IVF v únoru, březnu,... 2013 🙂

reennddyy
21. únor 2013

Ahoj holky,vím že je tu založená diskuze už o IVF,ale je poněkud starší a tak nějak to celý přečíst,by mi trvalo věčně.A tak sem se rozhodla založit další diskuzi na toto téma,tak se nezlobte 🙂 Jinak já mám naplánovanou IVF na březen...Dnes jsem vyfasovala injekce a od mrchy začínám píchat(kolem 2-3.3 má přít)...Tak bych si s někym o tom ráda povídala,vyměňovala názory,atd...

mariiianka
4. zář 2013

@slaboska vypadá to že chrní 🙂 ,já musím být čilá,přeci jen nám nastala ta škola 😒 .A ještě ke všemu malujeme konečně kuchyň

slaboska
4. zář 2013

@mariiianka ježiš škola,ale aspon až se ti narodi mimčo tak na vstavani budeš zvykla 😉 rychle vymalujte,už se ti to krati tak at to maš hezky 🙂

mariiianka
4. zář 2013

@slaboska dokud je to malá škola,tak je to ještě dobrý,i když kolikrát je to taky o nervy.Ale snad se bude snažit,jinak jdu do Bohnic místo tebe 😀 .No já budu doufat,že mimčo bude spací jako byla Adélka,ale manža říká,že to tohle bude určitě pravý opak 😀

renca1978
4. zář 2013

Cauky báby,je mi dobre,ale Viky fakt kope min....ale jako hejbe se,tak já nevím....zitra mne čeká ogtt,pak oběd s přáteli,máme rezervaci v sushi restauraci,cely trhu jsem ho nejedla,tak jim to tam asi zítra sním všechno i s zidlema😁

renca1978
4. zář 2013

Jinak já se jeste valím v pelíšku,ale už musím vylizt,mam hlad

mariiianka
4. zář 2013

@renca1978 tak to jsem ráda,že je ti fajn,hele já mám období,že kope taky míň,ale to víš,miminka nám rostou,tak mají čím dál tím méně místa,tak to je v pořádku.No tak to jim to tam zblajzneš raz dva co 😀

slaboska
4. zář 2013

@mariiianka no počkej,moje misto si v Bohnicich neber,nikdy neviš kdy ho budu potřebovat 😉 Renča ti domluvi extra pro tebe 😀
@renca1978 ahojky,tak tedka jsi mě pobavila,že to tam sniš i ze židlema 😀 mě taky mala ke konci kopala daleko min,bylo mi vysvětleno,že tam ma čim dal tim min mista,tak je to citit min.jen se modly at neni Viky jak Vaness,ta taky přes den spala a v noci mě kopala do pulnoci a jak se narodila tak to měla samozřejmě otočeny ☹ ale už se to da 😉

mariiianka
4. zář 2013

@slaboska ale ty jsi v poho,ty už je nebudeš potřebovat 😉 .Jedině až tak za 15 let,až jí budou kluci nahánět 😀 .To já tam budu na tebe zatím dáááávno čekat 😀 😀 😀

renca1978
4. zář 2013

@slaboska to vis ze jsou na tom holky stejně!!!hele dalsi věc,co máme společného🙂ale mne právě přijde jeste brzy,aby tam mela málo místa,ale taky jsem to četla.....ale teď by mela bejt dle různých clanku hodne aktivni

renca1978
4. zář 2013

@mariiianka už si to moc odříkat nechci,dokonce znám holku co zblajzla tatarak a pak odjela do porodnice🙂

mariiianka
4. zář 2013

@renca1978 už zase čteš články,jsem ti to výslovně zakázala,NIC NEČÍST!!!!!!!A ty máš na porodnici ještě spoustu času

slaboska
4. zář 2013

@mariiianka tak za 15 let až ji budou nahanět kluci,ty Bohnice bude potřebovat manža,protože ten to neda 😀
@renca1978 no vidiš dalši společna věc 😉 tak ono tak brzo neni a nečti furt nějaky članky co ma byt a co ne,ja to taky dělala a pak jsem se na to vyprdla,protože mě to akorat stresovala.vzpomen si jak mi ke konci vychazeli ozvy špatně a mala je zdrava,řekneš si,že byla mala a musela tam mit dost mista,ale neměla.takže se nestresuj.ja taky ke konci už jedla vše,hermelin,jatra atd.vše čeho jsem se ze začatku bala a vidiš nic se nestalo,takže se dnes pěkně nadlabni 😉

slaboska
4. zář 2013

@mariiianka naspali jsme Renči uplně to stejny 😀 ta z těch članku pujde do Bohnic jako prvni!!!!!! 😀

mariiianka
4. zář 2013

@slaboska protože je to pravda 😉 ,já taky v prvním těhu vše hltala a připouštěla si co je špatně,pak jsem z toho byla špatná akorát já.A teď na všechno kašlu a nečtu nic

slaboska
4. zář 2013

@mariiianka vim o čem mluviš,ja to taky četla a pak jsem byla na nervy co vše se muže stat,tak nějak po 20tt co jsem si přečetla posledni brutalitu jsem se na to vyprdla a bylo mi lip 🙂 ale tn net tě k tomu svadi,manža řikal,že ho necha odpijit 😀

hanndy
4. zář 2013

Nazdar babovky,
@slaboska jako nech nas vyspat dokud muzeme jo 😀 nahodou ja uz mam za sebou snidani a prochazku 😝

hanndy
4. zář 2013

@mariiianka do mesta pojedu bud v patek,nebo pristi tyden,takze nevsazim ze budou ale to neva nemusim mit vsechno 😅

mariiianka
4. zář 2013

@slaboska hned se líp žije 🙂 ,no jo na netu taky něco najdu,ale teď už spíš nad tím mávnu rukou,tělo si samo řekne co potřebuje

mariiianka
4. zář 2013

@hanndy třeba budou,já až pojedu zase na kontrolu,tak omrknu,co mají zase nového 😅 ,chudák moje peněženka 😀

slaboska
4. zář 2013

@hanndy no dobra,tak si jěště pospěte za chvili Vam to stejně skonči 😝 no prostě budete tady otravovat tak brzo jak ja 😀

hanndy
4. zář 2013

@mariiianka nechame se prekvapit co tam budou mit za krasu 😀
@slaboska no vidis ze to jde ,pak se tu budeme slejzat treba ve 4 😀

renca1978
4. zář 2013

@slaboska heeh nam to neskonci, na nas cekaji ty nejhodnejsi deti 😀

slaboska
4. zář 2013

@hanndy ok,tak na to si počkam jak ty tady budeš ve 4 😀
@renca1978 taky jsem byla tak naivni a myslela si,že budu mit hodne ditě 😉 😀

renca1978
4. zář 2013

@slaboska dyt mas hodne dite 😉

ratatooy
4. zář 2013

ahoj holky,tak mam od dr potvrzenyho kluka tak z toho už hlka nebude

ratatooy
4. zář 2013

jinak za emsíc nas čeká poslední screning a cukrovka tak sem řekla že teda na ni pujdu když je to až ve 30tt

renca1978
4. zář 2013

@ratatooy jeeeeee nazdar, teeeeda............velika gratulace🙂

renca1978
4. zář 2013

@ratatooy ja jdu na cukrovku zitra

ratatooy
4. zář 2013

holky ja furt chlasčím kafe a divím se že mimouš snad vubec nespí a furt rajtuje

hanndy
4. zář 2013

@ratatooy takze prvni chlap mezi zenskyma juchuuu 😀 tak to prestan chlastat ne a bude klidnej jak beranek 😀