IVF v únoru, březnu,... 2013 🙂

reennddyy
21. únor 2013

Ahoj holky,vím že je tu založená diskuze už o IVF,ale je poněkud starší a tak nějak to celý přečíst,by mi trvalo věčně.A tak sem se rozhodla založit další diskuzi na toto téma,tak se nezlobte 🙂 Jinak já mám naplánovanou IVF na březen...Dnes jsem vyfasovala injekce a od mrchy začínám píchat(kolem 2-3.3 má přít)...Tak bych si s někym o tom ráda povídala,vyměňovala názory,atd...

mariiianka
5. zář 2013

@hanndy no o já taky doklízím co se dá,ale dneska mě to vůbec nebaví 😖

hanndy
5. zář 2013

@mariiianka mam vyyehleno,pradlo poveseny a asi pujdu prebrat satnik a udelat trochu mista 😅 ne ze by k tomu byl naky duvod 😀

mariiianka
5. zář 2013

@hanndy no přeci je důvod,aby jsi měla kam dát pidivěcičky 😀 😀 😀

hanndy
5. zář 2013

@mariiianka ja jsem tak lina to je des a zjistila jsem ze prcek se muze do moji skrine nastehovat klidne okamzite,pac jestli vetsinu veci vyradim tak bude skrin skoro prazdna ☹ ja jsem chudinka ktera nema co na sebe normalne

mariiianka
5. zář 2013

@hanndy jak je to možný,že nemáš co na sebe,kam jsi to všechno dala

hanndy
5. zář 2013

@mariiianka to bude asi tim ze letni veci uz nepotrebuju a zimnich tam moc nejni no,to bude chtit nakupy to tatka nebude nadsenej uvidime az to preberu vrechno..co ta Renca ta se nak nemuze nabazit

mariiianka
5. zář 2013

@hanndy jo ty už polezeš do zimních jo.Tak to já nemám žádný na zimu 😅 .Renča se nám asi přejedla a teď relaxuje.A já jsem tak hotová,že se ploužím na gauč,hold vysávání musí ještě chvíli počkat 😅

hanndy
5. zář 2013

@mariiianka no tak za chvilku jo vid,sukynkam brzo odzvoni,ale jeste ji mam vyndanou...ja taky odpocivam

slaboska
5. zář 2013

@renca1978 tak kde ě mame?jak jsi dopadla?

ratatooy
5. zář 2013

@slaboska ja jsem ráda že jdu pozde když ji budu mit ason o ni třeba nebudu vedet

ratatooy
5. zář 2013

@hanndy jo tady je všude přechlapováno😀no dneska sem mela jen jedno a je klid

renca1978
5. zář 2013

@slaboska Ahojky,vůbec nevím,výsledky pošlou doktorovi,ale byl to hnus.ze začátku ok,pak už nic moc....dnes obžerství...asi týden nechci vidět jídlo🙂

hanndy
5. zář 2013

@ratatooy a pockej az to potvrdi me a Maru,tak to tady budeme valcovat 😀 tak to je fajn,konecne si mrnous odpocine 😅

hanndy
6. zář 2013

No dobre ranko,kde jste jako.... 😀

mariiianka
6. zář 2013

@hanndy no dobré,á tady se nám dneska někdo brzo probudil a už hučí 😀

mariiianka
6. zář 2013

@renca1978 ahojky,tak jsi jim tam schroupala i ty židle jo 😀 😀 .Ty budeš mít výsledky naprosto v pohodě.Mě to pitíčko ani nevadilo,docela mi chutnalo 😅

hanndy
6. zář 2013

@mariiianka to vis musim vam to vratit 😅 Ade ten tyden ve skole utek vid?

mariiianka
6. zář 2013

@hanndy Hani,myslíš že budeme mít chlapáci jo,to jsem na to zvědavá jestli na utz uvidí pindíka 😀

mariiianka
6. zář 2013

@hanndy jak musím VÁM to vrátit 😀 ,já tady do tebe nehučela 😀 😀 ..........skoro 😀 😀 😀 .Jj,to utekl,ani jí to už nevadí,dneska dokonce vstala sama už v půl sedmý blázínek,ona jí ta škola snad začne i bavit 😀

hanndy
6. zář 2013

@mariiianka jasne ze budeme 😅 ja to mam potvrzene od Slabosky,ktera jeste dneska chrape 😀 tak to je dobre budestmit sprtku a nebudes se s ni muset ucit.. Maru myslis ze je mozny abych takhle brzo citila prcka mam takovy divny btukani,simrani,nebo jak to nazvat i vcera jsem to mela

mariiianka
6. zář 2013

@hanndy tak já se s ní neučím,úkoly si dělá téměř sama,akorát zkontroluju a podepíšu,takže pohoda.Tak možný by to mohlo být,že už prka lehce cítíš,ono to je ze začátku takový bublání a hlavně když se na to soustředíš pořádně.Za to mi budeme mít hyperaktivní dítě,jak říká manžel,protože už zase řádí od rána

hanndy
6. zář 2013

@mariiianka tak to mas pohodu,doufam ze budeme mit taky chytry ditatko a ne lajdaka 😀 no vcera jsem to vypozorovala kdyz jsem se nasponovala na zada a dneska rano taky je to fakt jak vetrelec,ale jak rikas chce to soustredeni..za chvilku jedu do mesta pro cersve pecivo,naky cteni a hadej kam me asi nohy zanesou 😅

mariiianka
6. zář 2013

@hanndy kam asi do KIK 😀 😀 😀 ,tak koukej hvězdičce taky něco koupit a hlavně se mi tady pochlubit 😉

hanndy
6. zář 2013

@mariiianka ale ja si tam jedu pro ty trica,detsky mam zakazany,ale na tatku prdime neco pidi poridime 😅 😅 kdyz se nam zacina tak pekne ozyvat vid? teda jestli je to on/a ale do 10 jsem zde. Co ty mas v planu dneska

mariiianka
6. zář 2013

@hanndy no a zákazy jsou od toho aby se porušovali 😀 ,takže hezky něco nakup,ať zase můžu slintat 😅 .Já tam jedu až za 10 dní 😀 .Já musím dneska hlavně vysat,to jsem včera nedala,pak v jedenáct jet nakoupit a pak se uvidí.Jinak včera jsem padla do postele už v devět

hanndy
6. zář 2013

@mariiianka no predstav si ze ten muj chlap mi zabavil kartu 😠 lezela na policce v kuchyni a misto toho tam lezi papirek s usmevem ja se z neho poseru,ale na me si nepride 😀 ja az prijedu,tak taky musim dodelat to pradlo,mam na susaku jeste 2 pracky a vytrit,fuj..tak frcim

mariiianka
6. zář 2013

@hanndy no vidíš jak máš hodnýho chlapa,žádný utrácení 😀

slaboska
6. zář 2013

@hanndy ahojky,ja ti dam,že jěště spim,ja měla budiček už o pul 5 do pul 6 🙂 ale mam dnes doma manžu tak jsem se sem dřiv nedostala.jeee,ty už citiš hvězdičku,někdo to opravdu vnima tak brzo,ja to zas citila až po 20tt,ale pak mi to Vaness vše vynahradila 😀

slaboska
6. zář 2013

@renca1978 aha,tak to nam tam řikali vysledky hnedka.
@ratatooy to maš pravdu,když kolikrat člověk nevi tak je to lepši 😉

slaboska
6. zář 2013

tak kde jako zase všichni jste!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!