IVF v únoru, březnu,... 2013 🙂

reennddyy
21. únor 2013

Ahoj holky,vím že je tu založená diskuze už o IVF,ale je poněkud starší a tak nějak to celý přečíst,by mi trvalo věčně.A tak sem se rozhodla založit další diskuzi na toto téma,tak se nezlobte 🙂 Jinak já mám naplánovanou IVF na březen...Dnes jsem vyfasovala injekce a od mrchy začínám píchat(kolem 2-3.3 má přít)...Tak bych si s někym o tom ráda povídala,vyměňovala názory,atd...

hanndy
12. srp 2013

@mariiianka ja ho ani nezavrela jan tak na pul 🙂 ale ted jsem cila jak rybka a delam polivku z Hlivy..

mariiianka
12. srp 2013

@hanndy aha,to já bych mohla jít,bolí mě nějak záda,ještě ty lýtka z těch raních křečí a hlavně mam uklizený obývák,celou stěnu i se sklem,hurááá,nemusím to už dělat na vánoce 😀

hanndy
12. srp 2013

@slaboska hele vis ze se tehotny nemaji nervit 😠 no vzdyt ja taky porad premyslim jestli si neco nevymyslim 😅 ,ale ja ji jeste asi zavolam a reknu ji ze se na to necitim,ale ona to nepochopi ma ho jak sve dite,tak jestli budou zavreny a daleko odeme,tak tam nakou chvilku pobudu a bude..

hanndy
12. srp 2013

@mariiianka nekecej,tak to ja tady mam bordel jak.. no nebudu to radsi dal rozvadet 😀 kdyz ja za to nemuzu do 3 jsem k nepouziti no a pak tolik veci nestiham a ani neci 😅 😀

hanndy
12. srp 2013

holky me asi konecne povyskocily srsicka,tak o milimetr 😀 😀 😀 musim rict macikovi at to vecer pomeri 😀

mariiianka
12. srp 2013

@hanndy to já jsem si dala za úkol až bude Aďa pryč,tak na to mám ještě 4 dny 😀 .Ale já to sklo ve stěně vždycky meju srpen září,abych se nemusela moc unavovat před vánoci 😀 .A myslím,že letos budu ráda když napeču pár kousků cukroví a pak si odskočím do porodnice 😀 😀 😀

hanndy
12. srp 2013

@mariiianka to je hezky receno odskocim do porodnice 😀 😀 hlavne neskakej pri peceni rohlicku to by byla skoda 😀 to ja mam za ukol nic nedelat,ale neboj ono to trvat dlouho nebude,musim taky vyuzit pocaska na okna atd.. 😖

mariiianka
12. srp 2013

@hanndy no co,odskočím,vždyť je to pravda.Akorát by bylo dobrý,kdyby se mimísovi chtělo o pár dní dřív k nám.Měli by jsme hezký svátky a neumím si představit tam ležet.Na okna teď momentálně kašlu,tady se všude práší z polí.Asi ještě půjdu srovnat špajz,protože tam je to docela hrůza děs a přemýšlím co k véči,ale asi dostávám chuť na bramborák 😀

mariiianka
12. srp 2013

@hanndy mám uklizený i špajz 😀

slaboska
12. srp 2013

@hanndy no,ale ty stejně nervuješ hvězdičku od začatku a jěště těma tvy sny,zlatej muj monitor 😀 no konečně ti povyrostly 😀 mě se teda zvětšily hnedka ze začatku a každy to viděl,ale tim jak mi začalo rust břiško tak už to tedka tak nevypada 😉 jěště chvilku a budu mit zas ty svoje rozzuřeny 1 😀 řikam manžovi,že 60tisic to vyřeši a děla,že neslyši 😀

renca1978
12. srp 2013

@hanndy jeste budes na svoje malý kozičky rada vzpomínat,az budes mít čtyřky 🙂

hanndy
12. srp 2013

@mariiianka ty jsi teda frajerka a nechces zajet ze by jsi mi to taky poklidila a ja si valela sunkace?? 😉

