IVF v únoru, březnu,... 2013 🙂

reennddyy
21. únor 2013

Ahoj holky,vím že je tu založená diskuze už o IVF,ale je poněkud starší a tak nějak to celý přečíst,by mi trvalo věčně.A tak sem se rozhodla založit další diskuzi na toto téma,tak se nezlobte 🙂 Jinak já mám naplánovanou IVF na březen...Dnes jsem vyfasovala injekce a od mrchy začínám píchat(kolem 2-3.3 má přít)...Tak bych si s někym o tom ráda povídala,vyměňovala názory,atd...

hanndy
5. říj 2013

@renca1978 ja jsem zvedava jestli uz to bude pravidelny,nebo si ze me bude ten nas rosol strilet 😀 😀

renca1978
5. říj 2013

@hanndy mne kdyz to zacalo, trva to dodnes..........da se rict, ze neprestala.............nekdy je to min, nekdy vic...........nejvic vecer............. 🙂 ze zacatku byla citit jenom vleze, kdyz jsem natahla nohy..............pak casem i v sede, ted i pri chuzi, porad 😉

slaboska
5. říj 2013

@hanndy ja bych vzala všechno.těhotna budeš jen 2x max.3x za život 😉

hanndy
5. říj 2013

@slaboska nakonec jsem vzala jen kadata a pas,tric mam dost,tak jsem zvedava co dorazi 🙂

mariiianka
6. říj 2013

krásnou neděli 🙂 ,dneska už zase nemohu spát,ale už teď vím,že to jistí spánek po obědě 🙂

hanndy
6. říj 2013

@mariiianka dobre ranko ja taky cumim asi od 6,ale do pul 8 jsem vydrzela v pelechu,taky si myslim ze si po obidku dachnu 🙂

mariiianka
6. říj 2013

@hanndy já od půl šestý 😅 .Ale už mám skoro vypráno,upečený chlebík a vařím oběd 😀

hanndy
6. říj 2013

@mariiianka no jak ty to delas 🙂 me se tam taky toci par veci,ale to je pro dnesek vse co udelam kaslu na to.. 😅 to delas ten chlebik od Renci?

mariiianka
6. říj 2013

@hanndy nene,našla jsem nějaký slunečnicový.Neoj,to jen pro dnešek,zítra mě to zase rychle přejde 😀

renca1978
6. říj 2013

Cauky holky,já taky byla brzy vzhůru...uz jsem stihla procházku s Barnikem,a jdu si vypucovat auto....navareno mam ze včerejška tak na to dnes kašlu🙂hezkej den všem:?

mariiianka
6. říj 2013

@renca1978 no my jsme dneska všechny čiperky na to že je neděle.Jéé auto jsem pucovala v týdnu a měla jsem toho dost.Hold nejsem teď tak ohebná 😅

hanndy
6. říj 2013

@renca1978 ty taky?? 😅 Tak jedinej lenochod jsem tady ja?? Ale ja mam omluvenku az do zitra musim hajinkat 😅 😅 😅 😀 ,
@mariiianka Ale nahodou jsem povesila pradlo a poslala korunky 😅 to taky unavi 😀 😀

mariiianka
6. říj 2013

@hanndy do kdy máš ty super bobule,já jsem byla ráda,že jsem se jich už zbavila.No posílání korunek to unaví nejvíc viď 😀

slaboska
6. říj 2013

ahojky,už se hlasim i ja 😀 my vstavaly o pul 8 😉 už mam uvařeny a peču maffiny 😀 jinak ten chleba od Renči je vyborny,už jsem ho pkla 3x.sice ho jim až druhy den,ale je luxusni.

mariiianka
6. říj 2013

@slaboska dobré dopoledne holky,taky seš rychlá 😉 .Tak ten musím taky konečně vyzkoušet,odpoledne budeme dělat ještě houstičky

hanndy
6. říj 2013

@mariiianka jeste tam mam 4 bobule,ale asi jsou fakt dobry no,sice pohle jak do pliny 😀 ale coz no... no prave ty korunky jsou nejhorsi,ruka s mysi nechtela vubec spolupracovat 😀 😀

hanndy
6. říj 2013

@slaboska 3x jo tak to jsme s Maruskou teda ostudy,ale my to napravime a dame si pekne cerstvej dokud muzeme 😅 a co mala uz ma tu pusinu lepsi??

mariiianka
6. říj 2013

@hanndy tak to je fajn,hlavně aby jsi měla už pak pokoj.Zase nemusíme mít snad všechno a taky si to musíme ještě užít než porodíme 😉 .To chápu,jak se jedná o penízky,tak je vždycky těžko u srdce 😀

slaboska
6. říj 2013

@hanndy zvykneš si i nastarej 😀 jojo už to ma mnohem leši,už jsem se dnes konečně vyspala.počitam cca 3 dny a bude to mit dobry.

renca1978
6. říj 2013

@slaboska cauky,to jsem rada ze ti chlebik chutná,je jednoduché a fakt dobrej,už jsme asi 14 dni chleba nekupovali.jinak já se učím připnout autosedačku v aute.....jeste ze existuje youtube. 😀

renca1978
6. říj 2013

To je fajn,ze už to má Vanesska lepší🙂

slaboska
6. říj 2013

@renca1978 ahojky,jojo taky to pro mě byla maturita tu sedačku přivazat,ale tedka už to valim 😀 naštesti ji je lip,je hrozny se na ni divat jak plače a nemužeš ji pomoct.viš co je nejhorši?že naš pediatr je švagrova a ta nam absolutně nepomohla,řekla,že te gencialky je vypadek a že ju to přejde 😠 😠 kdyby mi to nedala kamaradka a včera mi dali jěště něco jineho v lekarně tak to tam mame do dneška.fakt ne nadarmo se řika po přizni řizni 😉

renca1978
6. říj 2013

@slaboska ty blaho, tak to je od ni hezke............ 😠 fakt clovek na svym miste...........a ze by ti treba poradila nejakou jinou variantu,cim bys mohla maly pomoct? hruza......... 😠

ratatooy
6. říj 2013

@hanndy nam teda bepanten nikdy nepomohl nejvíc sudocream to je za mě 1 na trhu

ratatooy
6. říj 2013

holky ja teda už nic moc nezvládám dělat,někdy je líp ale víc už čím dál hůř,o žebrech už ani nevim jestly mi nejaky zbyli,dneska se přidaly záda,no nevim jak ty dva mesice doklepu,modlim se aby jsme rodily aspon v 37tt

mariiianka
6. říj 2013

@ratatooy mě teda bolí akorát záda,někdy to taky nestojí za nic a říkám si,že bych mohla porodit aspoň o 14 dní dřív.Musíme to nějak vydržet

ratatooy
6. říj 2013

@mariiianka no jooo,ale jaaak,nekdy se to fakt nedá,už bych vzteky řvala

mariiianka
6. říj 2013

@ratatooy chudáku,to tě úplně lituju 😒 .Nevím jak,snad to bude utíkat rychleji

ratatooy
6. říj 2013

@mariiianka snad jo no

hanndy
6. říj 2013

@ratatooy vis co vyzkousime a uvidime,dystak to nekomu dam budu mit spoustu holek co budou mit prcky jak ja,ty bolesti vam nezavidim holky,me to teprve ceka,ale uz se bojim,bojim 😅

ja jsem se ted vratila od nasich byli jsme na vece a normalne se nemuzu hnout jsem jak sud a to jsem mela jen 3 pidi knedliky a pidi ptaka 😅