IVF v únoru, březnu,... 2013 🙂

reennddyy
21. únor 2013

Ahoj holky,vím že je tu založená diskuze už o IVF,ale je poněkud starší a tak nějak to celý přečíst,by mi trvalo věčně.A tak sem se rozhodla založit další diskuzi na toto téma,tak se nezlobte 🙂 Jinak já mám naplánovanou IVF na březen...Dnes jsem vyfasovala injekce a od mrchy začínám píchat(kolem 2-3.3 má přít)...Tak bych si s někym o tom ráda povídala,vyměňovala názory,atd...

mariiianka
25. zář 2013

@hanndy já maximálně pověsím prádlo.Já nevím,jak to děláme,ale u nás se pořád pere 😅 ,ještě kdyby se to chtělo samo žehlit 😀

hanndy
25. zář 2013

@mariiianka u nas taky a to jsme jen dva,ale ty tam mas spoustu pidi vecicek ne?? ja dneska vysaju,vytru a povlecu..uz kdyz to pisu,tak se mi nece 😅

mariiianka
25. zář 2013

@hanndy to sice mám,ale už uložený ve skříni 😀 ,takže tím to nebude.Počkej až bude mimčo,to pak tu pračku strháš 😀 .Já dnes fakt budu lenošit,odpo jdu na návštěvu,tak ať jsem hezky odpočinutá.Už teď mi tu padají očička,takže se myslím brzy přestěhuju 😅 .No co,dobře jsem posnídala,tak se bude hezky spát 😀 😀

hanndy
25. zář 2013

@mariiianka tak si jdi hajnout ja sepisuju nakup na zitra a pracka uz jede,tak musim makat dokud jsem cila 😀

ratatooy
25. zář 2013

@hanndy taky amme i podkroví,ja jsem pro využít prostor i nahoře a jelikž jsme už 6
rok v 1+1 tak se na ten prostor těším hlavně na velkou kuchyn

mariiianka
25. zář 2013

@hanndy už se na to chystám 😀 .Jsem totál,tak se tu zatím mějte 😉

hanndy
25. zář 2013

@ratatooy my jsme se taky mackali v malym a nemohla jsem se dockat toho prostoru,ale ten uklid me 😒 ale hlavne kazdej mi rikal pockej prvni 3 roky nebudes delat nic jinyho nez uklizet,ze se tam strasne prasi ja tomu neverila a je to tak..ted uz se mi zda ze to polevilo

hanndy
25. zář 2013

@mariiianka dobrou

renca1978
25. zář 2013

@hanndy ten celej pozemek je obrovské,koupili jsme ho za úplně super cenu,musel se koupit celej,nijak dělit.jojo,baten máme v baráku,ty m2 jsou včetně bazénu ,chodeb...hlavne v dobe kdy se ten pozemek kupoval jsme se s Pepcou ani neznali....🙂teď by mel mnohem větší hodnotu než před téma X lety,tehdy to bylo laciny

hanndy
25. zář 2013

@renca1978 tak to je jasny,dobra cena tak koupit cely,my ho meli taky za hubicku..a jak se mas jinak dneska

renca1978
25. zář 2013

@hanndy dneska jedu do porodnice kvůli registraci na edukační pohovor,předtím musím se psem na vteřinu na očkování a koupit granule....jinak v noci zase byly menstruační bolesti ale jen krátce.co ty?je to dnes lepší?

slaboska
25. zář 2013

Ahojky
@hanndy
@renca1978 včera jsem u holiče si nenechala vlasy pozlatit ani jsem nevypelichala 😀 když jsem měla hlidani tak jsem šla konečně v klidku s holkama na kafčo a pak jak jsem dorazila domu jsem se musela starat o malou,už jsem sem nestihla.
@renca1978 kurna,to mate obr barak to je fakt na nějakou hospodynku,jsem zvědava jak to budeš zvladat s Viky.my mame jen bungalov 5+1 a tedka to těžce nestiham,to je ale nic proti tobě. 😉

renca1978
25. zář 2013

@slaboska cauky,už jsem si říkala kde ses....jojo,když mas hlídání přič toho nevyužit,i odpočinek musí bejt.ja v tom úklidu nám už docela systém.....ale jak to bude az bude prcek to nevím....chtela bych pak uklízet když malá usne,ale naplánovat to sice můžu a realita bude úplně jiná.treba bude Viky křikloun🙂to už brzy zjistíme.zase mne k ránu pibolivalo břicho jako na mrchu.....ale netrvalo to dlouho,co dnes děláš?

