IVF v únoru, březnu,... 2013 🙂

reennddyy
21. únor 2013

Ahoj holky,vím že je tu založená diskuze už o IVF,ale je poněkud starší a tak nějak to celý přečíst,by mi trvalo věčně.A tak sem se rozhodla založit další diskuzi na toto téma,tak se nezlobte 🙂 Jinak já mám naplánovanou IVF na březen...Dnes jsem vyfasovala injekce a od mrchy začínám píchat(kolem 2-3.3 má přít)...Tak bych si s někym o tom ráda povídala,vyměňovala názory,atd...

mariiianka
13. srp 2013

@hanndy to bude 😉 .Slaboska si užívá poslední volné dny sama,za 6 dní už budou holky bojovat spolu

hanndy
13. srp 2013

@mariiianka jj tak at si teda uziva holka jedna 😀 ja jsem dneska uplne extreme unavena dneska to ani 3 nejist 😅 i

renca1978
13. srp 2013

@mariiianka no uvidim, zitra dam vedet..................... 😉

renca1978
13. srp 2013

Holky prisli vam uz penize ze socky?mne to chodi tak 7-8 den v mesici, a tento mesic zatim nic.....................

hanndy
13. srp 2013

@renca1978 me prijdou az pristi mesic a u nas chodi 20

renca1978
13. srp 2013

@hanndy
@hanndy asi si to posilaj, jak chtej...............mne stvou............nechapu, proc to nemuze mit nejakej system a chodit pravidelne

mariiianka
13. srp 2013

@renca1978 mě chodí 12. a taky zatím nic 😠

mariiianka
13. srp 2013

@hanndy tak já jsem taky pěkně vytuhla,teď jsem vstala z gauče 😀 😀

renca1978
13. srp 2013

@mariiianka ja nemit manzela, tak se jdu past.................

mariiianka
13. srp 2013

@renca1978 a víš,že mě to došlo až když jsi to napsala 😀 ,nějak mi utíkají ty datumy 😀 😀

renca1978
13. srp 2013

😉 @mariiianka jeste ze mne mas 😉

hanndy
13. srp 2013

@renca1978 tak to ja taky na peno nemuzu ani sahnout,aby mi odchazel uver,tak tam musim porad mit 6tis.ted mi prijde peno za marodku z prace a ze socky uvidim peno az dalsi mesic a to jen za 10dni je to sileny

slaboska
13. srp 2013

maminy tak jsem zpět,dnes zase hruza tak mala chce,abych si to užila až do konce.dnes zase na monitoru 20 minut ani tuk,Dr.řikal,že to vypada opět na hospitalizaci pak si to asi nějak rozmyslela a trošku to rozjela,tak nakonec to bylo ok.takže rodime fakt 19.8.je to definitivni,takže jsem dnes vyběhala předoperačni vyšetřeni a jsme komplet.v patek jdu jěště na ozvy a v neděli nastup.
@renca1978 a ty se neboj,ja se na to ptala a oni řikali,že to je normalni,že ty ozvy nemaš pořad stejne,jen kdyby jsi to necitila cely den,ale to nemaš tak bud v klidku.

hanndy
13. srp 2013

@slaboska ta tvoje holka si z tebe normalne strili 😀 ale uz se na ni tesime

slaboska
13. srp 2013

@hanndy no si ze mě nestřili ona si ze mě děla normalně PRDEL!!!!!!!ona fakt chce,abych v těch Bohnicich skončila. 😉 ja řikala Renči at ten pobyt neruši 😀

hanndy
13. srp 2013

@slaboska neboj bohnice uz nestihas,tak ji v patek rano udelej rozcvicku aby byla aktivni a bude

slaboska
13. srp 2013

@hanndy minule mi řekli,že mam přiště snist něco sladkeho,aby ji to nakopla.ja snědla 2 větrniky a vypila ledovou kavu a ju to snad spiš uspalo 😀 fakt my se budeme nervovat až do konce. ☹

mariiianka
13. srp 2013

@renca1978 no právě,ještě že tě mám,fakt mi nějak nedocvaklo 😀
@slaboska no tak zase jsi to měla akční,super.Ale teď už to dáš 😉 ,jen 6 DNÍ 😵

slaboska
13. srp 2013

@mariiianka jj,to dam 😉 Vanes chce,abych si to jěště vychutnala,ale nevidi to,že tim se uděla asi jedinačkem 😀

mariiianka
13. srp 2013

@slaboska prosím tě,ještě ráda na to budeš vzpomínat 😉 😀

slaboska
13. srp 2013

@mariiianka kdy mysliš?až se budu houpat ze šedivyma vlasama v siti v Bohnicich, 😀 to možna jo 😉

mariiianka
13. srp 2013

@slaboska 😀 😀 😀 by tě z Bohnic vyhodili,co by jsi tam chtěla dělat a navíc na tobě by ty šedivý vlasy nebyli vidět 😀

slaboska
13. srp 2013

@mariiianka no šla bych si tam odpočinout od těch nervu 😀

slaboska
14. srp 2013

dobre rano maminy,je čas vstavat 😉

ratatooy
14. srp 2013

@renca1978 ahoj,prosim te už si kupovala fusak?ted sem narazila na prosincovkách na pani co si koupila casual skusila tam dát normal fusak kombi a kombinezu a už ji tam prej nezbylo misto na mimčo,takže ti to pišu až budeš kupovat tak se divej po nejakym tenkým termo fusaku pani prej bude kupovat od gesslein termofusak

ratatooy
14. srp 2013

@slaboska dobré ráno,čas rodit😀

slaboska
14. srp 2013

@ratatooy dobre rano,věř,že ja bych rada,ale Vaness chce jěště počkat 😉

hanndy
14. srp 2013

ahojdy to koukate co ze jsem taky na prijmu 😝
@ratatooy Co to tobe uz jde net nebo jsi napichla na tchyni?? 😀 😀 jo a slaboska mela rodit zitra,ale to by se treba mohla zacit Vaness klubat sama ne 😀 😀 😀 😀 😀

slaboska
14. srp 2013

@hanndy no to koukam,ty jsi snad nemocna 😀 no to by mohla,vubec bych se na ni nezlobila a i tebe by potěšila 😀

hanndy
14. srp 2013

@slaboska nene nejsem,zase mi pred barakem jezdi traktory a svazi slamu ,takze rachot jako pjase 😀 No me by udelala maxi radost,tak to by jsi ji vyprdla normalne kdyby to takhle prislo ne??