hanndy
12. srp 2013

@slaboska co kecas jak ji nervuju a za ty sny si muze sam/a me se pred tehu sny vubec nezdaly a ted kazdou noc a same kokotiny minule me honili naci posuci s macetama 😀
@renca1978 no tak mazlik rikal ze prej povyrostly jen o ten milimetr 😀 me to takhle vyhovuje,alespon to potom nebude vytaha nudle,kterou nebudu muset rulovat do podprdy 😀 😀

hanndy
12. srp 2013

nebyla jste dneska nektera v Lidlu?? me tak stve ze nevim co mam v brichu,to bych to tam vykoupila ta bundicka s tema katatama nema chybu i ty bodycka jsou dobry 😠

mariiianka
12. srp 2013

@hanndy ty bláho,víš jak jsem vyřízená a ještě ke všemu přejedená těma bramborákama,zítra provozuji gaučing.Hele mě to taky štve,že nevím kdo u mě bydlí 😅 ,mě už se tam posledně líbili věcičky,ale co nadělám a v kik jsem jen taky slintala,takže smůla 😖

mariiianka
13. srp 2013

Dobré ranko,tak já si dnes přivstanu a tady nikdo 😠 😀 😀

silvik77
13. srp 2013

@mariiianka Já tady jsem 🙂 Dobré ráno 🙂

mariiianka
13. srp 2013

@silvik77 ahojky,jak se máš,mě za hoďku čeká zubařka,tak už aby to bylo za mnou

silvik77
13. srp 2013

@mariiianka Ahoj, jde to 🙂 Už jsem si ráno i pobrečela, když mi manžel napsal, že asi odjede pracovat do Německa....a ty se máš jak? Teda kromě toho že jdeš k zubařce 🙂

mariiianka
13. srp 2013

@silvik77 já se mam fajn,kontrolu mam za 14 dní a už teď se těším.Mimís kope jak o život,asi to bude pěkně živý človíček 😀

slaboska
13. srp 2013

dobre rano,ja jsem tady taky,ale jdu na ty ozvy tak jsem se musela hodit do kupy,co kdyby mě poslali rodit 😀
@hanndy teda dobry sny maš,to bude hvězdička pěkně živa 😉

silvik77
13. srp 2013

@mariiianka Já mám kontrolu taky za 14 dní a nemůžu se dočkat 🙂

renca1978
13. srp 2013

Cauky holky......................ja mam kontrolu zitra, mala je posledni 2 dny nejak min aktivni, dava o sbe vedet, to jooooo, ale jakoby s mensi intenzitou...................tak uz mam zase nervicky, jako pokazdy pred kontrolou

hanndy
13. srp 2013

Ahojky kocky..
@renca1978 mala odpociva no,pockej jak se bude predvadet na kontrole 😀

renca1978
13. srp 2013

@hanndy kez bys mela pravdu............ona sem tam kopne, ale tak slabounce jenom.............clovek uz je vystraseny ze vseho........ale jinak se citim dobre...............tak snad je ok...

hanndy
13. srp 2013

@renca1978 jasne ze jo vzdyt nemuzou bejt porad tak aktivni,nebo je jinak natocena a nejni to tak silny,bud v klidu koci..ja uz se taky tesim az hvezdicku zase uvidim 😀

renca1978
13. srp 2013

@hanndy a kdy jdeš na kontrolu?

hanndy
13. srp 2013

@renca1978 az 29,ale to utece jako voda

mariiianka
13. srp 2013

tak už jsem doma a vše dobrý
@slaboska tak jak dneska,snad si to neměla akční jako minule
@renca1978 Reni,buď v klídku,mě příjde že to moje dítě spíš škytá 😀 a dneska ráno mi to přišlo jak kdybych ho snad snědla,protože kopalo až v žaludku 😀
@hanndy tak to bude dobrý týden co na kontroly 😀

hanndy
13. srp 2013

@mariiianka tak to je fajn ze jsi ok. Zase ten tyden kontrol bude trochu akcnejsi,kdyz je nas tam vic.. slaboska je zasf dulezita vid?