renca1978
25. zář 2013

@slaboska jrste k ty hospodyni,mne by asi vadilo kdyby mi tady uklízela cizi ženská a lezla mi do veci .....nevim..a zase kdyby tady byla nějaká důchodkyně,bylo by mi ji líto a radši bych to uklidila za ni🙂jsem tak blba🙂

renca1978
25. zář 2013

Pisu z mobilu snad to po mne ty překlepy přelouskáš

hanndy
25. zář 2013

@renca1978 tak to uz je fakt za rohem,tak jim to tam rovnou rekni ze mas bolesti,treba na tebe juknou 😉 budes mit rozbehano dneska.

hanndy
25. zář 2013

@slaboska to jme radi ze nejsi plesata 😀 a kavicku mas povolenou no..hele bobku posles mi adresu az po tom jestli ten fusak budou mit,nebo ted?

renca1978
25. zář 2013

@hanndy ono je to jen takový chvilkový,a dnes nejdu ke svým dr.budu tam mít asi jenom pohovor se sestrou,vyplníme anamnézu a tak.....

renca1978
25. zář 2013

Holky kdy se balí taška do porodnice?

slaboska
25. zář 2013

@renca1978 ja nemam hospodyni,ale akorat si od jedne pani na uklid nechavam umyvat okna 😉 je ji tak kolem 40 takže te mi lito byt nemusi 😀 jinak taky by mě vadilo,aby mi doma někdo uklizel.manža mi to nabizel jak jsem byla tehu,ale ja nechtěla,aby se mi někdo hrabal v pradle atd.tak to bych nedala.tedka jsem dovařila a zachvili se mala vzbudi tak ji dam najist a pujdu na prochazku,dnes je u nas pěkně tak toho musime využit.a copak dělaš ty?jěště jsi u Dr.?
@hanndy je mi to jedno,klidně pošlu adresu hnedka.to bys chtěla,abych byla plešata 😀 ale nejsem,jsem opět krasna 😀 😀

hanndy
25. zář 2013

@renca1978 hele nevim kamoska radsi balila postupne 3tydny pred porodem,myslim ze je to akorad..

slaboska
25. zář 2013

@renca1978 ja ji balila v 37tt,nějak mě zaalo bolet břiško tak jsem ji radši nabalila.nechat to na Romčovi tak je schopny v tom zmatku mi nabalit trenky 😀

hanndy
25. zář 2013

@slaboska tak ji posly ted at ti to dystak hnedka leti a penizky pak na ucet,nebo dobirku,jak to bude pro tebe lepsi?

slaboska
25. zář 2013

@hanndy poslala jsem ti Ip,ju?a penizky ti pošlu na učet at je maš hnedka a nemusiš na ně čekat.

renca1978
25. zář 2013

@slaboska neeee, jeste jsem doma........jedu az kolem 14 hodiny s pejskem, pak k Apolinari..............to pocitam ze budu doma az tak ve 20 😖 zitra rano frcim zase na odbery............hruza des.............uz mne nebavi nikam jezdit!!!!Romi, chtela jsem se te zeptat, co pejsci, jak reagovali na Vanessku?????uz jsem se te mockrat na to chtela zeptat, a pokazde jsem nejak zapomnela

renca1978
25. zář 2013

@hanndy jdu vyfotit ten kocarek...............

slaboska
25. zář 2013

@renca1978 ty pejsci uplně super,přijela jsem z porodnice tak na ni koukali,ale nešli k ni.ja měla strach z toho mladšiho,protože ten je jěště střeštidlo,furt lita,ale na Vanessku v pohodě.ani se k ni pořadně nepřibliži a když už jo,tak se k ni jen jak kdyby natahuje,aby si ji očuchal,chapeš jak to myslim? 🙂 takže uplně v poho.ty Dr.v těhu jsou masakr,ja taky pořad litala ze štitnou žlazou,pak hematolka,pak gynda 😠 ale už to maš za par tak to daš 🙂

renca1978
25. zář 2013

Dada paradiso Denim

renca1978
25. zář 2013

Podvozek je origos zabalenej i sportak...............nechci ji do toho lizt, tak aspon takhle............................jako prostorove je velikej, o dost vetsi nez ten muj

renca1978
25. zář 2013

@slaboska uz at je to ua nama..............fakt