IVF v únoru, březnu,... 2013 🙂

reennddyy
21. únor 2013

Ahoj holky,vím že je tu založená diskuze už o IVF,ale je poněkud starší a tak nějak to celý přečíst,by mi trvalo věčně.A tak sem se rozhodla založit další diskuzi na toto téma,tak se nezlobte 🙂 Jinak já mám naplánovanou IVF na březen...Dnes jsem vyfasovala injekce a od mrchy začínám píchat(kolem 2-3.3 má přít)...Tak bych si s někym o tom ráda povídala,vyměňovala názory,atd...

hanndy
8. zář 2013

@mariiianka ono to vypada na tech fotkach a po ranu jsem vzdy jak lunt,ale vcera kdyz mi Petr rek ze tohle nevypada jak tehu brisko,tak me to nak dostalo i slza mi ukapla a muzu si za to sama kdyz do sebe hrnu samy sladky kraviny,ale co mas s tou chuti udelaz vid.. 😒

slaboska
8. zář 2013

@hanndy
@mariiianka tak jste mě tak navnadily,že i ja už mam v troubě babovku 😀 a ty bys mohla byt tak hodna a dat si tu praci a až budeš mit čas napsat mi sem ten recept na ty šatečky 😉
@renca1978 určo dopadne dobře,viš,že spostu věci mame stejny tak i tohle 😉 taky mě Vaness tak zlobila,že někdy byla až moc klidna a divej tedka 😀 neboj,zachvili je venku a to se pak teprve uklidniš,až uvidiš,že ma vše co ma byt.ikdyž ja věděla podle ultrazvuku,že je vše ok,tak se pořad člověk něčeho boji,ale ja ji uvidiš tak to teprve z tebe spadne,ze mě spadl takovy šutr,že si to musela slyšet i ty v Praze 😀 😀

mariiianka
8. zář 2013

@hanndy s chutí neuděláš nic,to znám.Já jsem teď jak popelnice 😀
@slaboska no vidíš,jak jsi šikovná 😀 .Jo já ti to odpo písnu,teď se jdu napapat 😉

renca1978
8. zář 2013

@hanndy promiň jsem akorat na mobilu,varim....Stádlec

slaboska
8. zář 2013

@mariiianka ok,diky.a řeknu ti když jsem byla těhu tak jsem jedla sladke jak kombajn,ale po porodu to je jěště horši,to je fakt masakr kolik sladkeho ja za ten den s nim ☹ v obchodě si musi myslet,že mame aspon tak 5 děti když beru tolik sladkeho 😀

renca1978
8. zář 2013

@slaboska jojo,slyšela🙂taky budu happy az to dame,a budeme už doma🙂

hanndy
8. zář 2013

@renca1978 nekecej tak to jsi od nas byla tak 20km jsme mohli dat kavicku

renca1978
8. zář 2013

@hanndy fakt jo?ty blaho,to je mazec😉tak příště az tam pojedeme,dam ti Echo 😉

mariiianka
8. zář 2013

@slaboska tak tady je výsledek.A je to úplně jednoduchý.Menší kostka másla se rozehřeje,přidáš trošku vody,cukr dle chuti -já dala krupici,počkáš až se cukr rozpustí a pak přidáváš mleté oříšky,dokud nebude hustá směs,nakonec přidáš vejce,zamícháš a odstavíš z plotny.Až směs vychladne,tak dáváš do listového těsta a uděláš z nich takový krásný miminka 😀 .Já je ještě před pečením potřela malinko rozšlehaným vejcem a pekla velmi krátce,protože první plech se mi z nich stali ježci 😀 .Jinak nevím čeho kolik,já takhle ten recept taky už dostala,takže vyzkoušet a pak uvidíš 😉

hanndy
8. zář 2013

@mariiianka ty vypadaji krasne,mnam urcite vyzkousim 😉

ratatooy
8. zář 2013

@slaboska jo to sladky po porodu znám je to vyčerpáním a pak hlavně kojením

mariiianka
8. zář 2013

@hanndy to jsem ráda,že jsem tě namlsala 😀

ak24
8. zář 2013

ahoj holky mam dotaz naco jeto srdičko

mariiianka
8. zář 2013

@ak24 ahojky,myslíš to co je nahoře před tou obálkou?To ti někdo poslal pro štěstí a můžeš ho poslat dál komu chceš 😉

mariiianka
9. zář 2013

dobré ráno,dnes nikdo,dnes jsem první já 😅

ak24
9. zář 2013

dobre rano,,tak dnes jdu v 8,30,,do poradny,snad bude vse ok

mariiianka
9. zář 2013

@ak24 jéé,uvidíš prťátka 🙂 .Já jdu za týden a už se těším

hanndy
9. zář 2013

@mariiianka ahoj bobes,to vis venku osklivo,tak se chrupka 🙂 ale ja opet rozlamana ☹

renca1978
9. zář 2013

Takze mam cukrovku,takže fakt skvělý.....

mariiianka
9. zář 2013

@hanndy ošklivo je slabý slovo.Si musím doma i svítit abych nezabloudila 😠 .O dnešní noci mi ani nemluv,já už nevím jak mám spát,furt jsem se převalovala sem a tam,ve tři letěla na záchod a pak jsem nemohla usnout

mariiianka
9. zář 2013

@renca1978 cože??????To je nějaký špatný vtip po ránu né

hanndy
9. zář 2013

@mariiianka tak svit to by byla skoda,kdyby ses nam ztratila 😀 ja musim koupit ty novy matrace,treba to pak bude lepsi v ty moji uz je prolezena durka 😅

renca1978
9. zář 2013

@mariiianka ne,Maru,není,vis o tom něco vic?muze ohrozit malou?

hanndy
9. zář 2013

@renca1978 coze?? ty a cukrovku jo,hm tak uz se zacinam bat 😒 a v cem bude spocivat omezeni jen v jidle ne,nebo i naky tabletky?? to je mi lito

mariiianka
9. zář 2013

@hanndy asi jsi moc řádila 😀 😀 😀

hanndy
9. zář 2013

@mariiianka nee 😀 na ty moji se nikdy neradi 😅 😀 😀 😀

mariiianka
9. zář 2013

@renca1978 Reni s tím zkušenosti nemám,ale myslím,že by spíš Viktorka mohla být pak velká,jinak jí to snad nemůže ohrozit.Ale ratatoy až tady bude,tak ta stím myslím měla zkušenosti,tak ta ti poradí víc.Tak to se mám v pondělí teda taky na co těšit.A to jsi si volala nebo ti volali oni?

renca1978
9. zář 2013

@hanndy nevim,ve ctvrtek ráno Jdu k nějaký dr.ta mi poví vic

mariiianka
9. zář 2013

@hanndy jen nepovídej 😀

renca1978
9. zář 2013

@mariiianka mne psal ten můj porodník sms