IVF v únoru, březnu,... 2013 🙂

reennddyy
21. únor 2013

Ahoj holky,vím že je tu založená diskuze už o IVF,ale je poněkud starší a tak nějak to celý přečíst,by mi trvalo věčně.A tak sem se rozhodla založit další diskuzi na toto téma,tak se nezlobte 🙂 Jinak já mám naplánovanou IVF na březen...Dnes jsem vyfasovala injekce a od mrchy začínám píchat(kolem 2-3.3 má přít)...Tak bych si s někym o tom ráda povídala,vyměňovala názory,atd...

slaboska
19. zář 2013

@mariiianka no vypada to tak,že se někam odstěhovala,doufam,že je v pořadku nebo už nerodi 😉 Hanča si našla pěknou zalibu 😀 jj,mala spi tedka mi usnul i Roman takže mam volnaska 😀

mariiianka
19. zář 2013

@slaboska to snad je v pořádku,jen na nás nemá čas 🙂 .A Hanče to nezávidím ani trošičku.Jéé,taky přemýšlím jestli nemám ulehnout 😅 ,ale když máš volňáska chvíli,tak ještě vydržím 😉

slaboska
19. zář 2013

@mariiianka tak bych se natahla,ale odvezla jsem pejska na střihani a o pul 2 pro něho musim jet,tak nemužu,tak musim bdit 😀 jo hanča je chudina,na dobrotu na žebrotu ☹ a co dělaš ty?

mariiianka
19. zář 2013

@slaboska já hledám na netu,co k vánocům 😀 .Adélce chceme koupit klávesy,tak pořád koukám,ale když tomu nerozumím tak je mi to k ničemu 😅

slaboska
19. zář 2013

@mariiianka ten net je hrozna věc,ja zase koukam na zimni bundy,boty a kabat 😀

mariiianka
19. zář 2013

@slaboska to jo,a né se odtrhnout a né 😀 😀 😀

hanndy
19. zář 2013

@mariiianka @slaboska holky moje vy jste tak hodnx ze na me tak myslite,dneska jsem stihla i obvodni konecne,ale vysedela jsem si tam hodinu,nu coz jsem na nemocensky,tak kam bych chvatala,pak pro zeleny karty a pro lejstra na to auto jsem zvedava co na to rekne az to na nej vybalim,pak kavicka u svagrice a den je hrdeli

mariiianka
19. zář 2013

@hanndy no vidíš a ty jsi měla strach jak se na nemocenský budeš nudit 😀 a s ty stíháš takových věcí.Já se teď vykulila z pelíšku

hanndy
19. zář 2013

@mariiianka ty potvurko ty jsi spinkala jo? ja jsem taky ale mrtva,ted jsem se nadlabla jsem jak sud a asi usnu 😅 no to mas pravdu,nenudim se,ted bych potrebovala aby den mel alespon 30h a kdyz si predstavim ze pristi tyden znova

ak24
19. zář 2013

@mariiianka ahoj no doktora mam 5 min,od baraku tak jeto dobry,,no zatim prej se drži dobře,a cisař řekl že jsou hlavičkami nahoře takže přirozeni porod asi nehrozi

ak24
19. zář 2013

@slaboska ahoj no ja chtela radej normalne z cisařu mam strach,,ale pokud budu muset jit na cisař tak chci uspat cela

mariiianka
19. zář 2013

@hanndy no jasně a víš jak mi to prospělo 😀 ..............nachvíli.No vidíš jak ty dny máš nadupaný,ještě,že já nikam nemusím 🙂
@ak24 jééé,tak to máš dobrý,že to máš kousíček od domu.Tak jen aťse drží co nejdéle,nemají kam spěchat a císaře se neboj,snad to taky tak hrozný není

ratatooy
19. zář 2013

holkyyyy mě už je zase zlee z masa pomooocccc😀 sem si ho moc neužila sotva dva měsíce

ratatooy
19. zář 2013

@ak24 je cisaře se neboj a maš echt uspat celá je asi lepší ted mi řikala znama že mela epi a už by to neudělala že to bylo hrozny jak všechno škubání trhání atd cejtila

hanndy
19. zář 2013

@mariiianka ja tak krasne vytuhla a ted jsem jak pitoma 😒

hanndy
19. zář 2013

@ratatooy jak to prosim te?? ten tvuj spuntik bude asi vegatarian ci co 😀

ratatooy
19. zář 2013

@hanndy no asi jo vypadá to tak

hanndy
19. zář 2013

@ak24 taky gratuluju ke kontrole a zatim nemysli na to jak se mimca dostanou ven,hlavne at jste vsichni v poradku

mariiianka
19. zář 2013

@ratatooy jejda chudáku,to tě lituju,já bych bez masa nepřežila 🙂

mariiianka
19. zář 2013

@hanndy no to taky znám,než se člověk rozkouká co,tak je to šílený,ale zase ti bude líp 😉 .Já jsem chvíli venku,vylezlo sluníííčkoooooo 😎

ratatooy
19. zář 2013

@mariiianka no jo co už,no tak se budu cpat asi jen bramborama

mariiianka
19. zář 2013

@ratatooy hele ono to uteče a zase bude po mase dobře 😉

renca1978
19. zář 2013

Holčičky moje,jsem ok,já dnes byla na dia kontrole,nic mi na moje sladký úlety neřekli,za 2 minuty bylo vše poreseny.....pak jsem byla nakupovat a mela rande s par kámoškami co jsem dlouho nevidela
teď uklízím ráno přijedou rodiče a budou u nás. Přes víkend.

hanndy
20. zář 2013

@renca1978 ahojky,vubec nic ti na to nerekli,tim lip tak si papej na co mas chut 😀 to te celej vikend neuvidime vid to budete s vasima vyletit

mariiianka
20. zář 2013

@renca1978 ahojky,tak to jsme rádi,že jsi v pořádku 🙂 .Tak když ti nic na sladký neřekli,tak to bude v pohodě 😉

hanndy
20. zář 2013

@mariiianka opet my 2 😀

mariiianka
20. zář 2013

@hanndy ahojky,jj,jak jinak 😉 .Jak se dnes máš

hanndy
20. zář 2013

@mariiianka ale jo jde to,vcera na vecer se mi udelalo nak blbe,motala se mi hlava jak bejk a bricho mi nak tvrdlo i na zvraceni mi bylo,tak jsem zblajzla magnesko a sla spinkat,tak doufam ze je prte ok...a co ty?

slaboska
20. zář 2013

už jsme 3 😀
@renca1978 jsem rada,že jsi ok,už bych ti dnes psala na mobil.

mariiianka
20. zář 2013

@slaboska ahojky,to je dobře 😉
@hanndy ale prosím tebe,to máš z toho běhání po úřadech,tak dnes nic nedělej a buď v klídku.A prcek je v pořádku 😉 .Já se dnes jen tak opět poflakuji,no spíš vymýšlím co bych šla dělat,ale nic se mi teda fakt nechce 😅