IVF v únoru, březnu,... 2013 🙂

reennddyy
21. únor 2013

Ahoj holky,vím že je tu založená diskuze už o IVF,ale je poněkud starší a tak nějak to celý přečíst,by mi trvalo věčně.A tak sem se rozhodla založit další diskuzi na toto téma,tak se nezlobte 🙂 Jinak já mám naplánovanou IVF na březen...Dnes jsem vyfasovala injekce a od mrchy začínám píchat(kolem 2-3.3 má přít)...Tak bych si s někym o tom ráda povídala,vyměňovala názory,atd...

mariiianka
3. říj 2013

@renca1978 tak třísla mě nebolej......zatím 😅 .Jak já už to chci mít za sebou

renca1978
3. říj 2013

@mariiianka U mne taky mala divoci hlavne kdyz jsem v klidu............ale treba v noci se k sobe uz nemuzeme ani pritulit, to kope silene 🙂

mariiianka
3. říj 2013

@slaboska tak to stále vysáváš ne 😀

renca1978
3. říj 2013

@mariiianka mi povidej.....................ja taky..............vcera jsem myslela ze bychom se zapsali do predporodnich kurzu..............ale to nepujde, vsechny jsou obsazeny az do unora

mariiianka
3. říj 2013

@renca1978 přesně,když je klid,tak má nejvíc pohybu.No tak to máte asi malou žárlivku 😀

mariiianka
3. říj 2013

@renca1978 tak to je mazec,ale kvůli tomu porod neodkládej 😀 .Zvládneš to i bez kurzu 😉

hanndy
3. říj 2013

@renca1978 hej tak to nema chybu 😀 nejni nad to se poradne zasmat poranu 😀

renca1978
3. říj 2013

Bylo jednou jedno dítě připravené, že se narodí. Zeptalo se Boha: "Slyšelo jsem, že mě zítra pošleš na zem. Ale jak tam budu žít, když jsem maličké a slabé?" Bůh mu odpověděl: "Mezi mnohými anděli jsem vybral jediného pro Tebe. Ona na Tebe bude čekat a starat se o Tebe." "Ale" .... povídá dítě "tady nedělám nic, jenom zpívám a směji se, to je to, co potřebuji, abych bylo šťastné." Bůh povídá: "Tvůj anděl Ti bude zpívat každý den a bude Ti říkat ta nejsladší slova. A ucítíš lásku svého anděla a budeš šťastné." "Slyšelo jsem, že jsou na zemi zlí lidé" říká dítě "kdo mě ochrání?" Bůh obejme dítě a říká: " Tvůj anděl Tě bude chránit i za cenu svého života!" V tom momentě zavládl v nebi klid, ale na zemi bylo slyšet hlasy. Dítě se v rychlosti zeptalo: "Bože, pověz mi jméno mého anděla." Bůh odpoví: "Jméno Tvého anděla není vůbec důležité, Ty mu budeš říkat MÁMA."

renca1978
3. říj 2013

musela jsem to sem dat, asi kdybych nebyla tehotna tak by se mne to tak nedotklo............ale ............

renca1978
3. říj 2013

@mariiianka jojo, snad nebudu u toho porodu dejchat jako pes 😀

renca1978
3. říj 2013

@mariiianka jojo, a k tomu jeste zarlivyho Barnicka...................to bude kombinace 😀

mariiianka
3. říj 2013

@renca1978 teda co jsi to sem dala,teď mi tady tečou slzy jak hrachy.KRÁSNÝ!!!!!!

mariiianka
3. říj 2013

@renca1978 to si piš že budeš 😀 .Ba né,s našim maliníkem to půjde šup šup 😀 😀 😀

renca1978
3. říj 2013

@mariiianka zrovna dneska rano jak jsme byly na prochajde jsem premyslela, jak to budu delat az se Viky narodi.............je zvyklej kazdy rano se mnou chodit ven na louku, kde silene lita a divoci................a prece s nim nemuzu prestat chodit................to by ho silene zranilo................a malou samotnou taky doma nechat nemuzu a na pole s kocarem fakt nepojedu..............vubec nevim...............nechci mu nabourat jeho zvyklosti 🙂

renca1978
3. říj 2013

@mariiianka ze je to krasne?mne to taky dostalo............... 😉

slaboska
3. říj 2013

@renca1978 jo tak pokud děla rachot tak z toho by byla unešena 😀 stejně je to zajimavy ona spi ja vysavam a ji to ani nevzbudi 😉 my ji teda učili,že nebude jen v klidku a jsem rada,že se nam to podařilo,ale tohle bych nečekala.aspon se s Pepinem nasměješ 🙂

mariiianka
3. říj 2013

@renca1978 no tak to bude dilema,to ho pěkně naštveš

renca1978
3. říj 2013

@slaboska to je dobre, jak to delate...................cetla jsem, ze se nemas nijak omezovat..................zkratka delat veci jako driv, to mimco si musi zvykat................od mala..............

slaboska
3. říj 2013

@mariiianka to si piš takovy čisto tady snad nikdy nebylo,budu muset pořidit koberce do celyho baraku 😀

mariiianka
3. říj 2013

@slaboska jééé,holky,přijeďte taky k nám,máme taky vysavač 😀

renca1978
3. říj 2013

@mariiianka nejlepsi by bylo kdyby se naucil chodit vedle kocaru, ale on je strestidlo..................ale zase na druhou stranu mi prijde uz takovej rozumnejsi nez treba pred pul rokem

ratatooy
3. říj 2013

@renca1978 hele on by ti větrník třeba vubec neuškodil chce to skusit

mariiianka
3. říj 2013

@renca1978 a kolik mu je.Naše moskevačka dostala rozum až po 2 letech,dřív jsme otevřeli na zahradu a byla rázem v poli za zajícem a volat nevolat,bylo marný.A teď si to už nedovolí,naštěstí

renca1978
3. říj 2013

@ratatooy dneska uz jsem ochutnala trosku fanty 😀 ale to vis, ze bych si ho dala a velice rada 😉

renca1978
3. říj 2013

@ratatooy uz je ti lip?nebo porad kasel?

renca1978
3. říj 2013

@mariiianka rok a 4 mesice

ratatooy
3. říj 2013

@renca1978 fanta taky dobrá😀už jsi nastoupila na MD?

ratatooy
3. říj 2013

@renca1978 hele antibiotika zabraly rychle tak je to o hodně lepší akorát mi vadí námaha nebo nekam jit rychle jak je venku zima to bych se ukašlala,ale jako astmatik to znám ze zimních měsíců když lidi tady topí kde jakym bordelem,to je děs

renca1978
3. říj 2013

@mariiianka on prave zacal docela poslouchat, zavolam na nej a pribehne............uz mu nedavam ani obojek................dokonce jsme vcera potkali chlapka s dvoma fenkama.a Barnik sedel u nohy, zakazala jsem mu aby se k nim vubec priblizil a dokazal to.............pak dostal piskotku 😉 ale jsou dny, kdy je jako vymenenej

mariiianka
3. říj 2013

@renca1978 tak to má ještě čas.Sousedi mají taky labradorku a to je taky takový blázínek.Adélka když jde ze školy,tak už ji vyhlíží a čeká na pohlazení