou,že na to nemam nervy 🙂 ale nechtěli 😉
@hanndy vidiš jak ti tady chybi 😀 neboj,zita rano sraz tady,jinak ja už si zvykla,že si tady nejčastěji piši s
@silvik77 ta nam je tady věrna 😀

hanndy
6. srp 2013

@slaboska tak to jsem zvedava kdo tady bude 😖

mariiianka
6. srp 2013

@slaboska to ti věřím,to musí být šok.Tak jen ať se holčička hezky dopeče u tebe a za 13 dní jí tu budeme vítat 😵 😵 🙂

slaboska
6. srp 2013

@hanndy to ti řeknu přesně ja a silvik 😉 😉
@mariiianka jj,musite oslavit i za nas 😉

renca1978
6. srp 2013

@slaboska cauky,jasne,jeste ty si mne dobírej,příští rok te zvu na brigadu 😀 a gelovy nehty sundávat předem nemusíš ony ti pak upadnou samy 😀

slaboska
6. srp 2013

@renca1978 diky za pozvani,moc si toho važim 😉 a co z toho budete dělat?slivovici?

renca1978
6. srp 2013

@slaboska přesně tak,akorat to ani jeden z nás nepije,tak nevím pro koho jsme to delali.nanza říkal,ze je to pro Viky,az ji bude 18 😀 mazec,vid?

slaboska
6. srp 2013

@renca1978 😀 dělaš si prdel 😀 tak ta bude kvalitni,doufam,že Viky pozve i Vaness 😀 at si holky daji 😉

hanndy
6. srp 2013

@slaboska @renca1978 takze z holek budou opilky,18let stara sliva ta bude mit grady
😀

slaboska
6. srp 2013

@hanndy jen at si daji,viš v jake hrozne době budou žit 😉 třeba nas všechny Renča pozve a něco jim upijeme 🙂

renca1978
6. srp 2013

@slaboska nedělám si prdel,vazne.....jojo,at si daj holky..... 😉

renca1978
6. srp 2013

@slaboska když budete hodné,tak pozvu 😉

hanndy
6. srp 2013

@renca1978 tak to aby jsme sekaly latinu co? 😀

slaboska
6. srp 2013

@renca1978 ale mi vydržime hodně,aby jsme Vam to vše nevypili 😀 😀 aby Viky něco zbylo 😀

verisek.s
6. srp 2013

Ahoj holky,
chtěla jsem se vás zeptat, jak je náročné finančně IVF. Dneska jsme si byli pro výsledky testů v CRM a bylo nám doporučeno IUI a pokud by se nezadařilo, pak IVF....všichni mě straší šílenými poplatky, tak jsem se chtěla zeptat zkušených 🙂 Vše by měla hradit pojišťovna, co jsem se dočetla a hradit by se měla snad jen stimulace léky.
Děkuji vám mockrát za odpovědi 🙂

hanndy
6. srp 2013

@verisek.s ahojky,kazdy Car ma jinej cenik podivej se na stranky sveho car,ale nas vyslo posledni Ivf+Ket na 26tis.inseminaci urcite zkuste,drzim pesti

mariiianka
6. srp 2013

@slaboska to víš že to oslavíme,to tady rozjedeme ve velkým 😀 😀 😀

silvik77
6. srp 2013

@slaboska Akorát že mezi vás vlastně nepatřím :-/ teď pozoruju jaká jsem protivná, fuj, byly jste některé na začátku těhu taky protivné? ☹

mariiianka
6. srp 2013

@verisek.s ahojky,přesně jak píše hanndy,každý CAR to má jinak,nás to vyšlo na 21 tisíc a naštěstí se nám zadařilo napoprvé.Jinak pokud tě nic netlačí,tak bych IUI zkusila i když je to malá šance.Přeji hodně štěstíčka 😉

mariiianka
6. srp 2013

@silvik77 proč bys jako mezi nás nepatřila 😠 .Já nemusím být ani těhu a jsem taky někdy protivná 😀

ak24
6. srp 2013

ahoj holky tak mala ukazka dvou deni prace,zbytek se doděla potom,nebo ješte mam žehlit

ak24
6. srp 2013

a mala zasoba

ak24
6. srp 2013

a jeste mam 4 baliky po 86 kusech,,u maleho v pokojiku

ak24
6. srp 2013

@verisek.s ahoj,ja jsem chtela jit hned na ivf a platila jsem 14500+10000 za leky doplatek,ale opravdu zalezi na každem caru,,cenove jeto všude jine,,

mariiianka
6. srp 2013

@ak24 to je panečku zásobička 😉

ak24
6. srp 2013

@mariiianka no tet nevim čeho je zasoba,,ale veci ješte mam žehlit teda jen plinky,a zavinovačky teda žebysemi chtelo tose řic neda ,,a ješte povleceni ale toje čas jeste

mariiianka
6. srp 2013

@ak24 zásobička všeho 😅 ,žehlení nezávidím,ještě že už to mám za sebou

ak24
6. srp 2013

@mariiianka no mese tedy nechce,ale budu žehlit až bude pršet 🙂

hanndy
6. srp 2013

@ak24 teda panecku to je veci 🙂 tak na tuhle cast se vubec netesim,ale treba se to zmeni

hanndy
6. srp 2013

@silvik77 co to je za reci ty jedna 😠 fuj... ja jsem protivna taky a je mi to uplne jedno,jen at si ty chlapi s nama uzijou 😀 😀 hlavne klidek,hele zitra uz je streda a do patku jen skok..